XP Image Restore

iruni

New Member
من اگه یک ویندوز XP تروتمیز نصب کنم و روش آفیس و آنتی ویروس و چند برنامه کاربردی دیگه نصب کنم (درایورها هنوز نصب نشده) با چه نرم افزاری بهتره از درایو ایمیج گرفت و روی سیستم های دیگه با مشخصات سخت افزاری گوناگون اونو ریستور کرد؟

اصلاً این کار جوای میده یا این ایمیج هارو باید حتما روی همون کامپیوتر Restore کنیم/؟ من تاحالا ایمیج از ویندوز نگرفتم

توروخدا کمک کنید خسته شدم از این همه کار تکراری نصب برنامه ها !! ممنون :rose:

the_king

مدیرکل انجمن
من اگه یک ویندوز XP تروتمیز نصب کنم و روش آفیس و آنتی ویروس و چند برنامه کاربردی دیگه نصب کنم (درایورها هنوز نصب نشده) با چه نرم افزاری بهتره از درایو ایمیج گرفت و روی سیستم های دیگه با مشخصات سخت افزاری گوناگون اونو ریستور کرد؟

اصلاً این کار جوای میده یا این ایمیج هارو باید حتما روی همون کامپیوتر Restore کنیم/؟ من تاحالا ایمیج از ویندوز نگرفتم

توروخدا کمک کنید خسته شدم از این همه کار تکراری نصب برنامه ها !! ممنون :rose:

رجوع شود به :
system Restore

iruni

New Member
با سپاس

system Restore که ربطی به کاری که من میخوام انجام بدم نداره! من میخوام با یک ریستور روی یک سیستم دیگه با سخت افزار گوناگون ریستور بشه و من تنها درایور نصب کنم. البته اگه روشی باشه که بتونه از برنامه های نصب شده مثل آفیس و آنتی ویروس و .. بک آپ بگیره (از ویندوز نگیره از برنامه ها بگیره) فکر میکنم بهتر باشه

ممنون میشم راهنماییم کنید.

mehran4868

New Member
با سپاس

system Restore که ربطی به کاری که من میخوام انجام بدم نداره! من میخوام با یک ریستور روی یک سیستم دیگه با سخت افزار گوناگون ریستور بشه و من تنها درایور نصب کنم. البته اگه روشی باشه که بتونه از برنامه های نصب شده مثل آفیس و آنتی ویروس و .. بک آپ بگیره (از ویندوز نگیره از برنامه ها بگیره) فکر میکنم بهتر باشه

ممنون میشم راهنماییم کنید.

با سلام ،
شما نمیتونید از یک سیستم عامل image بگیرید ( با کلیه نرم افزارهای کاربردی که روی اون نصب کردید ) و بعد اون رو روی یک سیستم با سخت افزار متفاوت نصب کنید. امکانش نیست. image هر سیستم عامل مختص خودشه مگر دو عدد کامپیوتر با performance مساوی داشته باشید.
با تشکر

حسن گل

New Member
سلام
درسته ايروني جون مهران حق داره اگه config سخت افزاري سيستمها يكي باشه با norton ghost ميشه اين كارو در كمتر از سه دقيقه انجام داد اما بعيد ميدونم با سيستمهاي متفاوت بشه كاري كرد.البته اين برنامه از سيستم عامل + برنامه هاي نصب شده و حتي از پارتيشن و يا كل هارد ايميج ميگيره. صلوات

جدیدترین ارسال ها

بالا