zoom روی یک فایل swf لود شده

Bahar_HS

Member
با سلام ،
من یه فایل PDF رو تبدیل به SWF کردم،حالا می خوام امکان zoom رو به برنامه اضافه کنم،طوری که وقتی روی یک بخش کلیک کرد اون بخش کل کادر نمایش رو بگیره، و همین طور به حالت قبل برگرده،البته یه کد نوشتم که size وlocation رو تغییر می ده ولی می خوام یه کد و zoom بهتر داشته باشم.

پیوست ها

• testZoom2.rar
    7.2 کیلوبایت · بازدیدها: 11

Bahar_HS

Member
با سلام،
از دوستان فلش کار_کدنویس درخواست کمک دارم،من می خوام که zoom روی آیتم خاصی باشه،نمونه هایی وجود داره که کار zoom
رو انجام می ده ولی نمایش رو به طور کامل می بره روی اون آبجکت خاص،فکر کردم با تصویر بهتر بتونم منظورم رو بیان کنم،
اگه ممکنه تصویر رو ببینید و راهنمایی کنید،ممنون.

پیوست ها

• question.png
    question.png
    216.4 کیلوبایت · بازدیدها: 6

akherat

مدیر انجمن
منتظر کد آماده ای هستی تا کسی برات بزاره؟
سخت در اشتباهی
تو حتی سعی هم نکردی برای این کار معلومه

1- میتونی خود لودر رو scale شو بزرگ کنی و با ماسک زوم رو هدایت کنی
2-محتویات swf رو که لودر لود کرده رو بریزی تو یه موی کلیپ دیگه تا امکانات مووی کلیپ رو اشته باشی و با ماسک کنترل کنی
اگه میخوایی مثلا رو قسمت خاصی از اون گیلاس یا لیوان مثلا پایش زوم بشه باید با x و y بازی کنی و فرمول پیچیده ای نیست !

Bahar_HS

Member
با سلام،
نه!منتظر کد آماده نیستم،کمک می خواستم نه کد حاضر آماده،من سخت در اشتباه نیستم،ولی شما قضاوت نادرست کردید،
در تایپیک قبلی که کدم رو گذاشتم،یه کد دیگه هم نوشتم که اون رو هم می ذارم،می دونستم یه جورایی هم به mask کردن مربوط میشه،search هم زدم ولی نتونستم جفت و جورش کنم،
به هر حال ممنون از راهنمایی تون و با عذرخواهی از اینکه تلاش من برای پیداکردن راه حلی که دنبالش بودم، معلوم نبوده.

پیوست ها

• 1.rar
    406.5 کیلوبایت · بازدیدها: 26

Bahar_HS

Member
کل stage رو می پوشونه،روی آیتم های دیگه رو هم می گیره،باید هم با mask روشو بپوشونم وsetIndex بقیه آیتم ها رو تغییر بدم که بیان روی کار .

جدیدترین ارسال ها

بالا