آهنگ صفحه ی اول پروژه ادامه پیدا کنه

ameir-hg

Active Member
اگر نام اسکریپت رو برابر CBK_AudioEOF قرار بدید، بعد از اتمام آهنگ، بلافاصله کدهای درون این شئ اجرا میشه (در نسخه های قبلی نام این ثابت CBK_MP3EOF بود) در مثال MMBAMP که در بین مثالهای MMB وجود داره (شبیه برنامه ی WinAMP هست) از این روش استفاده شده.

در هلپ نرم افزار مالتی مدیا بیلدر گشتم اما مثال MMBAMP وجود نداشت!:shock:

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
در مسیر زیر میتونید پیداش کنید:
کد:
%ProgramFiles%\Multimedia Builder\Samples\MMBamp_src

سلام مجدد. آقا من هنوز در مورد سوال اول جوابم رو نگرفتم ، امتحان کردم اما درست نشد!
یه سوال دیگه هم دارم: قبل از اینکه این سوال رو بپرسم هم تو سایت مجید آنلاین و هم با گوگل سرچ کردم اما نتیجه نگرفتم . اما سوال:
من می خوام چند تا آهنگ داخل پروژم داشته باشم(2تا آهنگ) و بعد از اینکه اولی تموم شد دومی شروع بشه و وقتی که پروژم لود می خواد بشه آهنگی که پخش میشه به صورت تصادفی باشه.
لطفاً راهنمایی کنید.
سلام دوست عزیز
می تونی آهنگ مورد نظرتو تو فلش طراحی کنی
توی برنامه mmb بیاری.باید طوری طراحی کنی که برنامش روی auto باشه تا آهنگ تصادفی بیاره
اگر مشکل داشتی دوبار بگو

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
سلام دوست عزیز
می تونی آهنگ مورد نظرتو تو فلش طراحی کنی
توی برنامه mmb بیاری.باید طوری طراحی کنی که برنامش روی auto باشه تا آهنگ تصادفی بیاره
اگر مشکل داشتی دوبار بگو

دوست عزیز
mmb اینقدر دستورات و توابع برای پخش و کنترل فایلهای صوتی داره که احتیاجی به فلش نداشته باشه اونم برای چنین سوالی

سلام
من راجع به سوال دوم می تونم راهنمایی کنم
می تونی از نرم افزار EximiousSoft GIF Creator استفاده کنی.این برنامه عکس ها رو پشت سر هم می کنه
بعد می تونی ازش یه فایل با پسوند gif بگیری که فایل اصلی هستش
بعد اون رو تو mmb بیاری
به همین سادگی ، به همین خوشمزگی ، پودر کیک رشد

ameir-hg

Active Member
سلام . سال نو مبارک. دوستان ، مشکل حل نشد که نشد. لینک دانلود پروژم در پست20 صفحه ی قبل موجوده لطفاً دانلود کنید و راهنماییم کنید. من که نتونستم درستش کنم.:cry::sad:

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
دوست عزیز راستش من نتونستم تمام تاپیکهاتون رو از اول تا آخرش رو بخونم ولی همین هایی که خوندم چیزی که دستگیرم شد میخواین همون اول که برنامتون اجرا میشه یک آهنگ اجرا کنید به شکلی که اگه باز به همون صفحه اول برگرشتین آهنگ مجددا پخش نشه و همینطور بعد از اتمام آهنگ اول آهنگ دوم رو پخش کنید و همینطور پشت سرهم آهنگها پخش بشه درسته ؟ اگه اینطوره بگین تا شاید بتونم کمکی بکنم.

ameir-hg

Active Member
جواب

دوست عزیز راستش من نتونستم تمام تاپیکهاتون رو از اول تا آخرش رو بخونم ولی همین هایی که خوندم چیزی که دستگیرم شد میخواین همون اول که برنامتون اجرا میشه یک آهنگ اجرا کنید به شکلی که اگه باز به همون صفحه اول برگرشتین آهنگ مجددا پخش نشه و همینطور بعد از اتمام آهنگ اول آهنگ دوم رو پخش کنید و همینطور پشت سرهم آهنگها پخش بشه درسته ؟ اگه اینطوره بگین تا شاید بتونم کمکی بکنم.

آره دوست عزیز.من دوتا آهنگ دارم و یه تابع rnd که کار نمیکنه و علاوه بر موضوعی که اشاره کردید میخوام که کاربر بتونه به صورت دستی هم آهنگ ها رو عوض کنه و آهنگ بعدی یا قبلی رو پخش کنه اما نتونستم درستش کنم.
این هم لینک دانلود پروژه
http://forum.majidonline.com/attachment.php?attachmentid=54401&d=1299490336

:-?

loo30fer

بفرمایید اینم نمونه فکر کنم دقیق همونی هست که میخواستید کدنویسیش هم خیلی ساده و کوتاه

پیوست ها

• DemoMusic.rar
    5.3 کیلوبایت · بازدیدها: 47
آخرین ویرایش:

ameir-hg

Active Member
loo30ferعزیز ممنون.3 تا مشکلم حل شد.
1-ادامه پیدا کردن آهنگ:با تغییر دستور playsound به backgroundplay
2- تغییر آهنگها با دکمه های |< و >|
3- تابع rnd که درست کار نمیکرد هم راه افتاد و الان مثل ساعت داره کار میکنه (;
(دو تا آهنگ دارم ) با تغییر cur_mus_num=rnd(2)+1 به cur_mus_num=rnd(1)+1

اما دو تا مشکل دارم

1-اسکریپت <پخش اتوماتیک آهنگ بعد از تمو شدن آهنگ جاری> همچنان کار نمیکنه
2- تایم لاین موزیک پلیر پروژه ظاهراً با دستور backgroundplay مشکل داره و از کار افتاد

آخرین ویرایش:

loo30fer

loo30ferعزیز ممنون.3 تا مشکلم حل شد.
1-ادامه پیدا کردن آهنگ:با تغییر دستور playsound به backgroundplay
2- تغییر آهنگها با دکمه های |< و >|
3- تابع rnd که درست کار نمیکرد هم راه افتاد و الان مثل ساعت داره کار میکنه (;
اما دو تا مشکل دارم
خوشحالم که تونستم چندی از مشکلات شما رو حل کنم
-اسکریپت <پخش اتوماتیک آهنگ بعد از تمو شدن آهنگ جاری> همچنان کار نمیکنه
من از آخرین ورژن بیلدر استفاده میکنم و با اسکریپت CBK_MP3EOF کار کرد پس برای تست یک پیغام اول اسکریپت قرار بدین و تمای آدرس دهی ها رو به یک آدرس آهنگ کوتاه چند ثانیه ای قرار بدین ببینید بعد از اتمام آهنگ دوباره اسکریپت اجرا و پیغام ظاهر میشه یا نه باز اگه این اتفاق نیفتاد اسم اسکریپت رو بنا به گفته جناب Nevercom به CBK_AudioEOF تغییر بدین ببینید باز این مشکل همچنان برقراره.
2- تایم لاین موزیک پلیر پروژه ظاهراً با دستور backgroundplay مشکل داره و از کار افتاد
دستورات backgroundplay رو به AudioOpen تغییر بدین ضمنا بعد از AudioOpen حتما AudioPlay قرار بدین تا آهنگتون پخش بشه به احتمال زیاد این مشکل تایم لاین شما حل میشه چون کدنویسی تام لاین شما بر اساس AudioRewind هست پس باید از همان خانواده Audio هم استفاده کنید

ameir-hg

Active Member
جناب loo30fer یه سوال؟؟؟ شما پروژه رو دانلود کردی؟ دیدی چه جوریه و چقدر شلوغ پلوغ شده؟؟

loo30fer

بله دیدم واقعا شلوغ و بی نظم بود شما اگه تو کدنویسیتون نظم رو رعایت کنید هم برای شما و هم برای دیگری قابل فهمتره

Member
خیلی میبخشید که تمام کد ها تونو نخونده پاک کردم
هر تعداد آهنگ که میخواهید بریزید توی پوشه میوزیک و پروژه رو اجرا کنید (دقت داشته باشید که باید به صورت .exe در بیاد تا کد کار کنه)
یادم رفت بگم که آهنگاتون باید ام پی تری باشن و یا پسوندشونو توی کد اضاف کنید

پیوست ها

• player.rar
    1.1 کیلوبایت · بازدیدها: 45
آخرین ویرایش:

ameir-hg

Active Member
حل شد

خوشحالم که تونستم چندی از مشکلات شما رو حل کنم
من از آخرین ورژن بیلدر استفاده میکنم و با اسکریپت CBK_MP3EOF کار کرد پس برای تست یک پیغام اول اسکریپت قرار بدین و تمای آدرس دهی ها رو به یک آدرس آهنگ کوتاه چند ثانیه ای قرار بدین ببینید بعد از اتمام آهنگ دوباره اسکریپت اجرا و پیغام ظاهر میشه یا نه باز اگه این اتفاق نیفتاد اسم اسکریپت رو بنا به گفته جناب Nevercom به CBK_AudioEOF تغییر بدین ببینید باز این مشکل همچنان برقراره.
دستورات backgroundplay رو به AudioOpen تغییر بدین ضمنا بعد از AudioOpen حتما AudioPlay قرار بدین تا آهنگتون پخش بشه به احتمال زیاد این مشکل تایم لاین شما حل میشه چون کدنویسی تام لاین شما بر اساس AudioRewind هست پس باید از همان خانواده Audio هم استفاده کنید

loo30ferعزیز ایول، دستت درد نکنه. ظاهراً مشکلات به صورت کامل حل شد!!!:oops::oops::oops:
باورم نمیشه.:cool::green:
از تمامی دوستانی که راهنماییم کردن و حوصله به خرج دادن صمیمانه متشکرم .:rose::rose::rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا