:: برنامه اي کمکي براي تنظيمات مونيتور براي استفاده در بيلدر بعد از کامپايل پروژه ::

aff - SEvEN

Banned
سلام ...

شبتون بخير باشه .

خب ، يادمه چن وقت پيش يکي از دوستان تو يه تاپيک سوال پرسيده بود مي شه بعد از کامپايل پروژه از طريق بيلدر تنظيمات رزوليشن مونيتور رو تغيير داد ؟ ...

اي کار تنها با استفاده از بيلدر و فايله کامپايل شدهء اون غير ممکن هست ...

مي يکمي فک کردم و ديدم ساده ترين راه استفاده از يک برنامه کمکي هستش که بياد با اختياري بيشتر از Display Properties ويندوز به يوزر اجازهء تغييره رزوليشن رو بده .

البته فراخواني Display Properties در بيلدر امکان پذير هست ولي زياد باب ميل نيست کلا .

برنامه اي که در پيوست هست اي کارو انجام ميده ، يعني مي تونه تنظيمات مونيتور رو تغيير بده .
همراه با برنامه يک Help فايل هم وجود داره که نگاه به اون هم خالي از لطف نيست .

از امکاناته اي برنامه :

1- اختياره انتخاب رزوليشن دلخواه ، بسته به نوع کارت گرافيک و چنج کردنش تنها با کليک بر روي دکمهء Change Ok
2- امکان نمايش مشخصاته حالته پيش از تغيير زوليشن با کليک بر روي دکمهء Back و ...
3- فراخواني ديسپلي پروپرتيس استاندارد ويندوز با کليک بر روي دکمهء Dialog

هر نوع مشکلي رو هم به مي اطلاع بدين لطفا ...

مي برم ديگه ! ... درگيره يه جنگ بزرگ و وحشتناک هستم تو يه زمانه بد که دشمن رو بايد به زانو در بيارم داخلش ! يعني بازيه General - Command & Conquer 3 Tiberium Wars ... جاتون خالي !! :lol:

ويرايش مي شه :
مي هستم ها !

باي ...

skin.jpg

پیوست ها

• display properties_Marketing Display_by_Shadi.zip
    905.4 کیلوبایت · بازدیدها: 156
آخرین ویرایش:

silvercover

کاربر متخصص
یاد آوری میکنم که با پلاگ این های Tweak و یا Plugy میشه این کار رو راحت انجام داد.

تشکر.

Armanَ

New Member
ب ، يادمه چن وقت پيش يکي از دوستان تو يه تاپيک سوال پرسيده بود مي شه بعد از کامپايل پروژه از طريق بيلدر تنظيمات رزوليشن مونيتور رو تغيير داد ؟ ...

اي کار تنها با استفاده از بيلدر و فايله کامپايل شدهء اون غير ممکن هست ...

در دنیای کامپیوتر غیر ممکن وجود نداره مثل دنیای واقعی.

در داخل plugin ساده حرف شما درسته چون فرم والد اجازه پردازش پیغام را پلاگین نمی دهد اما با ساخت یک هوک ساده بر روی فرم والد عین آب خوردن می توانی اجازه پردازش را به ویندوز بدی و دیگه موردی نخواهد داشت.

من تا یک هفته دیگه می روم و نیستم بعداً اگر سوالی داشتید می توان جواب بده.

سلام
اگه بتونين برنامه رو جدا جدا كنين بهتره
چون همه اين حالت ها با هم مورد استفاده نيستن
مثلا كد نويسي هايي كه براي رزوليشن 1024 *768 لازمه را جدا بزارين تا كسي كه برنامش روي اين مقدار بهتر اجرا ميشه اين رو در برنامش قرار بده
اگه اين طور باشه خيلي بهتره
حتي از تنظيماتي كه به صورت آماده قرار داره...
چونكه در بعضي از پروژه كه از چند تا فايل تشكيل ميشه و براي اجراي فايل دوم لازم است از فايل اول خارج شويم استفاده از
تنظيمات موجود در mmb از زيبايي كار كم ميكنه چون هر بار 3. 4 ثانيه مانيتور خاموش ميشه.

اگه هم بتونين كدي بزارين كه با اتمام برنامه به رزوليشن قبلي كاربر برگرده كه عالي ميشه.

جدیدترین ارسال ها

بالا