بی بی کد workshop 2015 Farnsworth House

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام خدمت همه دوستان گلم.

پروژه معروف Farnsworth House.

این کار محصول آخرین workshop مشترک بین من سیدعارف رضوی به عنوان فاز 3dsmax و دوست خوبم محمدرشیدی منفرد فاز Revit هست.
البته این فیلم مربوط به ورژن زمستان هست و پاییز و تابستان در دست ساخت هست.
پروسه ساخت : ابتدا توی نرم افزار Revit مدلسازی کل خونه با تمامی جزئیات انجام شده.
بعد از import به 3dsmax متریال سازی و فضاسازی کامل انجام شد.

پلاگین های استفاده شده : itoo forest pack 4.3 - vray 3.0008 - solidrock - snowflow - floor generator ,...
در پایان هم عملیات پست پروداکشن با فتوشاپ و پلاگین های - magic bullet - knoll light factory - Google Nik - AutoFX .... انجام شده.

مجموعن 10 ساعت فیلم شده.

دوستانی که تمایل به تهیه فیلم این ورک شاپ هستن فقط از طریق پیغام خصوصی باهام تماس بگیرن.
موفق باشید.
winter-day-0000.jpg
winter-day-0001.jpgwinter-day-0002.jpgwinter-day-0009.jpg
winter-Night-0000-sun-version.jpg
winter-Night-0001-snow-version.jpgwinter-Night-0001-sun-version.jpgwinter-Night-0002-snow-version.jpg
winter-Night-0002-sun-version.jpgwinter-Night-0009-snow-version.jpgwinter-Night-0009-sun-version.jpg

darklight

کاربر فعال
فوق العاده ....
یعنی کیف و کف کردم با این کار ... نورپردازی رو خیلی دوست دارم (توی صحنه های غروب نبود light rays ها یه مقدار احساس میشه) در کل کار فوق العاده زیبا و چشم نوازی شده ... خصوصا برف ....

عارف جان خسته نباشی واقعا زیبا کار کردین
ولی ای کاش یه مدلی که تکراری نبودو کار میکردین.
راستی اگه میشه ایملتو بهم بگو . ممنون

Ali.3D

کاربر متخصص
سلام عارف جان
خیلی خوب شدن
البته من کارایی که کمتر پست پرو کردی بیشتر دوست داشتم
صحنه روز که تبر جلو تصویر هست با اون سگه خیلی دوست دارم ولی کاش اون خانومه رو حذف می کردی به جاش یه پیرمرد چاق با پیپ میذاشتی:cool:

برفای رو X6 هم خیلی خوب شده اون تنه درخت هم که از زیر برفا زده بیرون عالیه
فقط یه اشکال کوچیک تو کار دیدم اگه از دوم لایت استفاده کردی شدتشو کم کن تا رنگ آبی آسمون به فیروزه ای تبدیل نشه

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام ممنون از همه دوستان.
علی جان ممنون. من خودم شخصا رندرهای نور روز رو خیلی دوست دارم.اما چون برای ورک شاپ فیلم آموزشی بود باید رندر شب رو فیلم ضبط میکردم.
نور روز اصلا دوم لایت ندادم .تایم رندر رو بالا میبرد اما فکر کنم سچوریشن رو مدیریت نکردم.
در مورد خود کار خیلی تجربه خوبی برام توی بحث برف اینها داشت. میتونم بگم تک تک پارامتر هایی که موثر هست توی برف رو توی انواع آموزش ها مخصوصا Grand warwich بررسی کردم. می تونم بگم دنیای سه بعدی بی انتها هست!!

جدیدترین ارسال ها

بالا