بهترین مرورگر از نظر شما

بهترین مرورگر کدام است؟

• Internet Explorer

رای: 18 10.2%
  • Mozila FireFox

رای: 112 63.6%
  • Opera

رای: 44 25.0%
  • MSN Explorer

رای: 2 1.1%

• مجموع رای دهندگان
    176

oxygenws

Active Member
منطق من یا دوستان حرفه ای طراح وب رو استاندارد مشخص می کنه و علم و شعور....

من نمی رم برای بالا رفتن آمار Firefox دوستان و آشنایان ام رو جمع کنم تا بیان تو این تاپیک هم صدا با من داد بزنند یا با ID های متفاوتی که توی انجمن دارم بیام متعصبانه (منظورم بیشتر احمقانه است) چیزی بگم و از ID دیگهء خودم دفاع کنم.

CMAX

Member
برادر Cmax مراقب باش و در پست هات توهین نکن...

برخی حرف های کنایه دار:
به به اینجا مدیر هم داره دمتون گرم
عجب شما تعین سطح می کنی کدوم مطلب علمی و کدوم غیر علمی است ؟
یکی از دوستان می گفت انگار شما معروفی به گیر دادن الکی درسته ؟ امیدوارم که غلط باشه

برخی توهین های غیر مستقیم به کاربران:
همین 10 نفر عاقل هم در بین این خیل متعصب جای بسی خرسندی
اقایون دارند تازه سفسطه بافی هاشونو به رخ من می کشن و کارشون به لفاضی کشیده

آدم جالبی هستی مدیر انجمن
تو توهین های دیگران رو نمی بینی توهین منو میبینی

سلیقه ای عمل کردنت رو به رخم نکش که من یکی حرفم رو می زنم و برام مهم نیست یه ادمی مثل تو
در موردشون چی فکر می کنه و چطور می خواد عمل کنه ...

در مورد مسئله ID هم مگه برادر من و یا دوست و یا همکارم و یاحتی آبدار چی شرکتمون که از همین خط اینترنت و IP استفاده می کنه و توی شرکت به صورت ابینترنت کانکشن شیرینگ Internet Connectionُ Shearing دیتا می گیریم حق داشتن ID و استفاده از مجید انلاین ندارند و یا اینکه هر یوزر حتما با یک IP باید وارد شود

مگه شما ها خودتون نرفتین جمعیت رو جمع کردین و اوردین اینجا افرادی که از اول بحث اصلا نبودند و او نا فط چرت و پرت گفتن اما حداقل این همکار من که چهار تا نکته با ارزش گفت

میشه از گند کاری و زیر ابی زدن های خودتون برام بگین و بی خودی به من تهمت نزنین

تو شعور و درک یه بحث منطقی و علمی رو نداری و برای کوبیدن طرف از هر کاری استفاده می کنی و واقعا نوبر بهاری ...

TALENT

New Member
بابا نمی تونی جواب منطقی به سوال های Cmaxبدی چرا Ban میکنی والا دمت گرم خوب خودت بشیت کلاهتو قاضی کن به بین تو و داردستت بیشتر توهین کردین یا Cmax می دونم که بعد از خوندن این مطلب من رو همban می کنی ولی مهم نسیت چون گفتن حقیقت ارزشش بیشتره

oxygenws

Active Member
بابا نمی تونی جواب منطقی به سوال های Cmax بدی چرا Ban میکنی والا دمت گرم خوب خودت بشیت کلاهتو قاضی کن به بین تو و داردستت بیشتر توهین کردین یا Cmax می دونم که بعد از خوندن این مطلب من رو همban می کنی ولی مهم نسیت چون گفتن حقیقت ارزشش بیشتره
دلیلی نمی بینم شما ban بشید، چون توهین نکردید.
جواب شما دوستان و همکاران صمیمی رو هم در پست های بالا دادم.

TALENT

New Member
بابا حزب باد پیروز باد اینم از نکات قوت Ff
خداییش تکلیف ما روروشن کن مارو یک جا متهم میکنی به توهین و یه جا به ما تهمت Fake Id می زنی امایه جا به عنوان همکار و دوست صمیمی مطرح میشیم ما که تو کار ای شما موندیم خداییش اگه از Ban کردن Cmaxعرض شخصی نداشتی و عنوان کردی که Cmax توهین کرده آخه مرد خدا با اوصافی که شما میگی من که بیشتر توهین کردم

oxygenws

Active Member
جواب شما دوستان و همکاران صمیمی رو هم در پست های بالا دادم.
منظورم از دوستان و همکاران، رابطهء شما و cmax بود :)
ضمن اینکه اگر علاقه مندی و درخواست ban شدن داری، مشکلی با ban شدنت نیست.

Ali_ix

Well-Known Member
بابا حزب باد پیروز باد اینم از نکات قوت Ff
خداییش تکلیف ما روروشن کن مارو یک جا متهم میکنی به توهین و یه جا به ما تهمت Fake Id می زنی امایه جا به عنوان همکار و دوست صمیمی مطرح میشیم ما که تو کار ای شما موندیم خداییش اگه از Ban کردن Cmaxعرض شخصی نداشتی و عنوان کردی که Cmax توهین کرده آخه مرد خدا با اوصافی که شما میگی من که بیشتر توهین کردم
کاربر CMAX رو بنده Ban کردم، به علت توهینی که سراسر پستهاش بود.
شما صحبتهاتون رو در چاچوب تاپیک و جو مناسب انجمنها اعلام کردید. پس دلیلی وجود نداره بن بشید.

موفق باشید

_CMAX

Banned
شما صحبتهاتون رو در چاچوب تاپیک و جو مناسب انجمنها اعلام کردید. پس دلیلی وجود نداره بن بشید.

موفق باشید

سلام

بالفرض که بن کنید شما که نمی توانید مشکلات کلی مجید انلاین رو اینجوری با بن کردن متوالی
رفع و حذف کنید
شما با این ساختار - کاربرانی که حداقل برای دیگران ارزش قایل بودند و از نظر بار علمی بالا هستند رو هم
به صورت کلی از این محیط متنفر می کنید اینکه این مدیر بخواد اعمال نفوذ کند و اعضایی که مخالف
میلش پاسخ ارایه می کنند را بن کنند نشان دهنده همان ضعف همیشگی ما ایرانی ها در مواجه با
رای مخالف و نظر منتقدانه است که خیلی راحت به احمق و ابلهو نفهم و ... رجوع داده می شویم

به هر حال خوشا به حال شما ها و این طرز رفتار مضحک شما

_CMAX

Banned

در صورتی که من توهینی به کاربری یا کاربرانی کردم چرا هیچ اعتراضی از جانب انها صورت نگرفته و تنها این مدیر
انجمن است که از این بابت شاکی به نظر می رسد ؟
چرا هیچ کس دیگری نگفت که اقا توهین نکن ؟
چرا هرجور لحن و لفظی از جانب دیگران برای مدیر انجمن بلا مانع است سخن حق ما سخت و دشوار ؟
اگر شما واقعا غرض شخصی ندارید لطفا نوشته کاربری را در اعتراض به گفتار من مشخص کنید ؟

Ali_ix

Well-Known Member

در صورتی که من توهینی به کاربری یا کاربرانی کردم چرا هیچ اعتراضی از جانب انها صورت نگرفته و تنها این مدیر
انجمن است که از این بابت شاکی به نظر می رسد ؟
چرا هیچ کس دیگری نگفت که اقا توهین نکن ؟

من و سایر مدیران نیازی به گزارش و اعتراض کاربران برای جلوگیری از توهین نداریم! هر جا توهین مشاهده بشه تذکر داده میشده و در نهایت اخطار داده میشه.
زمانی که اخطارهای یک کاربر زیاد بشه به طور خودکار Ban میشه!

توی همین تاپیک oxygenws به شما در مورد لحن ناماسب خیلی محترمانه اخطار داد و توجه نکردید.
اخطار من به آخرین پست کاربر قبلیتون بو که باعث Ban شدنتون شد.

چرا هرجور لحن و لفظی از جانب دیگران برای مدیر انجمن بلا مانع است سخن حق ما سخت و دشوار ؟
اگر شما واقعا غرض شخصی ندارید لطفا نوشته کاربری را در اعتراض به گفتار من مشخص کنید ؟

من نه توهینی از جانب oxygenws به شما میبینم! و نه هیچ سخن حقی در این مطالب:

مگه شما ها خودتون نرفتین جمعیت رو جمع کردین و اوردین اینجا افرادی که از اول بحث اصلا نبودند و او نا فط چرت و پرت گفتن اما حداقل این همکار من که چهار تا نکته با ارزش گفت

میشه از گند کاری و زیر ابی زدن های خودتون برام بگین و بی خودی به من تهمت نزنین

تو شعور و درک یه بحث منطقی و علمی رو نداری و برای کوبیدن طرف از هر کاری استفاده می کنی و واقعا نوبر بهاری ...

لطفا بیشتر از این به شخصیت و سابقه خودتون لطمه نزنید.
موفق باشید

shirini_forush

Well-Known Member
خدمت آقای Talent عرض کنم که دو تا از حرفای منو کوت کردی.
اولی که جوابت هیچ ربطی نداشت و حرف منم مشکلی نداشت.
دومیشم که سوتی فرمودید. از اول بخونید متوجه میشید.
من نه به کسی توهین کردم نه نظر شخصیم رو گفتم. هیچ جا هم تعصب به خرج ندادم. اگر هم در و دیوار دنیا Ie یا Ff باشه هم به حالم فرقی نداره.
شاید بهتره تو قوانین انجمن اظافه بشه که تاپیک نظر سنجی هم ممنوع!!!
چون غالب نظر سنجی ها به اینجا میکشه...

shirini_forush

Well-Known Member
ها ها ها

می دونم که بعد از خوندن این مطلب من رو همban می کنی

... و مطلب به اینجا میرسه که:
پليس جكي جان و بروسلي رو گرفته بوده داشته ميبرده بازداشتگاه...
يه تركه خودشو وسط جكي جان و بروسلي جا ميكنه ميگه ما سه تا رو كجا ميبريد!!!!

(البته این ترک محترم وطنی نبوده! توهین نباشه!!!)

onlymhb

Active Member
همه و همگی سعی کنیم تاصلح و دوستی دوباره حکمران شود

شاید بهتره تو قوانین انجمن اظافه بشه که تاپیک نظر سنجی هم ممنوع!!!
چون غالب نظر سنجی ها به اینجا میکشه...

من میدوم این بخاطر این هست که ما ایرانیان، مخصوصا خودم قدرت نقد پذیری را نداریم و اول همه به خوم میگم
ماها در هر محیطی بالخصوص کاری هیچ وقت از معلومات علمی که با دلایل قوی محکمی که به ما ارائه می شود رو نمی پذیریم و هیچ وقت نمی توانیم قبول کنیم که سواد کسی ممکن است بیشتر ما باشد و متانت در کارمان نیست و نمیتوانیم پیشرفت کسی رو تحمل کنیم

همین جا یه خواهش از کلی دوستان دارم که مجید آنلاین را به محیطی تبدیل کند که همه از همدیگر چیزی یاد بگیریم و نه به محیطی تبدیل کنیم که پر از کینه و ... باشد:) :) :) :) :)

به امید خداوند همگی موفق باشید

AMiR

Active Member
خيلي خوشحال ميشم بدونم طرفداران چشم و گوش بسته Ie اگه مرورگر پيش فرض ويندوزشون Ff بازهم سراغ Ie مي رفتن يا نه !

يه چيزه ديگه ! ،همه چيز كه سرعت نيست!

ازنظر من Ie‌خيلي ريسورس مي كشه وقتي هنگ كنه ، در سيستم هاي نرمال يعني هنگ كامل ويندوز ،!!! اي خيلي ، خيلي بده
تازه بعد از ريست شدن احتمالي سيستم ،‌يه چيزي هم از شما طلبكاره !!!

آخرین ویرایش:

VAHID216

مدیر بازنشسته
دوستان مبحث جالبی رو در اختیار دوست عزیز Cmax گذاشتن و این نشون می ده روز به روز به طرفداران و کاربران Firefox اضافه می شه. ولی Cmax جان باید یه چیزی رو من به شما بگم ، پایه و هسته گوگل فایت می دونید چیه؟
دقیقا ریتم منظم و اصولی و منطقی نداره فقط به تعداد دفعاتی که جمله به کار رفته اکتفا می کنه . پس اماری که می ده فقط جنبه خنده داره.
به هر حال این طور که امار نشون می ده فعلا کاربران Firefox راضی تر هستند و بیشتر هم حرفه ای.
موفق باشید

4bagh

Member
اینکه دیگه بحث نداره
Just FIREFOX

فایرفاکس انتخاب حرفه ای هاست

اما خداییش بهترین تی شرت دنیا تی شرت امیره! :دی

shirini_forush

Well-Known Member
ممنون از مدیر و دوستان. دوتا نکته:
- فکر کنم CMAX جان دیگه نمیان ( من بر خلاف این که با بعضی صحبت های ایشون مخالفم ولی از رفتنشون هم خیلی متاسفم)
- بهتره بیشتر تو تاپیک ها دقت کنیم. مثلا لزومی نداره امیر جان به طرفداران IE بگن چشم و گوش بسته.( قصد جسارت ندارم)
(این نکته نیست!!) خوب بود تو همه انجمن های نظر پرسی افراد میومدن نظرشون رو میگفتن و منتظر میشدن تا جایی که حرف درست و مستندی برای گفتن دارن پست بعدی رو بزنن. نه این که دیویست بار بگن "عشق من فایر فکس"، "جیگر IE رو بخورم"، "اپرا یه چیز دیگست"، "فقط...". در ضمن باید هممون از زمینه های توهین هم جلوگیری کنیم.
فکر نکنم جناب CMAX تو خیابون راه بره به همه توهین کنه. احتمالا چیزی بوده که کار به اینجا کشیده. اما ایشون Ban شده و بقیه راحتن. (CMAX هم پسر خاله من نیست. اگر این اتفاق برای کس دیگه ای هم افتاده بود اینا رو میگفتم - خوبه جای فکر کردن به جواب خودمون رو جای CMAX بزاریم)

جدیدترین ارسال ها

بالا