غیره World Next Open Movie ,Olive Project

Seyed3D

Member
بعد از دیدن چند open movie از بنیاد بلندر من و دوستم تصمیم گرفتیم ما هم یه انیمیشن open source بسازیم تا بتوانیم به وسیله آن نام نامی میهن خود را در قلل پروژه های معدود اوپن انیمیشن قرار بدیم و از این جور جو گیری های گنده گنده البته کمی حساب شده !
ایده جالبی میشد و اگه اجرا بشه به خاطر اپن سورس بودندش میتونه حامل یه پیام فرهنگی هم برای بروبچ اون ور آبی هم باشه .خلاصه کار رو استارت زدیم و داستانش رو جور کردیم و استوری برد رو اماده کردیم و از این قسمت به بعد یه سایتی رو نت راه انداختیم ( انگلیسی زبان ) و توش هدف و پروژمون رو مطرح کردیم و تقاضای همکاری و مشارکت در پروژه از علاقه منداش کردیم (البته مشارکت کاملا فی سبیل الله بود و به هیچ کی پولی میدادیم و نمیدیم :oops:!).تو فاز طراحی یه خانمی از لهستان کاراکتر رو طراحی و پینت کرد بعد تو فاز مدلینگ یه بنده خدایی آمریکایی ، یکی دیگه ازکانادا و آخریشم یه دوست مکزیکی اومدند و با بلندر یه سری از مدل های اتاق رو ساختند توی این مدت منم خود کاراکتر(یه پسر سرطانی به سیک فتوریالیستیک ) و درو دیوار اتاق رو مدل کردم ! بعد این فاز خواستیم بریم سراغ رندرینگ و ریگینگ که متاسفانه کسی پیدا نشد کمک کنه و خودم یه تنه جور همش و کشیدم هر چند تجربه اولم بود :green: !
در کل رسیدیم به اینجا که میبینید :)
olive_project__demo.jpg
ایشالله تو تابستونم برسیم انیمیتشم میکنیم ولی متاسفانه خودم به شددت درگیرم و از جهتی باید برای کنکور ارشدم هم آماده بشم .امید وارم یه نفر پیدا بشه یه مددیبه این کار بکنه !
Modeling Package :Blender ,Autodesk Maya
Render Engine :Mentalray
Rigging :Autodesk Maya 2012
Lightning Setup :Basic Lighting(just for Preview)
مدت انیمیشن سه بعدی : بین سه تا چهار دقیقه
راستی اسم این پروژه انیمیشن اوپن سورس هم هست :Olive Project
آدرس ساتمون هم هست :
www.tinabPixel.com
(تیناب کلمه پارسی اصیل به معنی رویا هست)
دو ستان یه سری ویدو و عکس های دیگه هم از پروژه منتشر کردیم که تو vimeo اسم tinab Pixel رو سرچ کنید براتون میاد و توی سایتمون هم یه سری رندر ساده به عنوان دموی کار گذاشتیم
خوشحال میشم نظراتتون رو بشنوم:rose:
نکته:شما آزاد هستید از این کار ، به جز در موارد تجاری(البته تا اطلاع ثانوی ) در سایر پروژه های خود اسفاده کنید مادامی که شما هم این اختیارات را به دیگران بدهید .این کار تحت مجوز Creative Commons Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 License. منتشر شد

پیوست ها

• olive_project__demo.jpg
    olive_project__demo.jpg
    128.2 کیلوبایت · بازدیدها: 58

madmaster_3d

Well-Known Member
به به. از این که می بینم یک کار بین المللی شده و اسم ایران داره تو دنیا مطرح میشه واقعا لذت میبرم و به شما افتخار می کنم.فقط مدلینگ خونه اونجاش که کورو شده یعنی نیم دایره شده (سمت راست پسره ) دیوارش یکم مشکل داره پایینش رو ببینی میفهمی. ولی درکل چیزی جالبی باید باشه. اتفاقا یکی از بچه های سایت هم بلندر کار می کنه و کارش هم درسته . حالا خودش اگر خواست میاد بهتون میگه. من دخالت نمی کنم شاید نخواد. ادمه بدید و موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا