تبلیغات در گوگل

Cyletech

Member
به قول دوستمون بستگی به موضوع وب سایتتون داره اما خوب با هر موضوعی که باشه پیشنهاد می شه چون هم رتبه افزایش پیدا می کنه و هم روبات ها بیشتر توجه می کنند و هم برای خودتون هم سود داره. ولی یک حرفی از هم داشته باش: "وب سایت که مطالبش کپی باشه اصلا جالب نمیشه که تبلیغات بدیم . ولی وب سایتی که موضوعش جالب و نمنه هست، مثلا موضوعش معرفی برنامه x هست که توسط خود نویسنده اون وب سایت نوشته شده. که این دومی پیشنهاد میشه" حالا باز به خودتون بستگی داره.

راستی تولدت مبارک دوست من :rose: این هم یک گل برای تو عزیز برادر

foranyone

Well-Known Member
سلام زنده باشین شما مرسی:rose:

وبسایت تو امضام هست نظرتون چیه ؟

می خوام بدونم یعنی تو افزایش رنک و اهمیت دادن روبوتهای گوگل تاثیر داره ؟

it2net

Member
منظوره من اینه که مثلا تبلیغات گوگل برای فروشگاهها عالیه ولی برای سایتهای تفریحی نه چرا چون معمولا ما نمی تونم تبلیغات آزاد بدیم که هر چقدر در گوگل کلیک خورد پول بدیم به همین خاطر یه محدودیتی داریم پس سایت تفریحی که روزانه کلی بازدید میخواد که با با گوگل همچین چیزی تامین نمیشه ولی فروشگاهها چون تبلیغات هدفمند هست وکسی هم که کلیک می کنه واقعا میخواد وداشته دنبالش میگشته

Cyletech

Member
می خوام بدونم یعنی تو افزایش رنک و اهمیت دادن روبوتهای گوگل تاثیر داره ؟
خوب اره تأثیر داره اتفاقا یکی از راه های کسب رتبه بالاتر هم همینه. ولی فقط امضاء ها! بعضی ها هستند میان تو کانت وبلاگ ها هم ادرس وبشون رو درج می کنند که این اشتباه هست چون دیگه نمی تونن تغییر بدن کامنتشون رو! وقتی که لینک سایتش عوض بشه بعد گوگل هنوز این آدرس رو می تونه تو ذخیره گاهش داشته باشه.

Cyletech

Member
منظوره من اینه که مثلا تبلیغات گوگل برای فروشگاهها عالیه ولی برای سایتهای تفریحی نه چرا چون معمولا ما نمی تونم تبلیغات آزاد بدیم که هر چقدر در گوگل کلیک خورد پول بدیم به همین خاطر یه محدودیتی داریم پس سایت تفریحی که روزانه کلی بازدید میخواد که با با گوگل همچین چیزی تامین نمیشه ولی فروشگاهها چون تبلیغات هدفمند هست وکسی هم که کلیک می کنه واقعا میخواد وداشته دنبالش میگشته
در ادامه صفحبت های شما دوست گرامی، باید عرض کنم که گمون نکنم خود گوگل هم هر وب سایتی رو تأیید کنه! چون قبل قبول کردن درخواست عضویت در سیستم، وب سایت معرفی شده از طرف شما رو بررسی می کنه و اگه غیراخلاقی، کپی شده و ... نبود اونوقت درخواستتون میره واسه بررسی.

AVAXTM

Member
سلام
صد در صد تاثیر داره دوست عزیز !
من سایت هایی رو دیدم که تبلیغ کردن ‍، که هیچ مفهومی از یک وبسایت رو نداشتن ولی به علت تبلیغات در گوگل کلید خور بالائی دارند!
تبلیغات همیشه مسئله مهمی در کلیه ی مشاغل بوده و هست !
به هر حال به نظر من تبلیغات در گوگل میتونه خیلی مفید باشه !
موفق باشید!

it2net

Member
ببینید منظور من سایت مس @ ته $ جن نیست بلکه میگم تفریحی هر طور که باشه ولی سالم

AVAXTM

Member
ببینید منظور من سایت مس @ ته $ جن نیست بلکه میگم تفریحی هر طور که باشه ولی سالم

منظورتون چیه ؟!!!
تفریحی سالم باشه !!! مثلا اگه تفریحی ناسالم باشه گوگل نمیذاره یا اینکه کلیک خور نداره ؟!!!
شما میتونید هر چیزی رو واسه تبلیغات بذارید البته با شرایط خود گوگل نه شرایط ... !!!
به هر حال دوست عزیز لطفا وقتی در مورد مسئله ایی اطلاعات کافی ندارید اظهار نظر شخصی هم نفرمائید !

Cyletech

Member
چرا دعوا می کنید برادرای من؟ خوب اگه اطلاعات کافی نداریم بهتره از google.com برای جستجو در مقالات خودش استفاده کنیم و ببینیم چی گفته. من که خستم الان نمی تونم کاری کنم :D لطفا خودتون انجام بدید :rose:

foranyone

Well-Known Member
دوستان ممنون از راهمنایی همه دیگه این تاپیک رو ادامه ندین تا کسی سو استفاده کنه .

rnhnm با این کارا بازدید هیچوقت بالا نمیره !! مهم اینه که مستمر بالا باشه ! نه یه روز

Cyletech

Member
میل خودتون هست. اگر بخواید ادامه میدم و اگر هم نخواید ادامه نمیدیم! در رابطه با کاربران سوء استفاده کن هم باید عرض کنم که امکان گزارش به مدیر رو برای همین گذاشتند. من 2 دفعه امروز در رابطه با این کاربر گزارش دادم. خیالتون راحت :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا