xtra

(omid)

Member
سلام

من اکسترای PrintOMatic را دارم البته نسخه کامل البته خیلی اکسترا دارم و حاضرم با اون دوستی که pdfxtra داره مبادله کنم یا هر اکسترایی که نداشته باشم و به کارم بیاد .
دیدم بحث فروش است گفتم ما که پول نداریم پس شاید بشود مبادله کرد !
شاید بد نباشه این قسمت را به مبادله اکسترا اختصاص بدهیم .
امیدوارم دوکی جان دوباره موضع نگیره چون داریم مبادله می کنیم نه خرید و فروش :D
در ضمن کاملا هم میهن پرستم از همین الان اعلام کنم دوکی جان !!!!!!!!!:oops:

selxtra

New Member
سلام
اسمم فروشنده اکسترا هستش
چی داری واسه معاوضه، لیست اکستراهاتو بنویس اگه خوب بود قبول
در ضمن printomatic رو هم خودم دارم آخرین نگارش در سایت
موفق باشی
راستی واسه PDF xtra خودم ندارم ولی تو یه تاپیک گفتم تا قبل از عید ردیفش می کنم و قرار شده مجانی بذارم توی سایت
خداحافظ

(omid)

Member
سلام مخصوص بر فروشنده اکسترا و بقیه دوستان
اقا من لیست اکسترا را دیدم اگه هنوز مایلی من خریدار هستم . فقط قیمت خوب !!!!!:)
اگه فکر میکنید اینجا جاش نیست من حاضرم تلفنی مذاکره کنم .
اگه موافقی ایمیل ردوبدل کنیم .
اگه دوستان موافقند و با قوانین هم تضادی نیست تو این قسمت اکسترا تبادل کنیم .
اگه کسی دوست داشت نظر بده حالا موافق یا مخلف . البته قوانین سایت هم خیلی مهم است بهش توجه باید بشه . امیدوارم حالا یه سری دوستان بتونند بیشتر به کمک کننند.
البته من حاضرم اگه بچه ها هر چی دارند مجانی رو کنند من هم مجانی اکستراهامو بزارم . :d

(omid)

Member
سلام مخصوص بر فروشنده اکسترا و بقیه دوستان
اقا من لیست اکسترا را دیدم اگه هنوز مایلی من خریدار هستم . فقط قیمت خوب !!!!!:)
اگه فکر میکنید اینجا جاش نیست من حاضرم تلفنی مذاکره کنم .
اگه موافقی ایمیل ردوبدل کنیم .
اگه دوستان موافقند و با قوانین هم تضادی نیست تو این قسمت اکسترا تبادل کنیم .
اگه کسی دوست داشت نظر بده حالا موافق یا مخلف . البته قوانین سایت هم خیلی مهم است بهش توجه باید بشه . امیدوارم حالا یه سری دوستان بتونند بیشتر به کمک کننند.
البته من حاضرم اگه بچه ها هر چی دارند مجانی رو کنند من هم مجانی اکستراهامو بزارم . :d

nima_dir

Active Member
سلام دوستان
من فکر نمیکنم مخالف قوانین سایت باشه .حداقل اینجا بهترین انجمن دایرکتوره ایرانه.
بعدشم دوستان میتونن لیستشون رو بذارن تا هر کس بدونه دیگری چی داره و مبادله بشه
موفق باشید

(omid)

Member
سلام
اونوقت اونهایی که اکسترا ندارند یا اینکه اکستراشون به کار کسی نمییاد بشینند و نگاه کنند .
برای اونها چه باید کرد ؟؟

nima_dir

Active Member
خوب چه باید کرد.زندکی همینه.از این حرفا نزن که میتونم برات هزاران جا رو مثال بزنم که خواسته یا نا خواسته داریم این کار رو میکنیم.دیدنه لیست حداقلش اینه که اونا با اکستراها اشنا میشن
موفق باشید

selxtra

New Member
سلام اینم لیست اکسترا های من

ایمیل من : [email protected]

توضیح : اگر برخی از دوستان از توضیحات ذیل چیز زیادی متوجه نشدن می تونن به سایت هر اکسترا مراجعه و امکانات اصلی شو ببینن

1) اکسترا های کمپانی Cxtra :
cXtra CD Xtra : اکسترای مخصوص کنترل سی – دی درایو
cXtra ComboBox Xtra : طی سال های اخیر که دایرکتور کار می کردم ساخت یه کمبو باکس براحتی واسم آروزو بود. این اکسترا با قابلیت های زیاد خیلی راحت می تونه این کارو انجام بده.
cxtra dialogs : یک دیالوگ کامل شامل : Font Dialog, Color Dialog, Image Dialog, File Dialog cXtra EditBox Xtra
cxtra Editbox: اکسترا تکست باکس با امکانات خیلی با حال.
cxtra graphicIo : اکسترای ذخیره و بازکردن عکس با فرمت های مختلف.
cXtra PieChart xtra : اکسترای ایجاد چارت مثل اکسل ولی در دایرکتور
cxtra popup : ساخت منو با امکانات زیاد مثل : تعیین فونت، ایجاد زیر منو، قراردادن آیکن برای هر گزینه.
cXtra Printer : کنترل پرینتر و چاپ.
cXtra RtfEditor : این یکی اکسترا جگره یک ادیتور کامل متن با قابلیت باز کردن و ذخیره با فرمت rtf،txt و امکانات خفن دیگه من اسم دیگه این اکسترا رو mini Word گذاشتم الحق که همینطوره.
cxtra soundrec : اکسترا ضبط و پخش صدا از طریق کارت صدا ( میکروفن و ...) و ذخیره و تغییر فرمت فایل
cxtra stringgrid : ایجاد لیست منظم و جدول بندی شده از برخی قابلیت های این اکسترا هستش
cXtra Systray : این اکسترا واسه قراردادن برنامه در system try(آیکن های موجود در گوشه سمت چپ صفحه کنار ساعت) استفاده داره با قابلیت تعریف آیکن اصلی، ایجاد منو ، کنترل با موس ( راست و چپ کلیک)، قراردادن آیکن برای هر منو و زیر منو تعریف شده
cxtra treeview : ایجاد لیست درختی در دایرکتور با این اکسترا خیلی راحت می شه، قابلیت تعریف آیکن واسه هر گزینه موجود در لیست بصورت دلخواه، ایجاد لیست درختی بصورت متن، ایجاد لیست درختی با آیکن
cxtra twain : اسکن عکس از طریق اسکنر و ذخیره اون و کنترل دستگاه های مشابه مثه وب کم.
cxtra webbrowser : اکسپلورر اینترنت واسه دایرکتور با کلی امکانات
cxtra windowsconf : کنترل و تنظیم برخی خواص ویندوز بیشتر این خواص در اکسترا های مشابه نیستند.
cXtraTransitionMorphing : ترانزیشن و افکت
cXtraTransitions : ترانزیشن و افکت
cXtraTransitions2 : ترانزیشن و افکت
cXtraTransitions3 : ترانزیشن و افکت

2) اکسترا های کمپانی Tabuleiro
Arca Database Xtra : ایجاد یک دیتابیس با تمام امکانات در دایرکتور با این اکسترا خیلی راحت میشه. می تونی جستجو کنی، پاک کنی، اضافه کنی، ویرایش کنی و عکس داخل دیتابیس بفرستی و کلی امکان دیگه
ShapeShifter3D : کنترل فایل های سه بعدی با پسوند obj به وسیله maya یا 3D max یا هر نرم افزار سه بعدی ساخته شده و تغییر و حتی ویرایش اون و تبدیل و ذخیره به Shock wave 3d دقیقا یه کارگاه سه بعدی با کلی قابلیت و امکان واسه دایرکتور هستش.
TextCruncher Xtra : آخ که جستجو و جایگزینی در متن توی دایرکتور چقدر سخت با مدت زمان طولانی هستش اما این اکسترا توی متن های چند صد هزار خطی ظرف چند ثانیه جستجور می کنه و خروجی رو بر می گردونه خیلی امکانات دیگه باحال هم داره.
WebXtra : یک جستجو گر اینترنت که از اینترنت اکسپلورر کمک می گیره ولی یه تفاوت داره اونم اینکه هر قسمت شو میشه به دلخوا تنظیم، فعال یا غیرفعال کرد.

3) کمپانی DirectXtras
DirectOS : با این اکسترا میشه تمام کارایی رو که بصورت معمولی انجام می دید کنترل و انجام دهید یا برخی تنظیمات رو تغییر بدین مثل کپی ، حذف کنترل موس و صفحه نمایش و کلی کار دیگه شاید مثل این اکسترا مجانی گیرتون بیاد اما این اکسترا یه قابلیت بزرگ داره اونم صفحه کلید مجازی هستش یعنی چی ارسال کلید به ویندوز بدون اینکه دست به صفحه کلید بزنی مثال بزنم که یه دکمه داخل پروژه می ذاری که وقتی کاربر روی اون کلید کرد فرمان Alt + Ctrl + Del شبیه سازی بشه یا هر فرمان دیگه این اکسترا یه مزیت دیگه داره اونم کار برروی ویندوز ویستا هستش همینطور که می دونید ویندوز ویستا شده واسه خیلی ها دردسر من خودم از برخی اکسترا ها که امکانات خفنی داشتن نتونستم در این ویندوز استفاده کنم مثل Buddy Api Xtra اکسترای خیلی خوبی اما واسه ویندوز XP.

4)
Printomatic : وقتی بخوای پرینت بگیری از طریق دایرکتور این اکسترا کاربرد زیادی داره می تونی سایز صفحه رو مشخص کنی چند تا member رو باهم ادغام کنی و چاپ کنی مثلا یه عضو متنی و تصویری رو با هم در یک صفحه قرارداده وتنظیم کنی و بفرستی واسه پرینت من خودم از این اکسترا توی چند پروژه بزرگ استقاده کردم که خیلی مسئله چاپ مهم بوده.

5)
ismTextBox : تکست باکس

6) کمپانی StarSoft Multimedia
DivXInstaller : این اکسترا اسمش معرف خیلی چیزاست حتی توی اینترنت دیگه نمی تونید اینو پیدا کنید یادش بخیر یه نفر روسی اینو خریده بود واسه یه پروژه بدجوری گیر بودم واسش میل زدم قضایا رو توضیح دادم حتی گفتم حاضرم پول بدم اما اون روسیه منم ایران اون زمان credit cart هم نداشتم طرف کلی مرام گذاشت و با کد اصلی خودش واسم میل کرد.
اگه در پروژتون فیلم استفاده کرده باشید اما اون فیلم از خاصیت Divx یا هر خاصیت فشرده سازی دیگه استقاده کرده باشه کاتون زاره باید رو سیستم کاربر کلی فایل نصب کنید تازه مطمئن هم نیستید آخرش کار بکنه اما این اکسترا کار رو راحت کرده. برخی از قالب ها فشرده سازی که می تونه این اکسترا باز کنه عبارتند از :
divx,indeo, intel, cinpack, microsoft, mwv, mjpeg و خیلی های دیگه.
و تمامی اکسترا های دیگر این کمپانی

آخرین ویرایش:

sogoli

Active Member
selxtra عزیز نم چه جوری می تونم به این اکسترا هایی که گفتی دسترسی داشته باشم؟

nima_dir

Active Member
سلام
اکسترای مجانی هست پس بی زحمت بذار اینجا تا تازه کارها بتونن استفاده کنن اکسترای مربوط به وب هم میشه با او سی ایکسسه خود اکسپلورر شبیه سازی کرد سرعتشم بهتره. اما خوب بقیش باید دید چیه مثلا اون کمبو خوبه البته من همه اینها رو با اکتیو ایکس شبیه سازی کردم و استفاده کردم
بهر حال ممنون حال دادی به بچه ها
موفق باشی

mdchicho

Member
سلام اینم لیست اکسترا های من

ایمیل من : [email protected]

توضیح : اگر برخی از دوستان از توضیحات ذیل چیز زیادی متوجه نشدن می تونن به سایت هر اکسترا مراجعه و امکانات اصلی شو ببینن
سلام من تمام این xtra ها رو میخوام و حاضرم بخرم . اگر حاضر به فروش هستی با من تماس بگیر .

جدیدترین ارسال ها

بالا