تصاویر 9 مگا پیکسلی رایگان

دوستان پیشنهاد میدن تصاویر به چه صورت ارائه بشه؟

• مجموع رای دهندگان
    23

pix2007

New Member
من كاراي خوبي تو زمينه ي تصوير سازي دارم مي خوام بدونم چطوري بهتون نشون بدم آخه نظر شما برام مهمه ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد .اينم آدرس منه [email protected] منتظر راهنمايي هاتون هستم .

nitco

Member
از همه بچه ها ممنونم که نظر دادید و حاضرید کمک کنید خیلی خوشحالم
در رابطه با فور ایمیج چشم همین الان که دارم این پست رو میزارم اونو روی سایت نصب کردم البته نسخه انگلیسی در رابطه با فارسی سازی و قالب فارسی سبک دوستان اگر کمک کنند ممنون میشم
در رابطه با آپلود هم یه چیزی میگم خواهش میکنم ناراحت نشین بچه ها ی مجید آنلاین همه و همه دوستان من هستند و من به تک تک شما ارادت دارم ولی قبول کنید که اعتماد کردن یه مقدار سخته چون نمیخوام یه وقتی این مجموعه که وجود داره جائی دیگه به قیمت گزافی به فروش بره خواهشا بهتون بر نخوره قصد توهین ندارم ولی خودتون باید بیشتر به فضای سایبر آشنا باشین

nitco

Member
صابر جان شما هم می تونید یه تاپیک بزنید و نمونه کارهائی که دارید رو بزارید تا بچه ها نظر بدن

Masih

Well-Known Member
از همه بچه ها ممنونم که نظر دادید و حاضرید کمک کنید خیلی خوشحالم
در رابطه با فور ایمیج چشم همین الان که دارم این پست رو میزارم اونو روی سایت نصب کردم البته نسخه انگلیسی در رابطه با فارسی سازی و قالب فارسی سبک دوستان اگر کمک کنند ممنون میشم
در رابطه با آپلود هم یه چیزی میگم خواهش میکنم ناراحت نشین بچه ها ی مجید آنلاین همه و همه دوستان من هستند و من به تک تک شما ارادت دارم ولی قبول کنید که اعتماد کردن یه مقدار سخته چون نمیخوام یه وقتی این مجموعه که وجود داره جائی دیگه به قیمت گزافی به فروش بره خواهشا بهتون بر نخوره قصد توهین ندارم ولی خودتون باید بیشتر به فضای سایبر آشنا باشین

حرف شما کاملا متین و صحیحه! :)

nitco

Member
بچه ها من شروع کردم به راه اندازی سایت با فور ایمیج به امید خدا و یاری شما دوستان بتونیم کار خوبی ارائه کنیم

nitco

Member
دوستانی که آمادگی کمک در آپلود تصاویر را دارند لطفا پیام بدن

nitco

Member
دوستان زیادی پیام دادن که تصاویر را خریدار هستند حالا یا قیمت خواستند یا قیمت دادند
باید عرض کنم تصاویر تا روی اینترنت بصورت رایگان در اختیار دوستان قرار نگیره به هیچ وجه فروخته نمیشه
من برای کاسبی این کار رو انجام نمیدم که مثلا با 100000 یا 60000 تومان بفروشم هر زمان روی اینترنت قرار گرفت برای سهولت استفاده سی دی آن فروخته می شه البته با قیمت ناچیزی که تنها هزینه های جاری سایت در بیاد یعنی هزینه هاست و آپلود و اینترنت مدیر ، در همین حد خواهشی که دارم اینه که دوستان از دست من ناراحت نشن که جواب پیام هاشون رو نمیدم به امید خدا کار آپلود تصاویر شروع شده و برای شروع کار از تصاویر 300 دی پس آی شروع کردم البته سعی میکنم با کمک دوست عزیزم مسیح یه سری تصاویر ده مگا پیکسلی هم بزاریم البته یه مقدار هم باید در طول کشیدن این سایت حق هم به ما بدید چون تصاویر 300 حدود یک و نیم مگ و ده مگا حدود پنج مگ هجم داره به هر حال سایت تا یه جای خاصی رسید آدرسشو می ذارم
جا داره از دوست عزیزم مسیح که بی دریغ داره کمک می کنه تشکر کنم
امکاناتی فراهم شده که اگر شما هم تصاویر با کیفیتی داشتید بتوانید قرار دهید تا بقیه استفاده کنند

mersiuse

Member
آقا منم میتنونم آپلودکنم کمک خواستی بگو هرکمکیاز دستمبر بیاد انجام میدم!

nitco

Member
دوستان عزیز یه مژده دارم
تعداد تصاویر به 7000 افزایش یافت که در 110 موضوع دسته بندی شده و در حال آپ شدن هست
تا عید نوروز هم تا هر تعداد تصویر رسیدیم آدرس سایت رو میزارم
.......................................................................................
دوستانی که تمایل دارند توی آپ تصاویر کمک کنند توی پیغام خصوصی آدرس و شماره تماس به من بدند تا بلکه زود تر کارها انجام بشه و سایت بالا بیاد
......................................................................................
سعی می کنم اگر فرصت شد با موضوع نوروز یه تاپیک بزنم و تعدادی از تصاویر مرتبط رو بزارم

عاليه ادامه بده/ولي يك چيز يرا همين اول كار مد نظر قرار بده كه دوباره كاري نشه/اينجور عكسها به درد افراد عادي نميخوره و خطوط ديل اپ هم كه تكليفشون معلومه/پس بايد به صورت زيپ شده و در گروه هاي مشخس قرار بدي كه دانلود راحتر باشه ميشه يه پريويو كوچك براي هر عكس بذاري كه با كليك فايل زيپ دان بشه.

nitco

Member
پدرام جان ممنون از راهنمائیت
من از 4image استفاده کردمالبته یه مشکلاتی در جای خودش داره ولی با یه آموزش کوچیک حل میشه

tamizi

Member
سلام
آقا ای کاش دو تا تصویر کوچک از این تصاویر ماهی و سبزه قرار می دادید بعد لینک می دادید
ولی در هر حال ممنون
راستی کار سایتتون به کجا رسید ؟
بنده مشتاقانه پیگیر این قضیه هستم
آدرس سایتتون رو یزارید تا حداقل از همین عکس هایی که تا حالا روس سایتتون آپ دیت کردید استفاده بکنیم
موفق باشید

vahidmj

Member
سلام .آقا دستت درد نكنه منم مشتاق ديدار سايت شما هستم براي اين كه كمكي كرده باشم تبليغ سايت شما را به مدت سه ما ه تو سايتم ميزارم:)

سلام.قول داده بودي براي عيد آماده بشه.كجاي كار هستيد؟من دوست دارم قبل از مرگم اين سايت را ببينم

من يه دوست دارم حاضره بهت فضا بده براي اين كار خواستي پيام خصوصي بده !
دامنه هم همين طور!

جدیدترین ارسال ها

بالا