ایجاد یک تغییر در جعبه ابزار و جعبه آموزشی

نظرتون راجع به ایجاد یک پکیج آموزشی بجای یک جعبه ابزار ?

• مجموع رای دهندگان
    25

Divine Love

Well-Known Member
آقا بالاخره نتیجه چی شد؟
قراره خودتون آموزشی درست کنین یا این که از آموزشی های خارجی استفاده کنین؟

roohollah

Banned
جا های دیگه کردن، شده، به صرفست که کردن...
من کماکان ب ایدم پافشاریییییییییییییییییییی مییییییییییی ککککککککککککککنننننننننننننننننننم!!!
یک پیشنهاد فوق العاده عالی و عمل و توپ و بدرد بخور:smile:
بیاین یک بانک نرم افزار/پلاگین بسازین
هرکس هم هرچی خواست از توی لیست اینترنتیتون بخره( برای خودش پک خودش رو بسازه)
توضیح:
1.یک سری نرم افزار، پلاگین، آموزش،(مثل سایت Turbo Squid )جمع میکنین و لیستش رو تو سایت میزارین، هر کس هم هر چی خواست سفارش میده(حجمش رو هم میشه نوشت،مثل نرو باشه با کلاس تره!!!)، تایید میکنه، شما هم پولشو از حسابش کم میکنین، DVD/CD هاشم براش پست میکنین(سایت اون قدر معتبر هست که مردم بهش اعتماد کنن، میتونین از یک مرجع قانونی هم تاییدیه بگیرین، تو تلوزیون تبلیغ کنین کافیه:smile:)بعد هم به هر نفر از بچه ها یک کد شناسه بدین، اون وقت فرد هر جای ایران با استفاده از حساب جام میتونه حساب اعتباریه خودش رو داشته باشه و از اون طریق حساب کنه(مثل ایرانسل)یا حتی با اینترنت به حسابش پول بریزه (فکر کنم با کارتهای عضو شتاب میشه)، شما هم با پست بفرستین.(دیگه از این ایده بهتر به ذهن ما که نمیرسه:razz:)

Sherlock_Holmes

Active Member
شرلوک جان همان طور که علی آقا هم گفتند دیگه جایی فکر نکنم آموزشی ها را به قیمت کمتر از 2000 تومان بده

توتال جان شما خودت دي وي دي هاتو 3000 تومن ميفروختيا....:wink: يا به ما گرون ميدادي؟!
121fs725372.gif

اما یادمون نره که باید برای پیشرفتمون پووووووول خرج کنیم
علي جان بنده هم نگفتم چيزي قراره رايگان عطا بشه!
30upn9j.gif
اولا اين قيمت 2000 تومن رو من نميدونم از كجا يهو آوردي ولي قيمتي كه من قبلا داشتم گيگي 1000 تومن بود كه بعد به هر دي وي دي 3000 تومن تبديل شد. من قصد خريد آموزشي هم داشتم اما با يه سرچ سايتهايي پيدا شد كه همونها رو 2000 تومن ميداد! و اخيرا دي وي دي هاي مايا رو هم اضافه كرده 1500 تومن! پست هم مياره دم خونه پولشو ميگيره! (لينكي خواستيد ميدم...) اما بعد ترش بنده هر دي وي دي 1500 از يكي از بچه هاي همين سايت خريداري كردم و مجموعا با توجه به بودجه خودم 50 هزار تومن خريد كردم... نا گفته نماند كه يك سايت قشنگ(!) هست كه مثلا دي وي دي هاي cg academy رو ميفروشه 14000 تومن!! سايت الكي هم نيست همه هم ميدونن كجاست! يعني از قراره هر دي وي دي600 يا 700 تومن!!. پس مقايسه پولي كه ما ميديم با هر دي وي دي 100 دلار است(!) مقايسه جالبي نيست... با رقباي داخلي خودمون رو مقايسه كنيم... بگذريم...

اگه مطلبي در مورد هزينه گفته ميشه واسه اينه كه فاكتور مهميه.. ( همه ميدونن كه همه چيز نيست ) براي همين به نظر من (نظر شخصي) اين جمله شما : واقعا علاقه داشته باشیم حتما میریم و میخریم و قیمتشم نباید خیلی برامون مهم باشه... زياد منطقي نيست... چون اگه صحت داشت تا حالا همه اين آموزشيها رو خريده بودن! البته ADSL دارها دانلود كردن و دارنشون ديگه پوووووول ( با 6 تا و !) زياد براشون مهم نيست ديگهههههه (با 6 تا ه!) ...
247.gif
من فكر نميكنم وقتي سفارش 1 دي وي دي براي يه نفر 2000 تومن باشه سفارش همون دي وي دي براي 500 نفر هم همون 2000 تومن باشه ... نه؟
جداي از همه حرفا ما قراره از يه شخص خاص خريد كنيم يا از مجيد آنلاين؟ چون خريد از يكي از اعضا بحثي نداره همين حالا يه پيغام به توتال يا هركي داره ميديمو خلاص... ما اين حرفا رو داريم ميزنيم كه مديران و همكاران سايت اينها رو تهيه كنند و ما از سايت بخريم. فقط با اين حساب هست كه خريد هم به صرفه ست هم خيال همه راحته...
من اگه اون دي وي دي هاي cg academy كه 14000 تومنه رو زودتر ديده بودم و خريده بودم كلي ميتونستم با باقي مونده پولم دي وي دي هاي ديگه بخرم! غير از اينه؟ اينم اثر هزينه كم بر پيشرفت...!
acigar.gif

ااگر توجه كرده باشيد معمولا اونايي كه ديال آپ هستند اينجا بيشتر دارن واسه آموزشيهاي ترجمه نشده و كوتاه مدت آماده خريد جوش ميزنن و اونايي كه اكثرا ADSL دارن بيشتر به فكر ساخت پكيجهاي آموزشي ساخت خود بچه ها و خلاصه برنامه هاي بلند مدت هستند... با يه حساب سر انگشتي ميشه فهميد كه طلبه هاي برنامه هاي كوتاه مدت خيلي بيشترن...

من با اون كارهاي طولاني هم كاملا موافقم اما فكر ميكنم اولويتشون بعد از تهيه مثلا جعبه ابزار يا فروش دي وي دي هاي آموزشي هست... بنده هم حتما هم توش همكاري ميكنم...

يه ايده داده شد براي جعبه ابزار ...
يه ايده بسيار ساده حسين داد واسه خريد آموزشيها...
يك پيشنهاد هم روح ا... داد كه تركيبي از دو طرح بود...
هيچ كدوم يعني نبايد نتيجه بگيره تا بعد بريم سراغ جمع كردن يه تيم براي ساخت پكيج آموزشي خود ساخته؟
30upn9j.gif

ممنون كه تا آخر خونديد...

من میگم نره شما میگید چه جالب
gigglesmile.gif

آخرین ویرایش:

ali3dtech

Member
شرلوک جان اول از همه بابت اینکه اینقدر زحمت میکشی و میای و نظرای خوبی میدی واقعا ممنونم. (اینو جدی گفتم بی شوخی)
238.gif

اون قیمت 2000 تومن هم که گفتم یه مثال بود نه یه نرخ که همه جا اینطوریه... خیلی جدی گرفتی عزیز جان.
give_rose.gif

بگذریم اما مطمئن باش من هم به اندازه شما دوست دارم توی مجید آنلاین هم جعبه ابزار سه بعدی باشه هم پک آموزشی باشه هم یه فروشگاه برای خرید آنلاین که هرکی از هرجا و هروقت خواست بتونه خرید کنه.
greenstars.gif

لپ کلام اینکه داریم همه تلاشمون رو میکنیم تا همه اینا انجام بشه اما به بهترین وجه ممکن تا همه یا لااقل اکثر بچه ها راضی باشن. شما هم واقعا نسبت به ما لطف دارین تاحالا هم با نظرات خودتون هم با کمک به بچه های دیگه هم اون آموزشی معروف سلام وی ری که همه میدونن واقعا گل کاشتی. از تو و از همه بچه های دیگه هم که کمک میکنن واقعا ممنونم. از دوستان خوبم روح الله و رضا و محسن و علی و حسین و ... خلاصه همه بچه های تری دی کار واقعا ممنونم.
grouphugg.gif

امیدوارم که این مشکلات هم هرچه زودتر تموم بشه با یاری شما دوستان گلم.
بازم از همتون ممنونم.

Sherlock_Holmes

Active Member
تو لطف داري علي... منم از زحمتات ممنونم...
منم تا حالا كاري نكردم... جدي ميگم... اكثرا نطر دادم فقط !
30upn9j.gif
اونم واسه اينكه هم وقتم كمه هم حرفه اي نيستم... خلاصه اميدوارم با همه اين اوصافي كه هست و همه اين مسائل كه من خيلي خوشبينم چون از هر زاويه اي داريم بررسي ميكنيم مسائل رو ، بالاخره نتيجه مطلوب بگيريم...
.
ميگم ميتوني يه تاريخي مشخص كني كه تا اون تاريخ به يه نتيجه برسيم؟ اينجوري آدم كم انگيزه ميشه...

roohollah

Banned
آخرین ویرایش:

Sherlock_Holmes

Active Member
علي اين نظر سنجي اون بالا يعني يا اين يا اون؟ يعني اگه جعبع آموزشي بشه، جعبه ابزار منتفيه؟

DIMO

Active Member
علي اين نظر سنجي اون بالا يعني يا اين يا اون؟ يعني اگه جعبع آموزشي بشه، جعبه ابزار منتفيه؟

با اجازه از علی آقا، نه شرلوک جان جعبه ابزار منتفی نیست فقط زمان ساختش به بعد از ساخت جعبه آموزشی موکول میشه.

ali3dtech گفت:
حالا از شما میخوام تا نظراتتون رو بگید و ما رو همیاری کنید تا ببینیم شما بیشتر به کدوم یکی احتیاج دارین. چون واقعا نمیشه دوتاش رو با هم انجام داد، دیگه خودتون میدونین دیگه خیلی وقت گیره. برای همین برحسب اولویت انجام میشه.

قانع باش تا شاکرترین مردم باشی

((محمد رسول الله))

در ساخت یک لغتنامه سه بعدی شرکت کنید

آخرین ویرایش:

Sherlock_Holmes

Active Member
ممنون Dimo جان از يادآوريت...

من نميدونم بچه ها يعني يه كليك كردن روي اين نظر سنجي اينقدر كار دشواريه كه فقط 9 نفر راي دادن؟!
باز خوبه يه گزينه هم هست با نام : نظري ندارم!! يعني همه فكر ميكنن نظرشون بي اهميته؟ دل علي و احسان و بقيه مديران مثلا بايد به چي خوش باشه كه اينكارو انجام بدن؟
حالا به محض اتمام كار ببين چند هزار منتقد پيدا ميكنه...!

roohollah

Banned
دل علي و احسان و بقيه مديران مثلا بايد به چي خوش باشه كه اينكارو انجام بدن؟
سوال خوبيه، جوابشو خودت ميدوني:)
سيگار داري؟؟؟:lol:
يك مبحث كلي، هيچ انسان عادي نميتونه همه چيز رو ياد بگيره:neutral:تا كار گروهي نشه، تمام كارهاي اين مدلي(با عرض پوزش:cry:) فقط براي زنگ تفريح خوبه!!! :sad:(فهميدي چرا 9 تا نظر بيشتر نيست!؟!؟!:wink:)

Sherlock_Holmes

Active Member
كار گروهي نشه، تمام كارهاي اين مدلي(با عرض پوزش) فقط براي زنگ تفريح خوبه!!!
روح ا... يه نظر سنجيه ديگه! يعني همه بيان نظر بدن... اين كارم حالشو كسي نداره بكنه... حالا باز خوبه از اون موقع 12 تا شده!!
اون كار مهم و جدي و شدني كه تاپيك زدي رو نگا كن .. زنگ تفريح هم نبود، چي شد؟ اگه واقعا برنامه ريزي شده براش در جريان قرارمون بده...

ali3dtech

Member
من نميدونم بچه ها يعني يه كليك كردن روي اين نظر سنجي اينقدر كار دشواريه كه فقط 9 نفر راي دادن؟!
باز خوبه يه گزينه هم هست با نام : نظري ندارم!! يعني همه فكر ميكنن نظرشون بي اهميته؟ دل علي و احسان و بقيه مديران مثلا بايد به چي خوش باشه كه اينكارو انجام بدن؟

شرلوک جان متاسفانه مثل اینکه اون جوری که همگی میبینید هم کسانی که توی نظرسنجی شرکت کردن و هم کسانی که اینجا نظرات و پیشنهاداتشون رو بیان میکنن واقعا محدود هستند... اما قطعا تصور ما هم این نیست که فقط همین تعداد هستنا... امیدواریم زیاد باشن... که قطعا هستن...
بهرحال ما وظیفمونو انجام میدیم...
فقط یه چیز رو در نظر داشته باشین که این کارا خیلی هم راحت و بی دردسر نیست. مثلا برای ساخت یه جعبه ابزار باید همه این پلاگینها دانلود بشن و طبقه بندی بشن و حتی امتحان بشن... برای آموزشی ها هم فکر میکنم چون جز آقا رضا که فکر کنم سر دسته بچه هاییه که آموزشی فارسی میده بقیه دوستان زیاد آموزشی فارسی نمیزارن (البته کم لطفی نمیشه ها... آموزشی های دوستانی مثل روح الله و شرلوک و بقیه دوستانی که الان اسمشونو یادم نمیاد فراموش نمیشه...) مجبورید صبر کنید تا آموزشیهاشون به حدی برسه که بشه روی حداقل یه CD رایتشون کرد.

اما از دوستان خواهش میشه که برای اینکه کارا خوب پیش بره صبر داشته باشن.
ممنون از همگی.

راستی یه خبر خوش: مسابقه بزرگی در راهه :) خودتونو آماده کنین...

roohollah

Banned
راستی یه خبر خوش: مسابقه بزرگی در راهه :smile: خودتونو آماده کنین...
من كه ميرم گل بخرم:cool:
شرلوك، شيريني با تو:oops:
ضرف هاشم، مصطفا قرض ميگيره:wink:
علي جان، شما هم كارتهارو!!! پخش كني:neutral:
فقط داماد بايد بره دنبال عروس:lol:
دلي له دليم، دله دله دل دل دليم!!!!:lol:
==========================جدا از شوخي:
ايوالله:)
خسته نباشين و بيصبرانه منتظريم:)

Sherlock_Holmes

Active Member
آخرین ویرایش:

Sherlock_Holmes

Active Member
شما مثل اينكه ديگه خيلي پسر خاله شدي...
من سوال كردم ازت ... حالشو ندارم تايپ كنم چيه؟! برنامتو كامل بگو چيه...

roohollah

Banned
شما مثل اينكه ديگه خيلي پسر خاله شدي...
من سوال كردم ازت ... حالشو ندارم تايپ كنم چيه؟! برنامتو كامل بگو چيه...
بزار شمشيرم رو وردارم...:cool:
چيزي گفتي:neutral:
====================جدا از شوخي:
تو همون جا كاااااااااااااامللللللللللل توضيح دادم....
دوباره بخوانيد....

DIMO

Active Member
بزار شمشيرم رو وردارم...
چيزي گفتي

:sad: واقعاً اسفباره :shock: این هم وضعیت یه تاپیک خیلی مهم و آینده سازه برای یه سایته 3دی که به شمشیر و شمشیر کشی رسیده علی جان من معذرت میخوام.:sad::sad::sad:

شرلوك، تو منو كشتي!!(گير كردي... ديدي ذهنت خرابههمه چيز رو منفي ميبيني)

لطفاً احترام اعضا فرم رو نگه دار.................:mad:

حال تايپ كردن ندارم

حال نداری چرا پست میزنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

:Mohsen:

کاربر باتجربه
علي آقا به نظرم تاپيك داره به بيراهه ميره ها
15.gif

وقت همه از جمله خودت هم گرفته ميشه :cry:
اگه بتوني يه زمان حدودي براي عرضه جعبه آموزشي بگي خيلي خوب ميشه
از زحماتت ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا