Y4HOO داره همه رو بدبخت ميكنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Navid4d

Member
سلام

راستش من ميخواستم درباره همين هك كاري ها يه چيزايي رو از دوستانم بپرسم ...

البته من حدود 4-5 سال پيش تا يه حدودي دنبال آموزش هك رفتم چون عاشق برنامه هاي جديد تو كامپيوتر هستم و هك تازه رو بورس بود !! ولي بعدش گرافيك و طراحي وب رو ادامه دادم و ... ( اين رو گفتم كه سوالم رو يكمي حرفه اي تر جواب بدين )

سوال من از آقا سامان . مجيد . رضا و و و اينه كه اين چند وقته سرويس دهي اينترنت توسط افراد مختلف زياد شده (بصورت شخصي يا بعضا گروهي) و حالتي رقابتي پيدا كرده و هر كسي ميتونه با يك كرديت كارت و خريد يك سرور در بعضي سايت ها صاحب سرور هاستينگ بشه / تا اينجا درست / منتها وقتي ميخواي اطلاعات سرور رو چك كني به اين واژه هاي آشنا بر ميخوري كه
FULL PROTECT FULL SECURITY UNLIMITET ... VA ... 99.99٪ UP TIME
و اكثرا هم مينويسن در قويترين بك بون هاي تگزاس / آمريكا / كانادا ( البته سو تفاهم نشه :wink: ) كه همه ما ميدونم اين هاستيگ ها از همه نظر از همپاهاي اروپايي بالاترن ...
حالا من ميخواستم بدونم منظور از اين ٪99.99 Up Time مگر چيزي غير از تضمين بالا بودن سايت هست ؟ پس چطوريه كه همون سرور ها (((‌نه سايت ها ))) به يك ماه نرسيده هك ميشن و يكي 2 هفته Down ميمونن !!!
و توي اين آشفته بازار چطور آدم ميتونه يه هاست مطمئن پيدا كنه و اصل رو از فرع بشناسه ؟؟‌؟؟ كه با خيال راحت سرمايه گذاري خودش رو واسا ان سايت انجام بده ؟؟؟
اگر واقعا سرورهاي آمريكايي به اين راحتي هك ميشن ! پس چرا واسا اين سايت هاي بزرگ پيش نمياد كه سرور هاشون هك شه ((( البته اون استثنا ها رو نميگم :wink: )))
ممنون از جواب شما ...... Navid4D

Pooriya_Online

Active Member
reza_marshal گفت:
در مورد آقاي پوريا بايد بگم كه همون كسي كه پزشين بلاگ رو 5 ساعت بست از اعضاي تيم ما ميباشد (Amoxi)
:wink: در ضمن جواب BlackSpider رو هم كه ميدونم از روي بچگي يه حرفي زده نميدم ! اگه اين Dj_agoustinno هيچ چي حاليش نيست شما از چي ميترسين ؟!! :D
جناب شما درست ميگي چون اگه بازم بخوام باشما كل كل كنم كار به جاهاي باريك ميكشه از سامان يا مجيد يا دوستاي مدير ديگه ميخوام كه اين نامه رو قفل كنن تا ديگه اين بحث و جدل ها خاتمه بخشيده بشه. و اميدوارم گروه شما به راه راست هدايت بشه. راستي نگفتي چرا دوستهاي ديگت جواب نميدن و نگفتي كه اين سايتهاي رو كه هك كردي آيا منبع رو نوشته بودن يا نه. به هر حال اين دعواها خاتمه يافت و ديگه لطفا جواب ندهيد دوستان...

behsa

Member
Navid4d گفت:
سلام

راستش من ميخواستم درباره همين هك كاري ها يه چيزايي رو از دوستانم بپرسم ...

البته من حدود 4-5 سال پيش تا يه حدودي دنبال آموزش هك رفتم چون عاشق برنامه هاي جديد تو كامپيوتر هستم و هك تازه رو بورس بود !! ولي بعدش گرافيك و طراحي وب رو ادامه دادم و ... ( اين رو گفتم كه سوالم رو يكمي حرفه اي تر جواب بدين )

سوال من از آقا سامان . مجيد . رضا و و و اينه كه اين چند وقته سرويس دهي اينترنت توسط افراد مختلف زياد شده (بصورت شخصي يا بعضا گروهي) و حالتي رقابتي پيدا كرده و هر كسي ميتونه با يك كرديت كارت و خريد يك سرور در بعضي سايت ها صاحب سرور هاستينگ بشه / تا اينجا درست / منتها وقتي ميخواي اطلاعات سرور رو چك كني به اين واژه هاي آشنا بر ميخوري كه
FULL PROTECT FULL SECURITY UNLIMITET ... VA ... 99.99٪ UP TIME
و اكثرا هم مينويسن در قويترين بك بون هاي تگزاس / آمريكا / كانادا ( البته سو تفاهم نشه :wink: ) كه همه ما ميدونم اين هاستيگ ها از همه نظر از همپاهاي اروپايي بالاترن ...
حالا من ميخواستم بدونم منظور از اين ٪99.99 Up Time مگر چيزي غير از تضمين بالا بودن سايت هست ؟ پس چطوريه كه همون سرور ها (((‌نه سايت ها ))) به يك ماه نرسيده هك ميشن و يكي 2 هفته Down ميمونن !!!
و توي اين آشفته بازار چطور آدم ميتونه يه هاست مطمئن پيدا كنه و اصل رو از فرع بشناسه ؟؟‌؟؟ كه با خيال راحت سرمايه گذاري خودش رو واسا ان سايت انجام بده ؟؟؟
اگر واقعا سرورهاي آمريكايي به اين راحتي هك ميشن ! پس چرا واسا اين سايت هاي بزرگ پيش نمياد كه سرور هاشون هك شه ((( البته اون استثنا ها رو نميگم :wink: )))
ممنون از جواب شما ...... Navid4D

واسه اينكه بحث عوض بشه لطفا يكي از اساتيد جواب اين دوستمون را بده.

iRWEBDES

Active Member
سلام
راست ميگه بهسا
بحث رو عوض كنيد اصلا
اين رضا مارشال و سايتش ارزش صحبت كردن ندارن
آقاي رضا مارشال اگه ميخواي هك كني يا هر چي من آماده ام
اگه حرفم بهت برخورد بيا هك كن :lol: :lol: :lol: :lol:

SINA11343

Member
با سلام خدمت همه برو بچه هاي خوب مجيد آنلاين!
اولا من نظري ندارم كه بخوام بگم سايت Y4HOO كار درستي ميكنه يا نه !
حرف من اينه كه وقتي اين سايت سرور ara4u را هك كرد تقصير من كه وب مستر سايت http://www.ahwazclick.com هستم چيه؟ از شانس بد ما من و ارا و چند سايت ديگه روي يك سرور هستيم! به نظر شما من كه با كلي زحمت و تنهايي و صرف پول اين سايت را ساختم بايد به دليل رعايت نكردن حق كپي رايت توسط آرا بايد بيخيال سايت خود بشم!بابا انصاف خوب چيزيه!
:cry: :cry: :cry:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام دوستان

بچه ها من حرفهاي همتونو قبول دارم و باهاتون موافقم .. چرا كه اصلا هك كردن كار درستي نيستش !

حالا براي اينكه بحث ادامه پيدا نكنه اين بحث رو قفل ميكنم و بعد پاك ميكنم

مجيد

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

يك نكته اي لازم شد كه اينجا بگم..
بعضي ازدوستان بهم گفتن تو كه با هك مخالفي چرا توي صفحه اول از اين گروه تشكر كردي؟!

اين نكته رو بايد بگم كه اون پيغام براي تشكر و قدرداني از زحماتي هستش كه اين دوستان براي من ميكشند و به اين معنا نيستش كه من موافقم هك هستم و از هكرها همايت ميكنم!! اون رو فقط براي اطلاع دوستان وتشكر از اين عزيزان گذاشتم...

مخلصيم

مجيد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا