غیره Wheat field.v2

Mehran coyote

Well-Known Member
سلام به بچه های 3بعدی گل
این سومین ویرایشی بود که انجام دادم هر کسی میخواد در جریان کار باشه به تاپیک قبلی مراجعه کنه( لینک تاپیک قبلی )
این مزرعه حدود دو هفته پیش تموم شد و دیگه بیشتر از این روش وقت نمیزارم
یه سری از بچه ها در جریان تغییرات بودن و منو تو بهتر شدن این کارم کمک کردن از همشون ممنونم، مخصوصا حمید:rose:
این مزرعه ایده خودم هست و 5 شش تا منظره را ترکیب کردم و چیزی که تو ذهنم بود رو درآوردم ببخشید اگه آماتور شده
رندر 1 و 2 و 4 با پست پرو خودم هست و رندر 3 با پست پرو حمید جان (LinkForEver) و رندر 5 هم پست پرو حامد دوست عزیزم hamed.f
حمید قول یه پست پرو حرفه ای هم داده که هنوز بدستم نرسونده، دادا منتظریما :دی
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
3dmax 2013 - vray - ps - multi scatter
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
سوالی بود در خدمتم

پیوست ها

• Final_wheat.jpg
    Final_wheat.jpg
    1.3 مگایابت · بازدیدها: 81
  • Final_wheat 2.jpg
    Final_wheat 2.jpg
    1.5 مگایابت · بازدیدها: 65
  • Final_wheat hamid.jpg
    Final_wheat hamid.jpg
    964.4 کیلوبایت · بازدیدها: 68
  • Final_wheat pen.jpg
    Final_wheat pen.jpg
    747.4 کیلوبایت · بازدیدها: 39
  • Final_wheat post Hamed.jpg
    Final_wheat post Hamed.jpg
    1.2 مگایابت · بازدیدها: 47
آخرین ویرایش:

Mahsa-Alavi

New Member
دروددددددددددددددددددددددددددد
هم این خوبه هم قبلی ها ...
خیلی خوشم اومد
موفق باشی
امید وارم کارهای بعدیت هم همینطوری حرفه ای و زیبا باشن

madmaster_3d

Well-Known Member
کار بهتر شده. و به نظر خودت و خودم بهتره وقت رو روی پروژه های دیگه بزاری. وقت چیزی نیست که بشه دوباره بدستش اورد.

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.کار خوبی شده.اما به نظرم صحنه به کل پتانسیل لازم رو نداره.
اولین مشکلی که داره لنز خیلی دوره یه دشت وسیع که همه چیز توش کوچولو دیده میشه.زاویه دوربین رو میخوای بهتر کنی خیلی باید عکسهایی تواین زمینه کارو ببینی.
ببین پست پرو حمید چقدر اصولی شده.رنگ سبز رو چقدر قوی مدیریت کرد.
ببین مشکل اصلی کارت زدی بیش از حد کار هست.تو دوربین رو پائین ببر بیشتر آسمون رو ببین طوری که چند تا خوشه گندم گوشه کادر دیده بشه.
یه چیز به من اثبات شد.کار طول بکشه روند فرسایشی میگیره و دیگه خوب نمیشه.نمونه کار پائیز دوست داشتنی خودم که این همه وقت گذاشتم اما خروجی خوب نشده.
موفق باشی

Mehran coyote

Well-Known Member
دروددددددددددددددددددددددددددد
هم این خوبه هم قبلی ها ...
خیلی خوشم اومد
موفق باشی
امید وارم کارهای بعدیت هم همینطوری حرفه ای و زیبا باشن
مرسی :rose:
کار بهتر شده. و به نظر خودت و خودم بهتره وقت رو روی پروژه های دیگه بزاری. وقت چیزی نیست که بشه دوباره بدستش اورد.
اره دیگه وقت روش نمیزارم دارم speed modeling کار میکنم فلن تا قدرت مدلینگم بره بالا
ممنون دوست عزیز:rose:
سلام.کار خوبی شده.اما به نظرم صحنه به کل پتانسیل لازم رو نداره.
اولین مشکلی که داره لنز خیلی دوره یه دشت وسیع که همه چیز توش کوچولو دیده میشه.زاویه دوربین رو میخوای بهتر کنی خیلی باید عکسهایی تواین زمینه کارو ببینی.
ببین پست پرو حمید چقدر اصولی شده.رنگ سبز رو چقدر قوی مدیریت کرد.
ببین مشکل اصلی کارت زدی بیش از حد کار هست.تو دوربین رو پائین ببر بیشتر آسمون رو ببین طوری که چند تا خوشه گندم گوشه کادر دیده بشه.
یه چیز به من اثبات شد.کار طول بکشه روند فرسایشی میگیره و دیگه خوب نمیشه.نمونه کار پائیز دوست داشتنی خودم که این همه وقت گذاشتم اما خروجی خوب نشده.
موفق باشی

زاویه های دوربین 3 تا هست که یکیش دسته حمیده قراره برسونه بهم با پست پروهای خوبش
در مورد زردی کار من تو دو تا مانیتور تست کردم خیلی باهم فرق داشتن یکمی اینجا بی تقصیرم
قبول دارم کار طول بکشه دیگه فایده نداره ادم بی حوصله میشه ولی به نظر خودم این رندرو نسبت به قبلی خیلی بهتر کردم البته به کمک شما دوستان
ممنون عار گل :rose:

elya3

Well-Known Member
سلام خسته نباشین
کار قشنگی شده
اما من که خودم کشاورزم اینو بگم که اولا تو مزرعه گندم مترسک نمیذارن و اسب هم تو گندم خشک رها نمیکنن:)
و این که به نظرم جای کلبه هم اونجا ها خوب نباشه یعنی این که حداقل یه فاصله بین خونه تا گندما میدادی خیلی قشنگ تر میشد
یا علی

koorosh_kh

باحالترین کاربر
سلام
مهران جان کار خوب و چشم نوازه
از اونجایی که دیگه نمیخوای تغییرش بدی پیشنهاد نمیدم
از نظر تیری دی کار قشنگی شده رندر هم عالیه
فقط اینکه با نظر ایلیا موافقم خونه جاش مناسب نیست البته تو تیری دی همه چیز سلیقه اییه زیاد سخت نگیر:wink:

Mehran coyote

Well-Known Member
سلام خسته نباشین
کار قشنگی شده
اما من که خودم کشاورزم اینو بگم که اولا تو مزرعه گندم مترسک نمیذارن و اسب هم تو گندم خشک رها نمیکنن:)
و این که به نظرم جای کلبه هم اونجا ها خوب نباشه یعنی این که حداقل یه فاصله بین خونه تا گندما میدادی خیلی قشنگ تر میشد
یا علی
کلبه دورش جاده داره ولی از این دوربین دید نداره به نکات خوبی اشاره کردی که اصولی تره و قشنگتر
ممنون :rose:

سلام
مهران جان کار خوب و چشم نوازه
از اونجایی که دیگه نمیخوای تغییرش بدی پیشنهاد نمیدم
از نظر تیری دی کار قشنگی شده رندر هم عالیه
فقط اینکه با نظر ایلیا موافقم خونه جاش مناسب نیست البته تو تیری دی همه چیز سلیقه اییه زیاد سخت نگیر:wink:
سلیقه ای بودن نظرات بیشتر اوقات میتونه به ادم کمک کنه ولی هر تغییری میدی بازم نظر هست :green:و این لطف بچه ها رو نشون میده
حالا نظراتتو میدادی تا واسه کارای بعدی حواسم باشه

مممنون :rose:

max vray

کاربر VIP
سلام خیلی خوب شده و واقعا مشکل اصلی میتونه زاویه دوربین ها باشه کمی عمق به رندر ها بده و نماهارو بسته تر بگیر .گندم تو یک هکتار یک شکله تو 10 هکتارم یک شکله پی نمارو بسته تر کنی میتونی بیشتر جزییات نشون بدی و با استفاده از عمق میدان دید و افکتای نوری و زوایای خاص و جدید مثلا کاملا بالا یا با دوربین کج حس ارتیستیک بیشتری به کار بدی.موفق باشی:rose:

Mehran coyote

Well-Known Member
کار خیلی قشنگی‌ شده رفیق موفق باشی‌:rose:
ممنون یاسی جون :rose:

سلام خیلی خوب شده و واقعا مشکل اصلی میتونه زاویه دوربین ها باشه کمی عمق به رندر ها بده و نماهارو بسته تر بگیر .گندم تو یک هکتار یک شکله تو 10 هکتارم یک شکله پی نمارو بسته تر کنی میتونی بیشتر جزییات نشون بدی و با استفاده از عمق میدان دید و افکتای نوری و زوایای خاص و جدید مثلا کاملا بالا یا با دوربین کج حس ارتیستیک بیشتری به کار بدی.موفق باشی:rose:
واقعا کار با دوربین و زوایای عکس گرفتن خودش یه دوره آموزش میخواد
عارف و تو به زاویه رندر اشاره کردین که کاملا درست بود
تو کارای بعدی حتما برای دوربین حساسیت بیشتری نشون میدم
ممنون :rose:
بسيار زيبا و دل نشين شده مهران جان:neutral:
آهريييييييييييييييييييييييييين:oops::oops::oops:
مرسی حامد جون:rose:
چرا تو دیگه کار جدید آپ نمیکنی؟مگه 3دی رو گذاشتی کنار؟

emad04

Well-Known Member
سلام مهران جون ..
خوبی ؟
کارت بهتر شده و من اون رندر سمت راستی مشکیه رو بیشتر می پسندم .
با نظر محمد هم موافق هستم . . یه خورده به نظرم رنگ ها جیغ شده .
موفق باشی

Mehran coyote

Well-Known Member
سلام مهران جون ..
خوبی ؟
کارت بهتر شده و من اون رندر سمت راستی مشکیه رو بیشتر می پسندم .
با نظر محمد هم موافق هستم . . یه خورده به نظرم رنگ ها جیغ شده .
موفق باشی
مانیتور هم تو نشون دادن رنگ تاثیر داره ولی خوب شاید حرفت تو درستر باشه
يه يادگاری کوچيک خدمت دوست گلم،اميدوارم خوشت بياد:rose:
خیلی خوشگل شده
خودم کلی old paperدارم ولی اصلا حواسم به پست پرو این سبکی نبود
گذاشتمش تو پست اول
آفرین مهران جان
کار خیلی قشنگی شده . . .
کارای بعدیت هم بهتر از این میشن . . .:rose:
ممنون نظر طلفته
امید برات بهتر شدن:rose:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.پست پروی خوبی شده.شبیه کارت پستال شده.می دونی چرا خوب شده؟ چون رنگ بندی کارت بد بود.این تقریبا رنگهارو یه دست کرد ضعفش لاپوشونی شده.موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا