xtra

به نام او
با استفاده از این activex به راحتی می توانید در برنامه هایی که قرار است یک متن فارسی را از کاربر دریافت کنید این کار ار انجام دهید. البته نمی دونم تا حالا چرا این کار به فکر کسی نرسیده بود.
اگر کسی توضیح بیشتری احتیاج داره بگه تا توضیح بدم

پیوست ها

• Farsi Negar.rar
    99.7 کیلوبایت · بازدیدها: 139
آقا شاید دیگه اینجا من اکسترا نگذاشتم آخه اینقدر نظر دادین که دیگه من شرمنده تون شدم بچه ها
سعی میکنم اکسترا ها را دیگه تو سایت آقا مجتبی قرار بدم شاید اگه وقت کردم این جا هم یک چیزایی قرار بدم
با تشکر از عزیزان دایرکتور کار خوب

nima_dir

Active Member
سلام محمد عزيز
بي خيال ناراحت نشو يه دايركتوركار هميشه بلاعوض كاري براي ديگران انجام ميده
راستي اين مجتبي كه گفتي كي هست
به هر حال دستت درست

sefr

Member
با سلام خدمت دوستان عزیز آقا کاوه .. آقا مجتبی و بقیه گلهای بی نام و نشون و با نام و نشون
آقا من یه بار یه اکسترایی دیدم که فیلم dat و mpeg رو به گونه ای که قابل اجرا توی ویندوزها باشه رو میگرفت ... الان دنبال اون اکسترا هستم و البته با کرکش ...
ممنون میشم کمک کنه یکی ...
شماره حساب هم بدین واریز میشه !!!!
حالا دوستان گفتن با بادی ای پی آی هم میشه ولی بلد نیستم ... اگه یکی هم راهنمایی کنه ممنون میشم باز ..
یا عشق

با budapi میشه اما فایل بصورت external باز میشه مثلا با windows media player و یا real player باز میشه اما اگه بخوای داخل خود برنامه ات باز بشه یا همون internal می تونی از چند روش استفاده کنی
1- همون اکسترایی که خودت گفتی البته من الان اونو ندارم ولی میگردم و پیدا می کنم

2- استفاده از پلیر Windows media خود دایرکتور که می تونه فایل های mpeg رو پخش کنه و دیگه فکر می کنم توی همه ویندوز ها ویندوز مدیا پلیر نصب باشه!!
3- و حدود 4 - 5 راه دیگه که اگه کارت راه نیافتاد بگو راهنماییت کنم

0012

Member
DirectMediaXtra

اینقدر اسمش تابلو که نیازی به راهنما نداره
فایل های
DM_Mpeg1_100.mpg
DM_WM_768.wmv
که فایل های پوچ هستند را با فایل های مورد نظر خود و با همین اسم و پسوند جایگزین کنید و مثال را اجرا کنید
لینک:
http://mgseven.persiangig.com/Xtras/DirectMediaXtra.rar

جدیدترین ارسال ها

بالا