xtra web designer

parsa_91

Member
سلام. من با این نرم افزار وب طراحی کردم. میخواستم توش چند تا کد بذارم ولی هرچی گشتم پیدا نکردم اگه میشه راهنمایی کنین.

اگه کدنویسی نداره تو چه برنامه ای صفحات رو باز کنم و توش کد گذاری کنم؟؟؟؟ توی sharepoint 2010 باز کردم متن بهم میریخت.

اگه میشه سریعتر جوابم رو بدین ممنون :rose:

P.H.P

Member
سلام

باید برنامه ای استفاده کنی که با utf-8 و rtlصفحات مشکلی نداشته باشه

Adobe Dreamweaver خوبه، ولی فکر کنم نسخه های me این پشتیبانی رو انجام میدن

موفق

winsent

Banned
با سلام.
بهترین و آسون ترین برنامه برای شما در حال حاضر FrontPage 2003 هستش که محصول مایکروسافت و در زیرمجموعه محصولات آفیس هستش.
این برنامه دارای محیط بسیار ساده و کاربر پسند بوده و از زبان فارسی هم به خوبی پشتیبانی میکنه.
البته DreamWeaver هم خوبه اما اگر شما تازه کار هستید در ابتدای کار با این نرم افزار گیج خواهید شد، پی پیشنهاد میکنم از همون فرانت پیج 2003 استفاده کنید.
موفق باشید...

parsa_91

Member
سلام. من با فرانت پیج کار کردم ولی مشکلات خودش رو داره ولی این حیلی حوبه من فقط میخوام یه سری کد جاوا توش بذارم که نمیدونم از کجا اقدام کنم. گشتم چیز خاصی پیدا نکردم. اگه کسی کار کرده لطفا بگه ممنون

درضمن منظورم از اینکه متن بهم میخوره این نبود که حروف تغییر میکنه منظورم این بود که اگه یه متن 1 خط نوشته باشم تو share point که بازش کردم کادرش بهم خورده بود شده بود 3 خط.

راهنمایی لطفا:tavajoh:

آخرین ویرایش:

parsa_91

Member
یه مشکلی هست من خوندم سایت رو که باز میکنم فونهت و همه چیزش سر جاشه ولی به کسی دیگه میدم باز کنه میگه بهم ریختس و خرابه؟؟؟؟

http://pmusic.0rg.us

P.H.P

Member
از utf-8 استفاده کن و دوباره متن ها رو بنویس، شاید بشه متن هارو با تغییر اینکد درست کنی

موفق

parsa_91

Member
ببینید یه نفر برام عکس گرفته بود براتون میذارم :
t7d863fo5wcatis4qhn.jpg

قسمت وسط و سخنی از مدیر به این شکل در میاد.

کسی میدونه چه کار کنم؟؟؟

جدیدترین ارسال ها

بالا