ایجاد یک تغییر در جعبه ابزار و جعبه آموزشی

نظرتون راجع به ایجاد یک پکیج آموزشی بجای یک جعبه ابزار ?

• مجموع رای دهندگان
    25

Sherlock_Holmes

Active Member
اگه بتوني يه زمان حدودي براي عرضه جعبه آموزشي بگي خيلي خوب ميشه
آره منم قبلا موافقتم رو با اين قضيه اعلام كرده بودم... اما چون ميدونم امكانش نيست از علي خواهش ميكنم اگه ميتونه يه تايمي رو بگه كه تا اون يه خبري به همه بده .. البته اگه لازم ميدونه... چون همه دوست دارن بدونن پيشرفتي صورت ميگيره يا نه...

دوم اين كه من با شرلوك شوخي دارم
براي جوابيه دادن به دوستان از خودت مايه بذار..!
30upn9j.gif

آخرین ویرایش:

ali3dtech

Member
خب خب خب خب خب .........
سلام به همه بچه های گل مجید آنلاین...
بابت اینکه این جعبه ابزار و جعبه آموزیشی یه مقدار طول کشیده باید ببخشید چون هم واقعا سرمون شلوغه هم به یکم وقت احتیاج داشتیم تا اینارو کامل کنیم. (هم دانلود هم جمع آوری)
خب بریم سر اصل مطلب:
اگه خدابخواد انشاءالله تا تقریبا اواخر هفته آینده این جعبه ابزار تموم بشه و دیگه بره توی لیست خریدهای آنلاین مجید آنلاین و دوستانی که میخوان تقاضا دارن سفاش بدن تا براشون فرستاده بشه.
این فعلا از جعبه ابزار که داره تموم میشه.

فقط میمونه جعبه آموزشی که اونم گفتم اگه همه دوستان همکاری کنن تا آموزشی های فارسی با نام خودشون توی این جعبه آموزشی قرار بگیره و همه استفاده کنن. البته قبلا شرایطش رو گفتم که چطوریه.
درهرصورت از دوستانی که توی زمینه آموزشی و ترجمه و این حرفا میتونن کمک کنن دعوت میشه تا برای خودشون و دوستان دیگه این کار رو بکنن.
البته این آقا روح الله دو سه تا تاپیک دربازه این موضوع زدن که حتما همه دیدینش. اونجا هرچی میتونین فعالیت داشته باشین تا یه جو آموزشی درست و حسابی راه بیفته با کمک و همت شما دوستان عزیز.
توی تاپیکهایی هم که آقا رضا زدن که برای گذاشتن آموزشی ها هست برین و پر کنیدش....

از همگی ممنونم و آرزوی موفقیت برای همتون دارم.
از همه دوستانی هم که توی این تاپیکها با نظرات و پیشنهادات سازندشون ما رو همیاری کردن تشکر میکنم.

آخرین ویرایش:

hosienmax100

3D Artist
8به 3 بود ها ...عجب آخر جالبی داشت این همه نظر این همه فوافکر(جمع فکرها) حیف شد

علی جان آموزشی که 50 درصدش آماده شده __باب دلخوشی

مرسی بابت زحمات فراوانت

ali3dtech

Member
8به 3 بود ها ...عجب آخر جالبی داشت این همه نظر این همه فوافکر(جمع فکرها) حیف شد

حسین جون آموزشی که داره کارش پیش میره..... کسی نگفت متوقف شده.... اما وقتی تعداد آموزشیهامون به اندازه یه سی دی هم نمیشه که خب کاری نمیشه کرد. فعلا هرکی میخواد میتونه دانلودشون کنه. شما هم بیایید همکاری کنید و آموزشی بزنید و به نام خودتون ثبت کنید بعد بگید که حیف شد. خیلی ممنون

Sherlock_Holmes

Active Member
شرلوک جان منظورت چیه عزیز ؟ من متوجه نشدم !!!
هيچي .. گفتم اين آموزشي كي درست شد؟ كجا بود؟ شايدم من نديده بودمش!!
گفتم شايد آماده شده يه چيزايي... برا همين پرسيدم...

به 3 بود ها ...عجب آخر جالبی داشت این همه نظر این همه فوافکر(جمع فکرها) حیف شد
gigglesmile.gif
آره ... منم تا ديدم علي گفت جعبه ابزار آماده شده كلي جا خوردم كه راي گيري واسه چي بود؟!
علي اين آموزشي رو من انگار متوجه نشدم جريانش چيه...
بچه ها دارن آموزشي ميسازن يا قراره اون لينك خارجيها آماده فروش بشه؟ اونا فكر كنم به يه دو جين سي دي هم برسه..!
آخه من فكر كردم مثل toolbox فتوشاپ آموزشيهاي بچه ها قراراه جزئي از جعبه ابزار بشه...
من رو توجيه كنيد لطفا!!
teef.gif
گيج شدم!!

ali3dtech

Member
هيچي .. گفتم اين آموزشي كي درست شد؟ كجا بود؟ شايدم من نديده بودمش!!
گفتم شايد آماده شده يه چيزايي... برا همين پرسيدم...
نمیدونم ماله دقیقا کی هستش اما فک نکنم خیلی هم جدید باشه...

بچه ها دارن آموزشي ميسازن يا قراره اون لينك خارجيها آماده فروش بشه؟ اونا فكر كنم به يه دو جين سي دي هم برسه..!
آخه من فكر كردم مثل toolbox فتوشاپ آموزشيهاي بچه ها قراراه جزئي از جعبه ابزار بشه...
من رو توجيه كنيد لطفا!!
teef.gif
گيج شدم!!

خب شرلوک جان همرو توضیح میدم:

ببین
برای جعبه آموشی که قرار بود یه سری از آموزشی های فارسی که دوستان میزارن رو جمع کنیم و به نام خودشون توی یه پک جدا به نام جعبه آموزشی فارسی بزنیم که چون فعلا به حد نصاب نرسیده و دوستان هم زیاد (البته فعلا) همکاری ندارن باید صبر کرد.

برای جعبه ابزار هم که همونطور که گفته شده بود قراره یه سری از پلاگینها و تکستچرها و انیمیشن و ... جمع آوری بشه که داره میشه.

اما آموزشیهای زبان اصلی کلا بحثشون جداست. اگه توجه کرده باشین یه تاپیک با نام "معرفي محصولات 3d فروشگاه مجيد آنلاين" ساخته شده که میتونین برای دیدن محصولات 3D به اونجا مراجعه کنین. که البته قابل ذکره که یه سری از این DVD ها دانلود شدن (حدود 30 الی 40 تا البته فعلا) تا مجموعه نسبتا کاملی صورت بگیره...
اما چون آموزشی های زبان اصلی خودشون خیلی مبحث بندی شدن و مرتب هستن احتیاجی به گلچین نیست. فقط کافیه شما بدونی توی کدوم زمینه آموزشی میخوای و بعد بری انتخاب کنی و بخری. همین.

اگه بازم سوالی بود در خدمتیم.

hosienmax100

3D Artist
حسین جون آموزشی که داره کارش پیش میره..... کسی نگفت متوقف شده.... اما وقتی تعداد آموزشیهامون به اندازه یه سی دی هم نمیشه که خب کاری نمیشه کرد. فعلا هرکی میخواد میتونه دانلودشون کنه. شما هم بیایید همکاری کنید و آموزشی بزنید و به نام خودتون ثبت کنید بعد بگید که حیف شد. خیلی ممنون

علی آقا من عددی نیستم که بخوام آموزشی برای بچه ها درست کنم تمام منظور من این بود که یه پک آموزشی

درست بشه (اونم فقط زبان اصلی) توسط کسایی که به اینترنت پرسرعت دسترسی دارن و بعد به امثال خودم که اینترنت

ذغالی دارن بفروشین همین *****حالا مثلا منم یه آموزشی ساختم قرار دادن یه قوری روی یه box شق القمر میشه

مرسی

آخرین ویرایش:

ali3dtech

Member
علی آقا من عددی نیستم که بخوام آموزشی برای بچه ها درست کنم
حسین جون ....!!!!؟؟؟؟ من این حرفو نشدیده میگیرم.......... فقط توی یکی جمله : "چرا خودتون رو دست کم میگیرید؟؟؟"

تمام منظور من این بود که یه پک آموزشی درست بشه (اونم فقط زبان اصلی) توسط کسایی که به اینترنت پرسرعت دسترسی دارن و بعد به امثال خودم که اینترنت ذغالی دارن بفروشین همین
ببین دوست خوبم (آقا حسین) توی پست بالایی توضیح دادم کامل. پک آموزشی زبان اصلی فک نمیکنم احتیاجی باشه. چون اولا همشون طبقه بندی شده هستن و با موضوع. دوما اینکه خیلی از همین آموزشیهای زبان اصلی که توی اون تاپیک معرفی لینک هستش دانلود شده و قراره به زودی توی فروشگاه مجید آنلاین قرار بگیره.

حالا مثلا منم یه آموزشی ساختم قرار دادن یه قوری روی یه box شق القمر میشه
من بازم نشندیده گرفتما.....
اما بزار بگم آره شق القمر هم میشه. اما اگه خودتون بخوایین....
بالاخره آموزشیها هم باید در سطح مبتدی هم متوسطه و هم پیشرفته باشه.
شما ببین کجاشو بلدی و میتونی بعد همونو یاد بده.
اگرم نمیتونی بازم مشکلی نداره لااقل یکی از آموزشیهای HTML روی اینترنت رو ترجمه کن و بزار.
اگه بازم نمیشه خب مشکلی نداره به بچه هایی که توی این زمینه فعالیت میکنن کمک کن. مثلا براشون آموزشیهایی که فک میکنی مفید هستن رو پیدا کن.
اگه بازم نمیشه..... دیگه نگو نمیشه لطفا.....

خیلی چاکریم حسین جون دوست خوبم......
مرسی

DIMO

Active Member
سلام بر همگی آقا جعبه ابزار هم خوبه ((کاچی بعض هیچی))شما برنامه هاشو نصب کن تا چند ماه بعد آموزشی هم دستتون میرسه دیگه.:)

علی آقا من عددی نیستم که بخوام آموزشی برای بچه ها درست کنم تمام منظور من این بود که یه پک آموزشی

درست بشه (اونم فقط زبان اصلی) توسط کسایی که به اینترنت پرسرعت دسترسی دارن و بعد به امثال خودم که اینترنت

ذغالی دارن بفروشین همین

زبان اصلی که ریخته آقا حسین گل اگه خواستی یه پیغام بده تا لینک برای خرید رو بهت بدم.

حالا مثلا منم یه آموزشی ساختم قرار دادن یه قوری روی یه box شق القمر میشه

مرسی

حالا واقعاً منظورت خودت بودی یا بقیه:neutral: در ضمن شکسته نفسی نکن دیگه:lol:

آقا البته به نظر من یه پک کم حجم فارسی بهتره یه پکه پر حجمه خارجیه.

hosienmax100

3D Artist
علی جان به خدا حواسم به این نبود که دارین آموزشی ها رو دانلود میکنین وگرنه ......

معذرت میخوام دستتونم درد نکنه ___اگه بتونم کمک میکنم ضمنآ ما کوچیکتیم علی جون مرسی

امید ممنونم مطمئنآ منظورم خودم بود

اما اگه جای خوبی رو سراغ داری لطف کن بهم pm بزن

مرسی

ali3dtech

Member
علی جان به خدا حواسم به این نبود که دارین آموزشی ها رو دانلود میکنین وگرنه ......
بیییییییییییییییییییخیاااااااااال بابا........ :wink:

اگه بتونم کمک میکنم
اگه مگه نداریم........ بیا و کمک کن........ ایول..... :lol:

ضمنآ ما کوچیکتیم علی جون مرسی
خیلی چاکریم حسین جونم

ali3dtech

Member
اشك تو چشام حلقه زد....
4yajuyo.gif

25r30wi.gif

30upn9j.gif

ميگم ترجمه هم جزو همين آموزشي ها حساب ميشه؟

شرلوک...!!!؟؟؟
میگم داری کم کم منم گیج میکنیا....
184.gif

صب کن یه خورده فک کنم ببینم چی باید بگم
reading.gif

.
..
...
....
...
..
.
آها...
ببین
ترجمه جزو آموزشیهای فارسی حساب میشه عزیزم.
یا باید آموزشی از خودتون بزارید یا ترجمه یه آموزشی زبان اصلی بزارین...
همین.

مرسی عزیز جان...
درضمن شوخی کردما به دل نگیری یوقت
109.gif

قربونت

roohollah

Banned
سلام:idea:.....سلام:D....اینجا چه خبره:neutral:...!!!؟؟؟...من تازه رسیدم:evil:....قاتل! کیه:eek:.....فیلم رمانتیکه:oops:....شرلوک چرا گریه میکنی:?:....نه :mad:..نه:mad:.....من اونو(کی رو!)میکشم:razz: .....چرا:-?........چرااااااااااااااااااااااااااا:razz:...............(ندای وجدان!:قاتل نداره بابا!):mad:........اه:neutral:....قاتل نداره.:neutral:......خووووووووب:)....پس رمانش تیک تیکه:mrgreen:....خوب:roll:....حالا کی قرار تکرارشه؟:!:...من فیلم رمانتیک دوست دارم:mrgreen:...تکرار نداره!:eek:.....چرا:-?......مگه تلوزیون پخش نکرده؟:neutral:.........خوب پس ماه دیگه میزاره!:mrgreen:..... تا ماه بعد!!!

==========================جدا از شوخی:
منم موافقم(با هر چی علی گفت!):neutral::)

hamed_3d_86

Member
آهاي مردم دنيا

سلام به همه بچه هاي گل فروم
با با من خسته شدم بسكه اين صفحات پيامهاتون رو بالا پايين كردم
پس كو اين جعبه جادويي ؟؟؟...
از تعارف كم كن و بر مبلغ افزاييد
من تازه اومدم......
راستي آقاي ali3dtech اين شكلكهاي بامزه رو چطوري استفاده ميكني از كجا گيرشون آوردي كلك؟
منم مي خام ..:D

آخرین ویرایش:

ali3dtech

Member
راستي آقاي ali3dtech اين شكلكهاي بامزه رو چطوري استفاده ميكني از كجا گيرشون آوردي كلك؟

از اینجا:
http://www.pic4ever.com/

البته اگه بخوای میتونی به جای اینکه همه صفحاتشو ببینی بیای و اینو دانلود کنی:
S_M_I_L_E.rar
4 MB

همشو توی این لینک آپلود کردم. هرکی خواست دانلود کنه و حالشو ببره......

Sampro

Member
خوب .
آخيش
اين تاپيك هم ديگه درش تخته شد و رفت . حيف شد كلي خنديديم :D
بچه ها ، بسات (ط) صحنه رو جمع كنين مي خوايم بريم .
.
.
.
.
.
The End

hosienmax100

3D Artist
تاپیک رو کاری ندارم

اما یه مدتی خبری از علی نیست کسی میدونه چرا؟ نکنه ما رو تنها گذاشته ؟

موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا