اتوران مجموعه نرم افزاري لرد

POP2

Member
سلام به تمام دوستان و معذرت میخوام اگه حرفی نا بجا زدم.

اما در مورد اتوران لرد و قابلیتهای آن : من منظورم از این مثال (اتوران آشپزی) این بود که با mmb میشه چنین اتورانی ساخت و فکر میکنم اتوران لرد با این مثال تونسته اتوران لرد رو بسازه من چنین نظری دارم
اما...
در مورد تغییر دادن مسیر هم : آره فکر کنم میشه ، میشه نام پوشه را تغییر داد ، هم میشه قسمت کامنت رو با نداشتن نسخه اصلی تغییرداد و ....

تغییر دادن مسیر هم فکر کنم فقط میشه مسیرهای ثبت شده در هسته برنامه رو بهش داد.

آخرین ویرایش:

ASANWEB

Member
سلام به تمام دوستان و معذرت میخوام اگه حرفی نا بجا زدم.

اما در مورد اتوران لرد و قابلیتهای آن : من منظورم از این مثال (اتوران آشپزی) این بود که با mmb میشه چنین اتورانی ساخت و فکر میکنم اتوران لرد با این مثال تونسته اتوران لرد رو بسازه من چنین نظری دارم اما...
در مورد تغییر دادن مسیر هم : آره فکر کنم میشه ، میشه نام پوشه را تغییر داد ، هم میشه قسمت کامنت رو با نداشتن نسخه اصلی تغییرداد و ....

تغییر دادن مسیر هم فکر کنم فقط میشه مسیرهای ثبت شده در هسته برنامه رو بهش داد.

والا من چند وقته دنبال این موضوع هستم ولی فعلا به نتیجه مطلوبی نرسیدم !

Silver PC

Well-Known Member
من که اخرش نفهمیدم چیکار کرد این اگزه !

میخوای بری تو temp که مسیر نمیخواد

برو تو ران بنویس %temp%

در کل نفهمیدم ... !

POP2

Member
دوباره میگم فرستادن محتویات و تغییر مسیر Embedded
حالا اگر بر به پوشه temp ویندوز میبینی که با اجرا برنامه دیگه اون پوشه نیست و در مسیری دیگه از ویندوز قرار داره.
اگر پوشه mmplayer بود پاکش کن ایندفعه برنامه رو اجرا کن دیگه این پوشه رو درست نمیکنه.

انشاالله ایندفعه فهمیده
باشی سیلور جان .

Silver PC

Well-Known Member
دوباره میگم فرستادن محتویات و تغییر مسیر embedded
حالا اگر بر به پوشه temp ویندوز میبینی که با اجرا برنامه دیگه اون پوشه نیست و در مسیری دیگه از ویندوز قرار داره.
اگر پوشه mmplayer بود پاکش کن ایندفعه برنامه رو اجرا کن دیگه این پوشه رو درست نمیکنه.

انشاالله ایندفعه فهمیده باشی سیلور جان .

آهنا الان گرفتم ولی خب راهشو که نگفتی ... !

ممنون

موفق باشی

POP2

Member
مشکل منم اینجاست که نمیشه باز فایلها رو به طور کل مخفیش کرد، میشه مسیر رو تغییر داد ، میشه نام پوشه رو تغییر داد اما نمیشه فایلها درون embedded رو به کل طور کل مخفی یا درون برنامه ادغامش کرد.
اما دارم یه برنامه مینویسم که اگر بشه فایلهای درون embedded رو با پلاگین و یه مسیر خاص درون یک فایل قرار بدم تا براحتی فایلهای مورد نظر در اختیار کسی قرار نگیره. یه جورایی مانند molebox

انشاالله که منظور من رو فهمیده باشید.

HF2

Member
دوستان کی میگه لرد با mmb ساخته شده
بنظر من تولید این برنامه که متوقف شده mmb رو میگم.
بهتر از برنامه دیگه ای استفاده کنید منم با MMB کار می کردم بعد اتوپلی رو امتحان کردم دیدم بابا من خودمو الاف این برنامه کرده بودم
بنظر من فقط اتوپلی-فلش-دایرکتور و....
در ضمن لرد 9 با دلفی ساخته شده
می تونم ثابت کنم اگه کسی خواست من سورس اتوران رو بدست اوردم.
عکس از محیط دلفی این اتوران می زارم. اگه خواستید.

ehsan58

Member
دوستان کی میگه لرد با mmb ساخته شده
بنظر من تولید این برنامه که متوقف شده mmb رو میگم.
بهتر از برنامه دیگه ای استفاده کنید منم با mmb کار می کردم بعد اتوپلی رو امتحان کردم دیدم بابا من خودمو الاف این برنامه کرده بودم
بنظر من فقط اتوپلی-فلش-دایرکتور و....
در ضمن لرد 9 با دلفی ساخته شده
می تونم ثابت کنم اگه کسی خواست من سورس اتوران رو بدست اوردم.
عکس از محیط دلفی این اتوران می زارم. اگه خواستید.

گفتي سورسشو اگه ميشه آونو آپ كن لطفا

Silver PC

Well-Known Member
گفتي سورسشو اگه ميشه آونو آپ كن لطفا

سلام ،

ایشون سورس اتوران لرد رو دارن که با دلفی هستش ! این هیچ ربطی به ام ام بی نداره که اینجا بذارن !

در ضمن :

1- مطرح کردن هر گونه مسئله پیرامون کرک، هک و نقض حقوق مولفین و ارائه کرک برنامه ها و برنامه های کرک شده و امثالهم ممنوع می باشد و با کاربر خاطی به شدت برخورد خواهد شد.

موفق باشید .. . !

آخرین ویرایش:

freenet0

New Member
لرد مثل tophack با نرم افزارMacromedia Authorware که یه محیط تعاملی با نت هم داره ساخته شده که فکر کنم حالا برای Adobe باشه . من هرچه در اتوران لرد دیدم با بیلدر قابل ساخت است . پاسخ قاطع و مطمئن
همچنین هر آنچه در مجموعه گردو و لرد و هلو وکینگ و ... هست با بیلدر قابل ساخت است و بستگی به سطح اطلاعات شما دارد (باsql میتونید اینکاررو براحتی انجام بدید)

جدیدترین ارسال ها

بالا