تحریم های گوگل ، یاهو ، مایکروسافت

HAMIDI72

Member
اتفاقا گریه دار تر از هر چیزیست.
بحث ما سر نرم افزار و دانلود نیست بحث ما سر چیز دیگست. سر به بازی گرفتن هویت ملی ماست . سر نابودی اعتبار ماست . اینو درک کن خواهش میکنم . ما بزرگترین مشکلمون همینه . بابا آخه یه ذره غیرت داشته باشیم یه ذره بهمون بر بخوره بیایم خودمون یه کاری بکنیم ماندگار . حالا اینکه ما بخوایم مثلا یاهور رو دور بزنیم کاری داره ؟ مسلما نه . اما ما ایرانی هستیم . نمیتونیم دست رو دست بزاریم و ببینیم شرکت مثلا اسرائیلی که هویت کشورش هنوز ثابت نشده به چه جرأتی اسم ما رو حذف میکنه حالا کاری ندارم کدوم شرکت. فقط مهم اینه که ما نباید اجازه بدیم که همچین مواردی رویت بشه و باید طوری رفتار کنیم که ضرر کنه اون شرکت. اینقدر به فکر نال کردن و ... نباشید . اینقدر از دنیا صد سال عقب نباشید .
آخه نال کردن تا کجا ، استفاده ی غیرقانونی تا کی ، بشکنیم این روحیه ی مفت خوری رو .

HAMIDI72

Member
خب حالا کدوم یک از دوستان موافق اجرایی شدن همچین طرحی هستن؟

sabasoft

Member
دوستانی که با این طرح موافقند ، لطفا به صورت زیر ، یک پست بزنند:

+ نام
+ ایمیل
+ حرفه
+ نظر

HAMIDI72

Member
اولیش رو خودم میزنم
نام و نام خانوادگی : محمد رضا حمیدی
ایمیل : [email protected]
حرفه : دانش آموز - ارائه دهنده ی سرویس های هاستینگ و نمایندگی ،‌ اجرای شبکه ،‌ برنامه نویس
نظر :‌ موافق

آخرین ویرایش:

hassan_2008

Member
دوستان عزیز سلام
اول از همه من خوشحالم که چنین بحث داغ و سازنده ای داره تو این انجمن میشه.
و بعدش هم محمد رضا جان من با کلیه حرفا و نطراتت موافقم و مطمئنم که با این اعتماد به نفس و دید روشنی که داری توی این کار هم موفق خواهی بود.
من هم اعلام آمادگی میکنم :

حسن کمالخانی
[email protected]
دارای مدرک MCSES 2003 از مایکروسافت
موافق 100% انجام این پروژه

موفق باشی دوست عزیز

HAMIDI72

Member
خیلی ممنون از شما استاد گرامی - انشاالله که بتونیم کاری بکنیم البته با کمک هم و با لطف خدا

Peace Dove

Well-Known Member
سلام
كار جالبيه هست منم اگه تونستم شركت ميكنم
اما جدا بگم كار بيهوده اي هست چرا؟:
http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=86737
وقتي بعضي ها هنوز دنبال كرك برنامه هاي داخلي هستن ...
پس نشون ميده ما ايراني ها در عين خصوصيت هاي خوب به مجاني خوردن عادت كرديم

Ahmadreza_b

New Member
حالا شايد تا حدودي كار اين سايتها اشتباه باشه ولي ايران هم بي تقصير نيست
ايران از لحاظ تبليغات جهاني در حد صفره و خودشم گاهي كاملا مقصره
مثلاً به اين حرف دقت كنيد:
ما بايد اسراييل را از نقشه جهان حذف كنيم!!!

nevisande

Active Member
اول از همه من این فرم رو پر کنم:
+ نام: سهراب وفایی
+ ایمیل: [email protected]
+ حرفه: دانشجو آی تی_ ....
+ نظر متعاقبا اعلام خواهد شد.

به سینا:
ها؟ من ظهر یه طومار بلند و بالا نوشتم. موقعی که کامل شد، سیستمم هنگید. نتونستم بفرستم. شدید خورد تو ذوقم. تا اونجا که به فکر خودکشی افتادم.

ها؟ من ظهر یه طومار بلند و بالا نوشتم. موقعی که کامل شد، سیستمم هنگید. نتونستم بفرستم. شدید خورد تو ذوقم. تا اونجا که به فکر خودکشی افتادم.
ایییییییییییییییییییییی:eek:

راستی اعلام نظر این معنی رو می ده که افراد به طور کامل باید در شرکت کار کنند؟

ضمن این که قبل هر چیز یه سایت می زدید بهتر بود لا اقل به بچه های مجید انلاین محدود نمی شد

sabasoft

Member
سلام و تشکر
منم:

نام: قاسمی
ایمیل: my1zarb [aT] gmail [doT] com
حرفه: فارغ التحصیل کاردانی کامپیوتر - برنامه نویس PHP ، طراح سایت و مدیر سایت 1ZaRB.ir
نظر: با این طرح موافقم ، در صورتیکه از راهی نریم که مطمئنا بن بست باشه!

HAMIDI72

Member
سینا جان
دقیقا سایت هم خواهیم زد
باید اول 10 نفری عضو بگیریم بعد یه اسم مناسب انتخاب کنیم و سایت هم می زنیم حتما

آخرین ویرایش:

HAMIDI72

Member
صبا سافت جان

راه برای شروع زیاده و الان ما داریم بررسی می کنیم و تجزیه و تحلیل می کنیم که چطور پیش بریم که به مشکل نخوریم . انشاالله تا اواخر خرداد تمام راهها رو با کمک هم و در جلسات متعدد بررسی می کنیم . ضمن اینکه هیئت مدیره که مشخص بشه انشاالله اهداف کوتاه مدت و بلند مدت و زمان رسیدن به اونا حتما مشخص میشه و همونطور که بارها گفتم در صورتی می تونیم پیش بریم که کاملا هماهنگ باشیم .

HAMIDI72

Member
samanvb جان حق با شماست اما ما باید فرهنگ سازی کنیم . بالاخره اینا باید در جایی به پایان برسه و البته فکر نمیکنم الان و در حال حاضر بشه کاری برا مشکل کرک کردن و .... کرد . اول باید پیش زمینه هاش رو فراهم کنیم . که اون رو بعدا با کمک دوستان بررسی خواهیم کرد.
الان اولین اولویت اینه که ما بتونیم از اطلاعاتمون در مقابل تحریم حفاظت کنیم تا بعد فرصت فکر کردن داشته باشیم.

HAMIDI72

Member
تا الان 4 نفر اعلام همکاری کردن.
لطفا اگر تمایل به همکاری دارید حتما اعلام کنید .

HAMIDI72

Member
برای اثبات قدرت ایران در جهان به پشتوانه ای محکم نیاز داریم . پشتوانه ی محکم ما ثمره ی اعتماد شماست .
با عضویت در گروه فوق از ایرانی بودن خود حمایت کنید .

برای اثبات قدرت ایران در جهان به پشتوانه ای محکم نیاز داریم . پشتوانه ی محکم ما ثمره ی اعتماد شماست .

نگو حسرتم نده!!1
ای کاش من هم می تونستم با هاتون همکاری کنم شاید ذره ای مفید بودم ولی حیف که تورنمنت خوندن برا کنکور من از امسال شروع میشه(امسال می رم سوم نظری)
دوستان همکاری کنید دیگه زود باشین

HAMIDI72

Member
خب سینا جان شما مشکلی برا عضویت نداری ، ما که تشکیلات مرموزی نمیخوایم تشکیل بدیم و بنده هم مثل شما دانش آموز هستم . شما میتونی عضو شی و به هر مدت که خواستی ما بهتون اجازه میدیم که برید و هر از 3 -4 ماهی فقط حضور خودتون رو اعلام کنید . خب آرزوی ما هم پیشرفت کشور و مردم ما که نمیخوایم مانع رسیدن کسی به چیزی بشیم . شما در همین حد که عضو بشید کافیست و میتونید در مدت غیبتتون در صورتی که وارد هیئت مدیره بشید یک نایب معرفی کنید که در غیاب شما تصمیم بگیره.
با امید موفقیت برا تمام ایرانی ها

نام: سینا جعفرزاده
تحصیلات:دوم دبیرستان
ایمیل:[email protected]
تخصص:برنامه نویسی وب پی اچ پی ---- مدیریت سایت ها
نظر:موافقم از نوع شدیدش

...

جا داره اینجا چند تا مطلب رو عرض کنم
1. اولا" جا داره از فرد یا افرادی که در این مدت زمان کوتاه توانستند مارو اینقدر زمین گیر کنند تشکر کنم :) ( چپ - چپ نگاه نکنید من وطن فروش نیستم )
دلیل این حرفم اینه که ببینید کشور باید اینجوری باشه ...
ما باید اینجوری باشیم ...
برای رسیدن به یک هدف دارن تمام راه های زندگی و سیاسی و ... مارو میبندن
الان ما 2نبال یه انرژی میگردیم و دستیابی بهش و ... اونا تونستن با همین یه بهانه از 10001 جا به ما ضربه بزنند که یه سری از عواقبشم بعدا" معلوم میشه ... :neutral:
حالا فرض کنید ما به این .. برسیم... برای ما چی داره ؟ غذا ؟ cpanel ؟ گوگل ؟
باور کنید هنوز تنگناها مونده ... الان ما میتونیم تا حدودی بگیم فلان و فلان و فلان و ...
ولی کم کم که تحریم ها بیشتر شد میبینم نه کار 1 نفر و 2 نفر و 100 نفر نیست ! کار متخصصه ! که ما نداریم ! :sad:

حالا نمیخوام وارد مسائل سیاسی شم ! :cry:
ولی در کل باید یه فکر اساسی کرد .............
مطمئن باشید ما که تکنیک و فن کاری رو نداریم به هیچ جا نمیرسیم ...

اینو که دیدم خندم گرفت ! :lol:
کد:

جدیدترین ارسال ها

بالا