آقايون وخانمها بيايد يه تكوني به اين انجمن بديم

باسلام من فكر ميكنم بي حال ترين انجمن مجيد آنلاين هميني باشه كه توشيم واين اصلا خوب نيست :cry:
بيايد يه مسابقه حجم سازي هرچند مبتدي رو باهم شروع كنيم وهر كسي نظري بده كه براي شروع چه كنيم منتظر همگي هستم :lol:

Peyman-Pop

Active Member
امیر جان کار شما جای تحصین داره ، امیدوارم باقی‌ علاقه مندان به این بخش هم در این زمینه فعالیت کنند .

آقا ما يه چندتا عكس گذاشتيم بلكه بقيه براي كم كردن روي اين حقير هم كه شده يه تكوني بخورند :cry: :roll:

a.jpg

I.jpg

SibeNoghrei_resize.jpg

SilverAppleWire_resize.jpg

SilverApple_resize.jpg

Spider_resize.jpg

اينم يه مدل 3D مسخره

Spider.gif

ترو خدا تكون بخوريد :cry: :roll:

Saeid Taheri

Active Member
با عرض سلام خدمدت شما دوست عزيز .

جناب امير حسين خان !

ببين دوست من اين احساس شما كاملا تحسين بر

انگيزه و من از شما به خاطر اين كه به فكر ما هستين

همينجا قدر داني مي كنم.

و البته اين رو هم خدمدتون عرض كنم كه ما در فكر راه

اندازي هر چه بهتره اين انجمن هستيم با چندي از

دوستان كه در ارتباط بودم (جناب Saber3D ) به من قول

همكاري دادن تا بتونيم با كمك ايشون و همكاري شما

اين انجمن رو هم رونق ببخشيم .

با تشكر موفق باشيد .

m.f

Member
اقا ما آماده ي تكون خوردنيم
حالا بايد چيكار كنيم
من تازه دارم با 3Dsmax6 كار ميكنم
اميدوارم اين انجمن جون بگيره

m.f

Member
حالا اينا رو ببينيد كف همتون ببره

به اين ميگن گرافيك
حال كن
فقط دقت كن ببين چطوري نشسته وچجوري اينو ساخته بعضی از عکس ها هم با مایا و هم با مکس ساخته شده و بعضی ها هم فقط مایا است
xavier_marquis2.jpg

ian_blin1.jpg

kristof_romagnoli1.jpg

jason_kane1.jpg

alexander_beim2.jpg

balda3.jpg

markellov2.jpg

حالا تو کف اینا باشید تا بعد

آقا ما رفتيم توكف
ولي بهتر بود بجاي كارهاي كساي ديگه كه هيچ ربطي به كارهاي خودمون نداره عكس از كارهاي خودت ميگذاشتي
در مورد سوالت راجع به شروع كار به نظر من يه موضوعي بايد باشه كه همگي در موردش به توافق برسن
گذشته از همه اين حرفها منتظر كارهاي خوب خودت و بقيه دوستان هستم
بازم ممنون

راستي از حرفهام دلگير نشي ها :)

saber3d

Member
سلام.
اول كه آقاي m.f اين عكسهايي كه شما گذاشته ايد مربوط به كساني ميشه كه ساعتها و ماهها وقت براي اين كار صرف كرده اند .چيزي كه ما هرگز آن را نداريم(وقت). و در ضمن تخصص اين فرد هم همين هست چه بسا كه اين كار شغل آنها باشد. در ضمن اين علم مال آنهاست چيزي كه خود آنها اختراع كرده اند پس طبيعتا موفق تر خواهند بود.

دوم اينكه حتما اين دو كامنتي كه شامل عكسه ميشود را لطفا m.f خذف كنيد. من قبلا اين نكته را متذكر شده بودم كه جدا از گذاشتن عكساي سايتهاي ديگر به شدت خودداري كنيد. چون كه چيزي جزء شلوغ كردن صفحه در پي ندارد. اگر باز هم مايل به اين كار بوديد تاپيك جداگانه اي را براي اين كار درست كنيد.

سوم اينكه شما اگر خودتان 3دي كار يا گرافيست هستيد پس لطفا با ما همكاري كنيد و كارهاي خود را (البته مربوط به اين تاپيك) به نمايش بگذاريد. من فكر ميكنم كاربران اين تاپيك يا 3دي كارها با اكثر سايتهاي گالري عكس 3d آشنا هستند.

سعي كنيم به قانون اين انجمن وفا دار باشيم.
ببخشيد اگر تند رفتم.

در مورد موضوع اين تاپيك راستش همه كه نميتوانند تمام كارهاي خود را به نمايش بگذارند در نتيجه يك موضوع براي كار انتخاب كرده تا ديگران اگر كاري را در رابطه با آن موضوع داشتن به نمايش بگذارند. در مورد اين تاپيك هم من موضوع سيب را انتخاب كردم.
براي همين نمونه كاري را سر دستي ساختم تا بتوانم در اين موضوع شركت كنم.فايلش هم قابل دريافت هست.

در ضمن اگر ميشه تاپيكي جداگانه براي اين موضوع انتخاب شود.

متشكرم.

Apple

بسيار خوب پس بالاخره تكون خورد
صابرجان خيلي خوبه در ضمن چشم من يه تاپيك هم به نام مسابقه سيب درست ميكنم البته نه فعلا درصورتي كه همه موافقط كنن بعد تو و باقي دوستان فايلهاتونو اونجا منتقل كنيد

مرسي

saman_sweden

Active Member
Amir Hossein گفت:
صابرجان خيلي خوبه در ضمن چشم من يه تاپيك هم به نام مسابقه سيب درست ميكنم البته نه فعلا درصورتي كه همه موافقط كنن بعد تو و باقي دوستان فايلهاتونو اونجا منتقل كنيد

مرسي
دوست عزيز نياز به خانه تكاني نيست آقاي علوي زاده هرماه دو سه بار اين انجمن را خانه تكاني مي كنه
اما در مورد اون عكسها چه بهتر بود هنر از خودمون داشته باشين نه از جاي ديگري كش بريم (البته منظورم شما شخص خاص نيستيد)

saman_sweden

Active Member
Amir Hossein گفت:

مرسي
دوست عزيز نياز به خانه تكاني نيست آقاي علوي زاده هرماه دو سه بار اين انجمن را خانه تكاني مي كنه
اما در مورد اون عكسها چه بهتر بود هنر از خودمون داشته باشين نه از جاي ديگري كش بريم (البته منظورم شما شخص خاص نيستيد)

جدیدترین ارسال ها

بالا