xfrog & Ambient Occlusion

Ultra3D

Well-Known Member
تو یکی از کارام که به نظر خواهی گذاشته بودم یکی از بچه گفت که کارت Ambient Occlusion نداره من هم نمی دونستم چیه ولی رفتم کم و بیش پیدا کردم تو متریال ادیتور بخش especial effect بود.
گزینه رو فعال می کنم و مقادر رو جا به جا می کنم ولی تغییر محسوسی دیده نمی شه از جای دیگه هم تنظیمات داره؟
در ضمن این fur که تو وی ری هست معادلش تو منتال ری نیست یعنی بشه تو منتال ری چمن و فرش طبیعی از آب در بیاد
در ضمن گل و درخت با کیفیت خوب که رندر رو خیلی سنگین نکنه هستش(غیر RPC)
البته من با پلاگین Xfrog کار کردم کیفیت خوبی داره و زمان رندر کم ولی دوتا اشکال داره
یکی اینکه معلوم نیست چه طوری کرک می شه
دومی اینکه زمان رندرش کمه ولی وقتی که موتور رندر به کار بیفته . تو فضا هایی که از چنتا درخت و بوته استفاده می کنم خیلی می کشه که منتال ری اطلاعات رو لود کنه و شروع به رندر کنه و در اکثر موارد مکس ارور می ده و بسته می شه

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.من یه پروژه داشتم بدک نیست ببینین

تو این پروژه شاید بالغ بر 700 تا گیاه ( حداقل 70 نوع متفاوت) تو هر رندر هست! تمومش رو از Ever Motion Arch Model استفاده کردم.چون سنگین میشد از VRay Proxy استفاده کردم. البته اگه ضعیفه بخاطر حجم بیش از حد بالای صحنه هاست و البته ذیق وقت

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    98.2 کیلوبایت · بازدیدها: 9
  • 9.jpg
    9.jpg
    104.1 کیلوبایت · بازدیدها: 6
  • 70000_1_1.jpg
    70000_1_1.jpg
    169.1 کیلوبایت · بازدیدها: 12
  • 80000.jpg
    80000.jpg
    169.9 کیلوبایت · بازدیدها: 9
  • 130006.jpg
    130006.jpg
    201.7 کیلوبایت · بازدیدها: 11

pclord

کاربر متخصص
سلام.من یه پروژه داشتم بدک نیست ببینین

تو این پروژه شاید بالغ بر 700 تا گیاه ( حداقل 70 نوع متفاوت) تو هر رندر هست! تمومش رو از Ever Motion Arch Model استفاده کردم.چون سنگین میشد از VRay Proxy استفاده کردم. البته اگه ضعیفه بخاطر حجم بیش از حد بالای صحنه هاست و البته ذیق وقت

سلام عارف جان
این مدلای Ever Motion به خصوص درخت و گل و گیاهانش رو میشه با منتال ری یا دیفالت رندر کرد؟

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
نه همش وی ری هست و باید تبدیل کنی:green:

Ultra3D

Well-Known Member
این paint effect عجب چیزی بود خیلی حال کردم :rose:
عارف جان من رو نا امید کردی حداقل چند تا از کارای سطح پایین بزار ما هم امیدوار بشیم(شوخی کردم:lol:)
خیلی عالی هستن
من هم یک کار شبیه به این این تازگی ها داشتم ولی حجمش خیلی زیاد بود و وقتش خیلی کم(2 روز)
مدل سازیش پدرمو دراورد اصلا برای متریال دهی و نور پردازی و جزئیات وقت نبود فقط صاحب کار می گفت: یه چیزی در بیار که بدم بره ....

attachment.php

attachment.php

attachment.php

راستی همچین کار رو چند کار می کنند البته یکم تر و تمیز تر و با حدود همین گرافیک؟؟
ما که مفتی کار کردیم (صاحب کار پسر عموم بود:cry:)

پیوست ها

• 5.jpg
    5.jpg
    359.4 کیلوبایت · بازدیدها: 27
  • 6.jpg
    6.jpg
    382.2 کیلوبایت · بازدیدها: 29
  • 7.jpg
    7.jpg
    320.3 کیلوبایت · بازدیدها: 27

Ultra3D

Well-Known Member
خوب از چند نا سوالم به یکیش جواب دادین (البته لطف کردین:rose:)
پس بقیه اش چی !!
مخصوصا ً درباره fur (تو منتال ری هست یا نه )
تازه چیزی تو مایه های vray proxy تو منتال ری نیست ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا