بی بی کد white house

.:. soroosh .:.

Active Member
سلام مجدد :rose:
منظورم کاخ سفید نیستاااا، منظورم خونه سفیده.
هی با خودم کلنجار رفتم که بزارمش تو همون تاپیک قبلی یا یکی جدید درست کنم!!!
در آخر به این نتیجه رسیدم که یکی جدید درست کنم بهتره احتمالا:)
همون اثر قبلی هست، فقط در جهت اینکه حالا که روش کار کردم کپی از یه کار خارجی نباشه کلی تغییرش دادم و الان بیشتر راضی ام ازش.
و خب چون میخواستم روی نورپردازی های بیشتری ازش کار کنم برای همین ترجیح دادم که کار کپی نباشه و یه کمی هم شلوغ تر باشه و ...
توضیح خاصی فکر نمیکنم نیاز باشه.
مثل همیشه مایا و منتال ری. یه مقداری هم با فوتوشاپ روش کار شده برای تنظیم نور و رنگ و اضافه کردن لایه آکلوژن.
مورد خاصی اگه نیاز بود توضیح بدم بگین بهم حتما.
خوشحال میشم نظر دوستان را بدونم :rose:

پیوست ها

• final-shot.jpg
    final-shot.jpg
    986.8 کیلوبایت · بازدیدها: 71

*farshid*

کاربر VIP
سلام سروش جان بسیار زیبا و دلنشین کار میکنی
فرم سقف بینهایت زیبا و معمارانس و به فضا شخصیت خاصی داده
نور صحنه هم به اندازه و عالیه
لوستر و اون محفظه آبی هم زیبا هستن ولی کار رو از خلوصی که باید داشته باشه در آوردن

ولی یه نکته ی بسیار مهمو از قلم انداختی و اون هم هماهنگیه آسمون بکگراند با جهت گیریه اتاقته... الان یه حس اوجگیری و عدم تعادل تو اتاق دیده میشه
انگار اتاقت وسط ابرهاست یه داره به سمتشون پرواز میکنه
تو عکس پیوست توضیح دادم (البته جسارتا :))
لنز هم بیش از حد واید شده و سوژه ی اصلی ( که به نظزم روی میزه ) تو پرسپکتیو کوچیک شده
شاید سلیقه ی من اینه که لنز واید استفاده نمیکنم ولی دلایل خیلی قانع کننده ای واسه خودم دارم :wink:

در کل از سقف خیلی خوشم اومد
اگه بتونی یه رندر مینیمالیستی تر بگیری خیلی بهتر میشه (به نظر من تزئیناتی که اضافه کردی به معماری کار نمیاد )

در کل کارت خیلی زیبا بود و ارزش نقد کردنو داشت
در ضمن پیشنهاد برای رفع نقایص و تاپ گالری

پیوست ها

• SSSSSSSSS.jpg
    SSSSSSSSS.jpg
    153.4 کیلوبایت · بازدیدها: 19
آخرین ویرایش:

Active Member
فوق العاده شده استاد:rose:

لطف دارین مثل همیشه :rose:

سلام سروش جان بسیار زیبا و دلنشین کار میکنی
فرم سقف بینهایت زیبا و معمارانس و به فضا شخصیت خاصی داده
نور صحنه هم به اندازه و عالیه
لوستر و اون محفظه آبی هم زیبا هستن ولی کار رو از خلوصی که باید داشته باشه در آوردن

ولی یه نکته ی بسیار مهمو از قلم انداختی و اون هم هماهنگیه آسمون بکگراند با جهت گیریه اتاقته... الان یه حس اوجگیری و عدم تعادل تو اتاق دیده میشه
انگار اتاقت وسط ابرهاست یه داره به سمتشون پرواز میکنه
تو عکس پیوست توضیح دادم (البته جسارتا :))
لنز هم بیش از حد واید شده و سوژه ی اصلی ( که به نظزم روی میزه ) تو پرسپکتیو کوچیک شده
شاید سلیقه ی من اینه که لنز واید استفاده نمیکنم ولی دلایل خیلی قانع کننده ای واسه خودم دارم :wink:

در کل از سقف خیلی خوشم اومد
اگه بتونی یه رندر مینیمالیستی تر بگیری خیلی بهتر میشه (به نظر من تزئیناتی که اضافه کردی به معماری کار نمیاد )

در کل کارت خیلی زیبا بود و ارزش نقد کردنو داشت
در ضمن پیشنهاد برای رفع نقایص و تاپ گالری

سلام فرشید جان.
آقا ممنون بابت وقتی که رو کارم گذاشتی. جسارت که نیست هیچ، لطف هم هست در حق بنده و دیگر دوستان که کلی چیز یاد میگیرم ازت.
تمام مواردی که بهشون اشاره کردی را کاملا قبول دارم، اما میشه گفت تقریبا هنگ کرده بودم.
نه عکس مناسب برای پشت پنجره پیدا کردم، نه یک لوستر جالب که به این دیزاین بخوره، مجبور شدم همینطوری خودم یه چیزی درست کنم، نه برای دیوار رو به رو سمت راست طرح خاص و جالبی به ذهنم رسید :cry:
اگه ایده خاصی داری برای این موارد خوشحال میشم بگی، حتما اجرا میکنم رو همین کار.
در رابطه با لنز دوربین حقیقتش را بخوای لنز اگه تا این واید نباشه نمیتونم هم سقف را تو کادر داشته باشم و هم زمین را، من هم به هر دو اینها تو کادر نیاز داشتم، و خب روی میز سوژه خاصی ندارم و فقط جهت خالی نبودن فضا اون سه تا لیوان و پارچ را اضافه کردم! دوست دارم دید بیننده یک جا معطوف نشه و تقریبا با یک نگاه تمام فضا را زیر نظر داشته باشه. نه چشمش بچرخه و نه یه نقطه ثابت بمونه.
بازم روی محیط فکر میکنم ببینم چی کارش میشه کرد که به جای قسمت های اضافه ایده دیگه ای را پیاده کنم.
خلاصه که آقا من نه معمارم و نه چیزی از اینا ها سرم میشه :-? فقط رو این کارها پا تو کفش شما میکنم، دستمون و نگیرین آخرش میخوریم زمین :rose:
باز در اولین فرصت روش فکر میکنم که ببینم چی میشه، آخه بین کارهای سفارشی از این کارا میکنم و وقتم خیلی محدوده اما تو همین یکی دو روز میام سراغش چون نمیخوام ولش کنم و باید یه کار خوبی در بیاد.
بازم بابت توضیحاتت ممنون :rose:

hosienmax100

3D Artist
درود

سروش جان نورپردازی خیلی قشنگی شده بهت تبریک میگم ....

فقط یه کم شدت نور کم تر بشه دیگه حرف نداره ..

موفق باشی

Farrokh

Active Member
سلام سروش
خیلی کارت خوب شده
ولی چیز خارق العاده و یا جدیدی توش پیدا نکردم
آخه پر رو شدیم هر بار که کاراتو می بینیم منتظر یه تکنیک یا ایده ی نو هستیم :green:
در کل موفق تر از همیشه باشی :rose:

فرشید جان
نقطه ی گریز می شه vanishing point نه ویو پوینت:green:

*farshid*

کاربر VIP
سلام سروش
خیلی کارت خوب شده
ولی چیز خارق العاده و یا جدیدی توش پیدا نکردم
آخه پر رو شدیم هر بار که کاراتو می بینیم منتظر یه تکنیک یا ایده ی نو هستیم :green:
در کل موفق تر از همیشه باشی :rose:

فرشید جان
نقطه ی گریز می شه vanishing point نه ویو پوینت:green:
دقیقا :)
کهولت سنه
کاریشم نمیشه کرد :sad:

mr_max

Member
مرسی سروش
خیلی عالی شده
فقط همون نکته آسمونه که دوستمون گفتن
ولی رندرات رو میبینم واقعا لذت میبرم

ali_118

کاربر VIP
منم فقط دلم میخواست اون جوب وسط اتاق توش آب میبود :green:

یه سوال از آقایون اجرایی
اگه از این جوب ها کف اتاق داشته باشیم میتونیم به موج ملایم روش ایجاد کنیم ؟ یه چیزی که هر چند لحظه یه پالس ول کنه رو آب ؟

alirezak4

Member
سلام سروش جان
واقعا لذت بردم که انتقاد پذیر هستی
به نظرم تمام مشکلات برطرف شده
موفق و پیروز باشی:rose:

amir.nemati63

کاربر VIP
خیلی عالی بود...واقعا لذت بردم.
یه نکته ی کوچیک که البته زیاد هم مهم نیست( نگین کل کارو ول کرده گیر داده به اینا)
احساس میکنم ستاره دریایی شیشه ای شده و بر جستگیهاش هم میشد بهتر یاشه
ولی واقعا کار با ارزشی بود
موفق باشی

hadi_nn

Member
حیلی عالی شده سروش جان
همیشه کارات تکه
اون قضیه نقطه گریزو بکگراندی که فرشید گفت رو اگه روش کار کنی خیلی خیلی کارت بهتر میشه و طبیعی تر
موفق باشی دوست من

Active Member
ممنون از همه دوستان خوبم :rose:
خب فکر کنم همونطور که میدونستم کلا آبجکت های صحنه چندان با هم هماهنگی ندارن.
پس برم باز دوباره روش کار کنم و یه تغییر اساسی بدم ببینم چی میشه :green:
ما هم که از ونیشینگ پوینت و ویووپینت و ... سرمون در نمیاد اما یه کاریش میکنم با کمک دوستان.
ali_118 جان: چرا نشه! کار نشد نداره اونجا هم میشه راحت یه پمپ کار گذاشت و با یک عایق کاری خوب یا استفاده از مواد مناسب خیلی راحت میشه هر چیزی را اجرا کرد. ( من مجری نبودم و در جریان نیستم خیلی، اما این و میدونم هر کاری شدنیه و این هم هم ) :)
بازم می تشکریم از لطف همگی دوستان، هر چی عیب و ایراد میبینین بگین که برم تغییر بدم :paint:

جدیدترین ارسال ها

بالا