بی بی کد Wide View

crissangel

کاربر فعال
خسته نباشی علی جان....

خیلی خوب شده....فقط خیلی به شخصه با اون مبل سمت راست عکس ارتباط برقرار نکردم....
ترکیب رنگ قرمز هم خیلی جالب شده....
شیدرینگ هم به نظر من عالی شده.....

Ali.3D

کاربر متخصص
خسته نباشی علی جان....

خیلی خوب شده....فقط خیلی به شخصه با اون مبل سمت راست عکس ارتباط برقرار نکردم....
ترکیب رنگ قرمز هم خیلی جالب شده....
شیدرینگ هم به نظر من عالی شده.....

ممنون
الان که نگاه می کنم یکم کلاسیک میزنه احتمالا مبل رو عوضش می کنم.

آخرین ویرایش:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام بچه ها حجم عکسهاتون بیشتر از یک مگ نشه! خیلی سنگین میشه. و اینکه حتما با آپلود سنتر خود سایت انجام بدین
به نظرم مبل رو کلا بردار و زاویه رو یه مقدار ببند اینقدر رئال شده حتی میتونم بگم اگه ادیت کنی اورموشن شانس داری
موفق باشی

Ali.3D

کاربر متخصص
علی آقا عالی شده خسته نباسی
فقط اون پایه های میز که مشکی رنگه نویز داره

لطف داری آقا مرتضی نویز هم باید اصلاح بشه درسته ممنون

سلام علی جان
مثل همیشه عالی شده:rose:

سلام حامد جان شما هم مثل همیشه لطف داری
آقا حامد چرا کار نمی ذاری؟

سلام بچه ها حجم عکسهاتون بیشتر از یک مگ نشه! خیلی سنگین میشه. و اینکه حتما با آپلود سنتر خود سایت انجام بدین
به نظرم مبل رو کلا بردار و زاویه رو یه مقدار ببند اینقدر رئال شده حتی میتونم بگم اگه ادیت کنی اورموشن شانس داری
موفق باشی

سلام عارف جان من این کارو ادیت که کردم همینجا آپ می کنم ولی متاسفانه آپلود سنتر سایت کیفیت کارا رو اتومات میاره پایین!!
راجعبه اورموشن هم به نظرم کارایی که میرن فرانت پیج زیاد روشون حساس نیستن من رندرای کم کیفیت زیادی دیدم که فرستادن بالا

hamed.f

Well-Known Member
راجعبه اورموشن هم به نظرم کارایی که میرن فرانت پیج زیاد روشون حساس نیستن من رندرای کم کیفیت زیادی دیدم که فرستادن بالا

کاملا موافقم:wink:

در مورد کم کار گذاشتنم تو گالری حق داری علی جان
1- وقتم کمه برا تری دی کار کردن
2- کامپیوترم ضعیفه و وقتی کاری باهاش میزنم اذیتم میکنه و این اشتیاقم رو برای کار زدن به شدت پایین میاره
:rose::rose::rose:

Ali.3D

کاربر متخصص
در مورد کم کار گذاشتنم تو گالری حق داری علی جان
1- وقتم کمه برا تری دی کار کردن
2- کامپیوترم ضعیفه و وقتی کاری باهاش میزنم اذیتم میکنه و این اشتیاقم رو برای کار زدن به شدت پایین میاره
:rose::rose::rose:

حیفه استعداد شما قربانی نداشتن امکانات بشه....

جدیدترین ارسال ها

بالا