wintermute engine

espresso

New Member
سلام به همه
یه 2 ،3 هفته ای که شروع کردم به یادگیری برنامه WME برای ساخت بازی های point and click....همه چی خوب پیش رفت تا این که به نوشتن script رسیدم....
تا اون جایی که فهمیدم زبان برنامه نویسیش جاوا و امثال اونه حالا برای این که بتونم ادامه بدم حتما باید زبان جاوا رو کامل یاد بگیرم یا این که میشه اونو بنا به شرایط از این ور و اون ور کپی کرد؟؟؟؟
اگه میشه یه خورده کمک کنید......

نمونه.....................................................................................................................

on "Money"
{
GoToObject();
Game.Interactive = false;
actor.Talk("Do you want some money?");
this.Talk("Miss, do I look like I'm homeless or something?");
actor.Talk("Well...");
this.Talk("Don't answer that!");
actor.Talk("Ok, no money then.");

Game.Interactive = true;
}

سلام دوست من .من وقتی یونیتی رو شروع کردم هیچی از جاوا نمیدونستم ولی به c++ مسلط بودم.
اما چیزی که در انجین های گیم هست اینکه هر کدوم زبان برنامه نویسی مخصوص به خودشون رو دارند .که دستورات برنامه نویسیشون با استفاده از یک زبان برنامه نویسی خاص مثل c,c++,java,c#,و ... هست.
برای درک بهتر شما فرض کنید قراره یک ماشین رو تو خیابون ها ایران و خیابون ها امریکا راه ببرید تا به مقصد برسید.
چیزی که هست اینکه شما برای ماشین بردن در خیابون های امریکا باید با قوانین راهنمایی رانندگی امریکا ماشین رو به مقصد برسونید ولی در
ایران شما باید ماشین رو با قوانین راهنمایی رانندگی ایران به مقصد برسونید.
برنامه نویسی انجین هم همین هستش. برای مثال شما در یونیتی برای اینکه از متغیر ها استفاده کنید باید از قوانین جاوا برای ایجاد متغیر استفاده کنید.
امیدوارم مورد استفاده شما قرار گرفته باشه.

espresso

New Member
سلام دوست من .من وقتی یونیتی رو شروع کردم هیچی از جاوا نمیدونستم ولی به c++ مسلط بودم.
اما چیزی که در انجین های گیم هست اینکه هر کدوم زبان برنامه نویسی مخصوص به خودشون رو دارند .که دستورات برنامه نویسیشون با استفاده از یک زبان برنامه نویسی خاص مثل c,c++,java,c#,و ... هست.
برای درک بهتر شما فرض کنید قراره یک ماشین رو تو خیابون ها ایران و خیابون ها امریکا راه ببرید تا به مقصد برسید.
چیزی که هست اینکه شما برای ماشین بردن در خیابون های امریکا باید با قوانین راهنمایی رانندگی امریکا ماشین رو به مقصد برسونید ولی در
ایران شما باید ماشین رو با قوانین راهنمایی رانندگی ایران به مقصد برسونید.
برنامه نویسی انجین هم همین هستش. برای مثال شما در یونیتی برای اینکه از متغیر ها استفاده کنید باید از قوانین جاوا برای ایجاد متغیر استفاده کنید.
امیدوارم مورد استفاده شما قرار گرفته باشه.
ممنون از راهنماییتون.

جدیدترین ارسال ها

بالا