Windows Genuine Advantage Crack

سلام
ببینم این برنامه برای ولیدیت کردن ویندوز Xp هست یا نه
خواهشن اگه برای این کاره لینکش کار نمیکنه یه لینکه جدید برام بزارین
ممنون
فعلا بابای

hafiz

Member
moshkil ba system dos

ba salam khatmat hama dostan
man moshkil daram dar inestal kardan windows 98 ki waqti setup migam pegham midahad ki hawal compeuter ra ba sestom dos dar beyar bad inestal kon moshkili man dar inja ast ki man system dos ra balad nistam khili mamoon misham agar kasi mara rahnomayee konad koda hafez mahzrat mikhaham ki farsi nanawishtam zera font farsi nadashtam

سلام دوستان
اگه میخوای پیغام بدید تا با یک روش ساده نحوه قانونی کردن ویندو اکس پی رو بهتون آموزش بدم (البته ا توجه به مطالب مجله رایانه خبر)
قبل از هر کاری به سایت www.computernews.ir بروید و از قسمت دانلود برنامه WPA Killer دانلود کنید و اگر نتونستید کار کنید اینجا عنوان کنید تا نحوه استفادهاز این برنامه رو بهتون آموزش بدم.
موفق باشید

hafiz

Member
با سلام خدمت شما وقتی بالای لنک کولیک میکنی این سایت می اید

PREMIUM-Zone (privileged Area)
NEW: Create your own RapidShare-folders! FREE
WARNING OF PHISHING! (Please read!) PREMIUM-Downloads Banners Frequently Asked Questions (FAQ) Imprint
Forgot Premium-password?

RapidShare - The world's biggest 1-Click Webhoster

You want to download a file. Please scroll down to choose FREE or PREMIUM-download.
Click here to upload files easily for free!

Upload-limit: Unlimited! (Max. 100 MB per file! Split-archives allowed!)
Download-limit: Unlimited! (Some files have more than 100.000 downloads!)

RapidShare, the world's biggest (over 23 million files uploaded!) and fastest (45 Gigabit/s up/down!) 1-click file-hoster.
Burning the net with 360 Terabytes of hard-drive capacity right now and growing! Millions of users just can't be wrong.
Get your own PREMIUM-ACCOUNT to use ALL advantages of RapidShare!

--------------------------------------------------------------------------------

You want to download LegitCheckControl1.5.532.0.rar
Choose download-type PREMIUM Free
Download-Limit Unlimited Limited
Max. parallel downloads No limits 1
Use RapidGet to download and upload files! No
Support for download-accelerators No
Support for resuming downloads No
Downloads start instantly No
Extra slots, if servers are full No
RapidShare URL-Checker No
RapidShare Direct-Downloads No
When will YOUR uploaded files
automatically be deleted? Never! (Only when you
close your account.) 30 days after
no download!
Select your download:

http://rapidshare.de/files/21973513/LegitCheckControl1.5.532.0.rar.html
نمیدانم که چی بایدکرد

hafiz

Member
سلام دوست عزیز
لینک شما نه اما لینک دوست عزیز دیگه همین کار را میکند از شما خواهش میکنم که روش ساده که میشه ویندوز را اصلی کرد برایم لطف کنید ممنون شما

آخرین ویرایش:
سلام دوست من

بعد از نصب برنامه یک صفحه داس باز میشه که از شما میخواد یک کلید را برای ادامه برنامه بزنید.بعد از انجام این کار صفحه اکتیو کردن ویندوز باز میشه در اینجا گزینه وسط یعنی همون که گفته با تلفن رو انتخاب کنید. و به صفحه بعد بروید و گزینه تغییر رمز برنامه را انتخاب کنید . حالا به پوشه اصل برنامه رفته و از طریق k e y g e n و انتخاب نوع ویندوز یک رمز جدید گرفته در برنامه وارد کنید و بعد از اون دکمه Upload را بزنید . حالا صفحه اکتیو را ببندید و منتظر اجرا مجدد برنامه بشید بعد از اینکه برنامه اجرا شد در صفحه جدید روی Apply/Browse کلیک کنید تا برنامه شروع به کرک کنه . در این هنگام ویندوز از شما در خواست میکنه که سی دی در داخل سی دی رام بگزارید که شما اونو کنسل میکنید . و در اینجا کار تمام شده و شما ویندوز خود را اکتیو کرده اید .

موفق باشید

Parham گفت:
خیلی‌ سختش کردی ! برو تو سایت دنیای ای تی‌ و تاپیک AntiWPA دانلود و نصب کن تا ویندوز قانونی‌ بشه ! این همه هم دردسر نداره !

سلام دوست عزیز

چرا قضیه رو اینقدر پیچیده می کنید . کسی که با کامپیوتر کار کنه و حوصله انجام 4تا مرحله ساده رو نداشته باشه که اوضاعش نا فرم خرابه .
از شما توقع نداشتیم چنین حرفی رو بزنید.

موفق و سر بلند باشید

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز راهی‌ که من گفتم و پیشنهاد می‌کنم فقط یک فایل دانلود می‌کنید و اجرا می‌کنید تا ویندوز قانونی‌ بشه اما اون راهی‌ که شما میگی‌ فقط ویندوز اکتیو می‌شه و امکان دانلود از سایت مایکروسافت برای مدت دائم نیست ... در حال حاضر اونجوری هم که قبلا با دو تا سریال میشد ویندوز XP را ریجیستر کرد نیست و WGA خیلی‌ بیشتر روی این نکته گیر میده ، بهترین راه غیر فعال کردن سرویس WPA و گول زدن اون هستش که بهترین راه استفاده از Anti WPA هستش که مشکل به روز رسانی‌ WGA در صورت ارائه نسخه های جدیدتر هم نداره ...

سلام پرهام جان

يك سوال آيا شما از برنامه اي كه من نامبردم استفاده كردهاي؟

شما با اين برنامه مي تونيد از سايت مايكروسافت دانلود هم كنيد .حتي در قسمتس كه مربوط به چك كردن قانوني بودن ويندوز هست وارد شويد از شما به خاطر استفاده از ويندوز قانوني تشكر و قدرداني هم ميشه.

موفق باشيد

Parham

Well-Known Member
بله درست اما روی همه سیستم ها جواب نمیده دوست عزیز... قانونی‌ شدن سیستم با اکتیو کردن اون فرق داره ...

منظورت از antiwpa wpa killar است ویا این کدام نرم افزار دیگر است
Anti WPA را یک گروه ارائه می‌کنه و WPA Killer همون روش قدیمی‌ برای تغییرات در رجیستری هستش ...

سلام دوست من

من تمام مطالبي رو كه در اينمورد گفته ام برگرفته از مجله رايانه خبر شماره 23 بوده است .
حالا هرچي ميخوادباشه حالا كه من دارم ازش استفاده مكنم و هيچ مشكلي نداره و از سايت مايكروسافت هم امكان دانلود رو دارم .
من اين برنامه رو روي ويندوزهاي XP pro , Xp Media Center و Server 2003 امتحان كرده ام وجواب داده است.

Parham

Well-Known Member
آفرین به شما
285.gif

hafiz

Member
Parham گفت:
بله درست اما روی همه سیستم ها جواب نمیده دوست عزیز... قانونی‌ شدن سیستم با اکتیو کردن اون فرق داره ...

Anti WPA را یک گروه ارائه می‌کنه و WPA Killer همون روش قدیمی‌ برای تغییرات در رجیستری هستش ...
من داخل سایتی که شما گفته بودید رفتم ولی انتی وپا ---0antiwpa را نیافتم در سایت عضو هم شدم ولی باز هم در جستجو که کردم چیزی د ریافت نکردم از وپا کلر استفاده کردم باز هم همان پیغام قبلی را میدهد که ویندوزت گنین نیست.
ممنون شما

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا