www.FlashPlayer.ir

UnknownUser

Well-Known Member
با سلام خدمت دوستان

همان طور که می دانید چند وقتی هست که شرکت adobe کاربر هایـ ایرانی ( به عبارتی IP ایـ ایرانی ) رو برای دسترسی به سایت رسمی خودش محدود کردهـ و این اولین شرکت و آخرین شرکتی نیست که این محدودیت ها رو اعمال می کنـ

این موضوع زمانی خیلی مهم شد که با اعمال این محدودیت امکان دانلود فلش پلیر که می شـ گفت از ضروری ترین پلاگین های مورد نیاز برای هر کاربر اینترنت هست، دیگهـ برای ما کاربرای ایرانی امکان پذیر نیست
این شرایط شامل نرم افزار های دیگهـ این شرکت هم می شه مثل ادوبی ایر و acrobat reader

در حال حاضر برای دریافت این نرم افزار ها باید به سایت های دانلود رجوع کنیم یا از راه های فرعی دیگهـ ای که خودتون می دونید استفاده کنیم

البته برخی از دوستان همکار هم در وبلاگ و وب سایت ایـ خودشون لینک دانلود این نرم افزار ها رو گذاشتن

با وجود همه این راه ها . باز هم محدودیت هایی برای کابرهای عادی برای پیدا کردن این نرم افزار ها وجود داره

از این روی ما تصمیم گرفتیم که یک وب سایت با ترکیبی ساده با نامی مرتبط تهیه کنیم به اسم FlashPlayer.ir

این وب سایت در کل شامل دو صفحه می شـه

بخش اول صفجه نخست هست که لینک دانلود Acrobat Reader , Adobe Air , Flash Player برای اغلب سیستم عامل ها و مرورگر ها درش وجود داره

بخش دوم برای شما دوستان و همکاران طراحی شده ، شامل محتوای زیادی نیست فقط یک سری web badge برای هر نرم افزار طراحی شده که شما می تونید با استفاده از این ها کاربر ها رو برای دانلود به این وب سایت هدایت کنید

می تونید موقع ای که از swf object برای نمایش swf استفاده می کنید یکی از نشانه های فلش پلیر رو داخلش قرار بدین که کاربری که فلش پلیر مناسب نداشت اون رو ببینه

یه نکته ای که در مورد این وب سایت هست اینه که فقط برای کاربر هایی قابل دیدن هست که IP ایرانی داشته باشند و در غیر این صورت به وب سایت ادوبی redirect می شن . پس اگر از وی P ان یا هر گزینه دیگه ای استفاده می کنید محتوای سایت رو نمی تونید ببینید .

در آخر من یک نکته ای رو اشاره کنم ، هدف از معرفی این سایت به هیچ عنوان قصد تبلیغاتی نداره .

هر چه قدر عمر این وب سایت زودتر به اتمام برسه باعث خوش حالی ماست ;)

کد:
[URL="http://www.flashplayer.ir"]http://www.flashplayer.ir/[/URL]
به امید روزی که محدودیتی وجود نداشته باشه
موفق باشید

آخرین ویرایش:

++Hadi++

Active Member
ارزش کار شما در همه مراحل انقده بالاست که نمی شه فقط با یه دکمه تشکر، از شما قدردانی کرد. استاد ... تشکر...

NARANJTORANJ

Well-Known Member
کار خیلی فوق العاده و با ارزشی هست

فقط یه پیشنهاد :
بهتر نیست تمام نسخه های نرم افزاری این شرکت رو برای دانلود در سایت بزارید ؟این جوری یک سایت مرجع فقط دانلود ادوب هم میشه البته حقوق تولید کننده هم محفوظ ،:shock:

sh1 graphic

Well-Known Member
واقعا ما باید واسه همه چیز مدیون این جور زحمت کشها باشیم
خییلی ممنونم

HeXaM

New Member
کار خیلی فوق العاده و با ارزشی هست

فقط یه پیشنهاد :
بهتر نیست تمام نسخه های نرم افزاری این شرکت رو برای دانلود در سایت بزارید ؟این جوری یک سایت مرجع فقط دانلود ادوب هم میشه البته حقوق تولید کننده هم محفوظ ،:shock:
اگر منظورتون کل پکیج Creative Suite هست که قطعا همچین هدفی رو نداریم. ما این سایت رو تنها به خاطر تحریم راه اندازی کردیم. به امید روزی که این تحریم ها برداشته بشه.

splinter cell

Well-Known Member
نمیدونم چرا سایت برای من باز نمیشه؟از *** و .... هم استفاده نکردم:-?نه ارور میده نه صفحه پیوندها میاد نه هیچی.
با همه مرورگرها هم امتحان کردم.
مطمئنید توی تشخیص آی پی اشتباه نمیکنه؟ غلط نکنم من رو جزو اجانب ساکن در بلاد کفر قلمداد کرده و ارجاع داده به سایت ادوبی:lol:
اینم از شانس ماست دیگه.

UnknownUser

Well-Known Member
شما IP خودتون رو با یکی از این وب سایت هایی که بر اساس ای پی location رو مشخص می کنه تست کنین
اگر کشوری غیر از ایران بود که همین نکته ای که گفتین ممکنه باشه !در غیر این صورت اشتباه از ماست سعی می کنیم رفع کنیم
اگر کشور ایران بود در صورت تمایل ip تون رو برام پ.خ کنین

evt

Member
اگر فلش پلیر و ایر ورژن مربوط به آندروید و سایر پلتفرم ها را هم ارائه بدهید بسیار نیکو خواهد بود .
سپاس از سایت خوبی که ایجاد شده .

mohammadfard

کاربر فعال
با سلام خدمت دوستان مخصوصا مرتضی ی عزیز

آقا مرتضی بازم گل کاشتی

واقعا که خسته نباشید ودستت درد نکنه

یا علی

asrezohor

New Member
چه خوبه که ما خودمون تلاش کنیم که بسازیم
اصلا کاری به شعار سال هم ندارم
یه بار از یه کسی که تو یکی از نرم افزارها شاید ادعاش هم میشد، مطلبی دیدم،
وقتی بهش گفتن فلان نرم افزار ایرانی میخواد بیاد وخیلی ها میگن از نمونه خارجیش بهتره،اون گفت:ایرانی فلان وبهمان(یعنی نمیتونه)
آدم با این حرفا یاد اون قسمت سریال پشت کوههای بلند وجریان ساخت اون کشتی بخار میفته
مگه اروپاییها چی دارن که ما نداریم،تازه ایرانیها جزو باهوشترینها در دنیا هستند،اینو ما نمیگیم
تا کی باید منتظر باشیم که فلان شرکت ما رو از تحریم در آره یا نه؟
من که تخصصی ندارم،اما شما ها که دارید تلاش کنید

akherat

مدیر انجمن
واقعا نمیدونی اونا چیا دارن ما نداریم؟
فکر کنم شما تو ایران زندگی نمیکنی یا اصلا نمیبینی یا کلا مارو گذاشتی سر کار

یه پیشنهاد میدم بهت برو تو گوگل بزن "ما ایرانی هستیم" ببین چیزی پیدا میکنی

asrezohor

New Member
ببخشید اینو میگم
امثال من وشما ایران و کلا اسلام رو اینجوری کردیم
وگرنه اگه ما بخواهیم از آدم آب گندیده خور به سرور دنیا تبدیل میشیم
به هر حال منتظر بمونید ببینم کی دولت مردانتون بیشتر بهتون میرسن یا اینکه کی آقایون ادوبی و.... از تحریم درتون میارن
تا موقعی که فکر این باشه که ما نمیتونیم همیشه تو سری خور هستیم
اتفاقا من این سوال رو از شما دارم که اونا چی دارن که ما داریم
اونا از اول که اینجوری نبودن؟
میدونید همین اروپایی های عزیز شپش یه امر مقدس بوده براشون؟(برید تاریخ رو بخونید تاریخ خودشون رو )
منتها الان شدن سرور دنیا،چرا؟
چون منتظر بودن دولت مردانشون کمکشون کنند؟
نخیر دیدن اگه نجنبن میشن تو سری خور، اونوقت یه قلدری مثل ادوبی و.. باید همیشه بازیشون بده
تا اینی هستیم که هستیم(خودمون رو میگم من نه در دفاع نظام حرف میزنم ونه ضدش) به قول شما همون ایرانی هستیم که تو سرچ گوگل میگه
خوش باشید

akherat

مدیر انجمن
ببخشید اینو میگم
امثال من وشما ایران و کلا اسلام رو اینجوری کردیم
وگرنه اگه ما بخواهیم از آدم آب گندیده خور به سرور دنیا تبدیل میشیم
به هر حال منتظر بمونید ببینم کی دولت مردانتون بیشتر بهتون میرسن یا اینکه کی آقایون ادوبی و.... از تحریم درتون میارن
تا موقعی که فکر این باشه که ما نمیتونیم همیشه تو سری خور هستیم
اتفاقا من این سوال رو از شما دارم که اونا چی دارن که ما داریم
اونا از اول که اینجوری نبودن؟
میدونید همین اروپایی های عزیز شپش یه امر مقدس بوده براشون؟(برید تاریخ رو بخونید تاریخ خودشون رو )
منتها الان شدن سرور دنیا،چرا؟
چون منتظر بودن دولت مردانشون کمکشون کنند؟
نخیر دیدن اگه نجنبن میشن تو سری خور، اونوقت یه قلدری مثل ادوبی و.. باید همیشه بازیشون بده
تا اینی هستیم که هستیم(خودمون رو میگم من نه در دفاع نظام حرف میزنم ونه ضدش) به قول شما همون ایرانی هستیم که تو سرچ گوگل میگه
خوش باشید
خندم گرفت
باشه تو راست میگی
ما هیچی حالیمون نیست
آقایون , ببینید ایشون با کی داره

asrezohor

New Member
خندم گرفت
باشه تو راست میگی
ما هیچی حالیمون نیست
آقایون , ببینید ایشون با کی داره
ما چاکر شمام هستیم

بنده هیچ وقت این توهین رو به شما نمیکنم ونکردم
منتها یه کم طرز فکرتون جالب نیست ،چه ایرانی باشیم ،چه آمریکایی و.......
این طرز فکر هر کشوری رو نابود میکنه

ولی خب

منم همراه شما میخندم
اصلا همه بیاید بخندیم

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا