windows xp live cd کارش چیه؟

mohamadreza85

New Member
سلام
من کارت گرافیکم رادئون 9200 است که ویندوز 7 را ساپورت نمیکنه. یعنی درایوری برایش موجود نیست. البته من ویندوز 7 را با یک سری ترفند که در وب هم موجوده روی سیستمم با همین کارت گرافیک نصب کردم.البته آئرو را ساپورت نمیکنه فقط به صورت ساده نصب شده.مشکلی هم ندارم باهاش فقط در مورد بعضی از سخت افزارها مشکل دارم. یکی usb tv هست که چند وقت پیش خریدم ولی درایورش نصب نشد به خاطر اینکه درایور ویندوز 7 برای کارت گرافیکم کامل نصب نشده بود. الان هم یک پرینتر 3 کاره خریدم که درایور مربوط به اسکنرش ظاهرا به همین خاطر درست نصب نشده و برای اسکن کردن پیغام خطای درایور را میدهد.
حالا میخواستم ببینم مشکلهایی که بیان کردم با windows xp live cd قابل حل است؟
اگر پاسخ مثبت است لطفا راهنمایی بفرمایید چه جوری؟ آیا درایور کارت گرافیکم را در حالت لایو برای ویندوز xp دوباره باید نصب کنم؟ یا نه خود cd درایور مربوط به xp را داره؟ لطفا راهنمایی کنید با تشکر

the_king

مدیرکل انجمن
سلام
من کارت گرافیکم رادئون 9200 است که ویندوز 7 را ساپورت نمیکنه. یعنی درایوری برایش موجود نیست. البته من ویندوز 7 را با یک سری ترفند که در وب هم موجوده روی سیستمم با همین کارت گرافیک نصب کردم.البته آئرو را ساپورت نمیکنه فقط به صورت ساده نصب شده.مشکلی هم ندارم باهاش فقط در مورد بعضی از سخت افزارها مشکل دارم. یکی usb tv هست که چند وقت پیش خریدم ولی درایورش نصب نشد به خاطر اینکه درایور ویندوز 7 برای کارت گرافیکم کامل نصب نشده بود. الان هم یک پرینتر 3 کاره خریدم که درایور مربوط به اسکنرش ظاهرا به همین خاطر درست نصب نشده و برای اسکن کردن پیغام خطای درایور را میدهد.
حالا میخواستم ببینم مشکلهایی که بیان کردم با windows xp live cd قابل حل است؟
اگر پاسخ مثبت است لطفا راهنمایی بفرمایید چه جوری؟ آیا درایور کارت گرافیکم را در حالت لایو برای ویندوز xp دوباره باید نصب کنم؟ یا نه خود cd درایور مربوط به xp را داره؟ لطفا راهنمایی کنید با تشکر

نه، به احتمال زیاد جواب منفی یه، درایور های ویندوز XP به درد ویندوز 7 نمی خوره، حالا چه XP Live باشه و چه غیر Live
حتی اگه بزور درایور های ویندوز XP رو بهش تحمیل کنید، قابلیت های عادی ویندوز 7 رو مختل می کنه.
تنها خاصیت Windows XP Live CD در اینه که بدون نیاز به نصب کردن ویندوز روی هارد دیسک، ویندوز XP رو از روی CD
بوت کنه و بالا بیاره.

mohamadreza85

New Member
یعنی چشمم کور برم تو فصل تابستان و گرونی قطعات کامپیوتر برم سیستمم را ارتقا بدم؟
نهههههههههههههههه تو رو خدا یکی یه راه حل بگه

جدیدترین ارسال ها

بالا