برنامه نویسیی php ساعتی چنده؟ ( لطفا در رابطه با هزینه این کار نظر بدید )

sir.mhmh

New Member
سلام
من میخواستم یه سری تغییرات تو یه کامپوننت جوملا بدم و چند تا از مشکلاتش رو رفع کنم و چند تا امکان بهش اضافه کنم.
برای این کار سراغ یه برنامه نویس php رفتم ( این برنامه نویس از نظر مهارت در حد متوسطی قرار دارد ) این برنامه نویس مشکلات رو در زمانی در حدود یک هفته و نیم رفع کرد.
در رابطه با هزینه این کار قرار شد که هزینه کار به صورت ساعتی بهشون پرداخت بشه.
حالا سوالی که ازتون دارم اینه که عدد منصفانه برای هر ساعت کار این برنامه نویس چقدره؟
ممنون میشم افرادی که خودشون دستشون تو کاره و قیمت دستشونه نظر کارشناسانه خودشون رو اینجا بنویسن.​

I.NoBody

Active Member
مسلماً قیمت مشخصی نداره و هر کس با توجه به ارزش کاری که برای خودش قائل هست، قیمت میده.
برنامه نویسی پروژه ای هم با استخدامی قیمت متفاوتی داره.
مثلاً ممکنه یک برنامه نویس php در شرکتی استخدام شه و ساعتی 8 هزار تومن بگیره. ولی یه پروژه رو که براش 30 ساعت وقت گذاشته، مثلاً 500 هزار تومن بگیره.
دلایلش هم مفصله.
ولی شما اگر پروژه ای کار کردین، بهتره که قیمت رو ساعتی حساب نکنین یا اگر هم ساعتی حساب میکنین، با هم سر یک قیمت مناسب توافق کنید

sir.mhmh

New Member
ممنون از توضیحاتتون
میدونم که قیمت مشخصی نداره ولی بالاخره با توجه به مهارت برنامه نویس یه عرفی داره، مثلا در عرف یه برنامه نویس حرفه ای که برنامه x رو در یک روز مینویسه ساعتی x تومن میگیره و یه برنامه نویس مبتدی که همون برنامه رو در مدت یک ماه مینویسه ساعتی y تومن میگیره
من مبالغ عرف این کار رو میخوام
ممنون میشم اگر کمکم کنید​

ziXet

مدیر انجمن PHP/MYSQL
ممنون از توضیحاتتون
میدونم که قیمت مشخصی نداره ولی بالاخره با توجه به مهارت برنامه نویس یه عرفی داره، مثلا در عرف یه برنامه نویس حرفه ای که برنامه x رو در یک روز مینویسه ساعتی x تومن میگیره و یه برنامه نویس مبتدی که همون برنامه رو در مدت یک ماه مینویسه ساعتی y تومن میگیره
من مبالغ عرف این کار رو میخوام
ممنون میشم اگر کمکم کنید​
اتفاقا تو این زمینه عرفی هم وجود نداره!

صنف که نداره php
شما میبایستی اول باهاش طی میکردی که n تومن برای این کار بت میدم، قبول میکنی یا نه؟ به همین راحتی

hamedfardin

Member
دوست عزيز يه برنامه نويس معمولي ماهيانه حدود 450000 تا 500000 تومان حقوق ميگيره...شما بايد حساب كني كاري كه انجام ميدي چند روز وقتت رو ميگيره....اگه شد 15 روز..شما بهتره 250000 تومان در نظر بگيري...البته اگر دوستان ديگر زيرفروشي نكنند..يا اسكريپتي كه مي نويسي آماده و در وب موجود نباشه....

I.NoBody

Active Member
دوست عزيز يه برنامه نويس معمولي ماهيانه حدود 450000 تا 500000 تومان حقوق ميگيره...شما بايد حساب كني كاري كه انجام ميدي چند روز وقتت رو ميگيره....اگه شد 15 روز..شما بهتره 250000 تومان در نظر بگيري...البته اگر دوستان ديگر زيرفروشي نكنند..يا اسكريپتي كه مي نويسي آماده و در وب موجود نباشه....
به نظر من این حقوق برای یک برنامه نویس php مبتدی رو به متوسط مناسب هست.
یک برنامه نویس متوسط رو به پیشرفته، حد اقل باید ماهی 700 بگیره.
(نظر من بود)

Omid PLUS

Member
برنامه نویسی که در ماه کمتر از 1.5 تا 2 میلیون میگیره، اصلاً برنامه نویس نیست!!! (البته به نظر من:))

برای اینکار، همونطور که دوستان گفتن توافق بهترین صورت ممکن هستش...

از نظر من هم ساعتی حساب نکنید بهتره، کلی یه مبلغی رو کنار بیاید بهتره (اینجوری بعداً هم حرفی توش نیست که مثلاً بگه ساعتها رو کم حساب کرد یا شما بگی ساعت ها رو زیاد حساب کرده!!!)

hamedfardin

Member
به نظر من این حقوق برای یک برنامه نویس php مبتدی رو به متوسط مناسب هست.
یک برنامه نویس متوسط رو به پیشرفته، حد اقل باید ماهی 700 بگیره.
(نظر من بود)

برنامه نویسی که در ماه کمتر از 1.5 تا 2 میلیون میگیره، اصلاً برنامه نویس نیست!!! (البته به نظر من)

برای اینکار، همونطور که دوستان گفتن توافق بهترین صورت ممکن هستش...

از نظر من هم ساعتی حساب نکنید بهتره، کلی یه مبلغی رو کنار بیاید بهتره (اینجوری بعداً هم حرفی توش نیست که مثلاً بگه ساعتها رو کم حساب کرد یا شما بگی ساعت ها رو زیاد حساب کرده!!!)

دوستان عزيز حقيقت امر همينه....وقتي خيلي از دوستان سيستمهاي قوي رو نال مي كنند...و به قيمت ارزون مي فروشند...و احتياجات مشتري رو با كمترين قيمت برآورده مي كنند...قيمتها پائين مياد...
البته من هم با قيمت توافقي موافقم.چون طرف مقابل خيلي شرطه....

hba

Active Member
من بعيد بدونم جايي ماهي 1.5 تا 2 ميليون حقوق كارمند برنامه نويس بده
روي 800 تا 1 ميليون هم شك دارم

my friend

Member
من بعيد بدونم جايي ماهي 1.5 تا 2 ميليون حقوق كارمند برنامه نويس بده
روي 800 تا 1 ميليون هم شك دارم
تا شش ، هفت میلیون هم میدن، البته نه تو ایران:D
دلایلش رو هم خودت میدونی :sad:

zamanphp

Member
من در اصفهان كار مي كنم و خوشبختانه هم اصفهاني نيستم !
اينجا آخرش كه واسه يه برنامه نويس حرفه اي پول بدن ماهيانه 400 هست و موقع پرداخت حقوق هم از هفت خان رستم هم ردت مي كنند.
تازه اين حقوق ، مختص بعضي از شركتها هست كه كار طرف مورد قبولشون باشه ولي اگه بخواين براي اولين بار تو يك شركت كار كنيد همون حقوق اداره كار رو ميدن يعني 220 تومن كه آدم نمي تونه باهاش امرار معاش كنه خواه حرفه اي باشي يا مبتدي!

ziXet

مدیر انجمن PHP/MYSQL
من در اصفهان كار مي كنم و خوشبختانه هم اصفهاني نيستم !
اينجا آخرش كه واسه يه برنامه نويس حرفه اي پول بدن ماهيانه 400 هست و موقع پرداخت حقوق هم از هفت خان رستم هم ردت مي كنند.
تازه اين حقوق ، مختص بعضي از شركتها هست كه كار طرف مورد قبولشون باشه ولي اگه بخواين براي اولين بار تو يك شركت كار كنيد همون حقوق اداره كار رو ميدن يعني 220 تومن كه آدم نمي تونه باهاش امرار معاش كنه خواه حرفه اي باشي يا مبتدي!
خب شما جای خوبی رو برای سکونت انتخاب نکردی! :دی
(شوخی)

جدیدترین ارسال ها

بالا