آقايون وخانمها بيايد يه تكوني به اين انجمن بديم

MrMohi

Active Member
آقا مگه اینجا سالن دانسینگه که میخوای تکون بدی؟... شوخی کردم ... من هم باورت میشه 13 تا مقاله در رابطه با تری دی مکس و فتوشاپ آماده کرده بودم .. آماده آماده ... حتی یه نمونه از آموزشهام رو به مجید میل کردم تا ببینه و اون هم اوکی داد و خلاصه کار تموم بود ولی زد و یه بار که هارد رو باز کردم که ببرم با هارد رفیقم هارد به هارد کنم از دستم افتاد و سوخت .. آی خورد تو پر ما... 13 تا مقاله که هیچی کلی از فایلهام پِرت شد رفت...ولی باز یه جای شکر داشت چرا؟ چون من عادت دارم از فایلهام بک آپ بگیرم . همین عادتم کمکم کرد که بیشتر از90 درصد فایلهام رو بتونم از روی سی دی روی هارد نو برگردونم . ولی اون 13 تا آموزش با یه سری از فایلهای دیگم پرید . بیخود نیست میگن 13 عدد نحثیه-البته من خودم به این خرافات اعتقادی ندارم اینو همینجوری گفتم- حالا زیاد غصه نخورید سرم که خلوت شه دوباره شروع میکنم آموزشها رو از نو مینویسم

saber3d

Member
سلام.
بابت اين موضوع من واقعا متاسفم. انشاءا.. كه دوباره ...
MrMohi اگر ميشه يك چند تا از كارهاتونو برامون بذارين تا ما بيشتر با شما آشنا بشيم.

اقا منم واقعا متاسف شدم براي هاردت و بيشتر بخاتر خودت
در مورد اقا سامانم من كه متوجه منظورتون نشدم اخه يه كم مشكل اي كيو دارم اگه ممكنه واضحتر توضيح بديد ماهم بفهميم چي شده :)
M.F جان شماهم اگه ميشه كار خودتو اينجا بگذار
مرسي

Omid605

Member
همينجوري .
leobernadette1.jpg

كاري از رضا بهاري! max6

saman_sweden

Active Member
Amir Hossein گفت:
...
در مورد اقا سامانم من كه متوجه منظورتون نشدم اخه يه كم مشكل اي كيو دارم اگه ممكنه واضحتر توضيح بديد ....
مرسي

دوست عزيز من يسري عكسها در صفحه قبل ديدم كه اين عكسهل كپي شده از سايتهاي ديگر بود منظورم اين است سعي كنيد برنامه هرچند ساده وزشت هم باشه ولي كار از خود شخص باشه خيلي ارزش داره تا يه كار كپي شده

Saeid Taheri

Active Member
اميد جان آقا اين آقاي رضا بهاري ايميلي دارن ؟

محبت مي كني اگه ايشون ايميل دارن اين آدرس

ايميلشون رو به من بدي ؟!

با تشكر .

Omid605

Member
البته من اين عكسو شانسي پيدا كردم!
و نوشته بود رضا بهاري اهل مالزي!!

همين.

Tyros

Member
من نوكرتم.
8O

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
هشتادو نهمين سالگرد قتل عام ارامنه توسط رژيم عثماني - www.24april1915.com

saber3d

Member
سلام.
باز هم تاكيد ميكنم. از گذاشتن عكسهايي كه كار خودتان نميباشد جداً خودداري كنيد.اين را براي آخرين بار متذكر شدم. ايراني و خارجي فرقي نمي كند.؟؟؟؟
ايراني هست كه هست.مثل اينكه خيلي عجيبه كه يك ايراني ...؟؟؟؟
بابا به خاطر اين ميگم كه از مسير اصلي خارج نشيد.
به نظر مياد كه شما اصلا مايل به همكاري نيستيد(خطاب به همه).

موفق باشيد.

Saeid Taheri

Active Member
از دوستان خواهش دارم به حرفهاي جناب صابر خان

توجه كنند و رعايت كنن لطفا !

با تشكر .

Omid605

Member
بهتره اين تاپيك رو بيشتر از اين شلوغ نكنيم.
البته با خودم بودم! چون از موضوع فرسنگها فاصله گرفته ايم .

همين

اقا شرمنده يه چند وقتي بود نتونسته بودم آنلاين بشم
اولا اقا سامان ممنون از توضيحتون دوما مثل اينكه بي خيال اين تاپيك بشيم خيلي بهتره چون اين تاپيك هم رفته تو جاده خاكي (مثل خيلي تاپيكهاي ديگه ) شايدم اشكال از خود من باشه
به هرحال كلا اين تاپيك 4-5 تا دونه ارسال درست و حسابي بيشتر نداشته و دوباره مثل هميشه با چت روم اشتباه گرفته شده ؟؟؟ ( شايدم من اشتباه ميكنم )
در نتيجه بااجازه همگي از مدير اين بخش كه فكر ميكنم سعيد عزيز باشه خواهش ميكنم اين تاپيك رو قفل كنه (ممنونم )
دركل از داستانهاي جذاب و مباحث آموزنده و الي الخصوص عكسهاي يادگاري زيبايي كه از مراسم چراغوني پارسال فرستاديد بسيار متشكرم ( البته منظورم عكس صابر نيست )

موفق باشيد :)

آقاي amir hossein
منم آماده همكاري هستم.

يكي از كارهاي من رو هم ديديد.
يه سري ديگه كار دارم كه انشا الله بزودي براي انجمن ميفرستم. (البته اميدوارم انجمن بزودي از اين شكل در بياد و فعال بشه)
در مورد عكسهايي هم كه يكي از دوستان فرستاده بودن بايد بگم كه از اين عكسها توي اينترنت كم نيست. مهم اينه كه ما تو اين سايت كار هاي خودمونو ارايه بديم .تا بتونيم بيشتر پيشرفت كنيم .فكر ميكنم هدف انجمن هم جز اين نيست.
اون چه كه من دارم تو اين انجمن ميبينم اينه كه اينجا شده محلي براي گفتگوي آزاد نه محلي براي ارايه كار.و همه فقط دارن حرف ميزنن
و اهل عمل كمن.
انشا الله با كمك هم بتونيم از اين رخوت درش بياريم.

جدیدترین ارسال ها

بالا