webshahr.com !! سوال در مورد

Ray9.net

Member
نه دوست عزيز مشكلي ندارد
شما تغيير بدهيد ولي مهم اين است كه كليتش مال ماست و شما براي همون كپي رايت را رعايت كرديد.

4bagh

Member
می دونم اما اینا هر دوتاش یک مشکل اساسی داره!
این که تنظیمات ساعت رو برای Gmt تنظیم می کنه اگه یه جوری بشه +3.5 کرد خیلی خوبه.

4bagh

Member
درستش کردم یه Drop Down گذاشتم که میشه موقعیت زمانی رو انتخاب کرد باهاش!

Ray9.net

Member
خوب تازه اونم مي شود در حالت مخفي قرار داد كه خيلي خيلي راحت است
کد:
<input type="hidden" value="+3.5" name="timezoneoffset">

از اين استفاده كنيد بجاي اون همه Drop Box
راستي خيلي از موضوع پرت شديدم

ولي اميدوارم شما دوست عزيز متوجه شده باشيد كه پشتيباني كدام گروه بهتره است.

h.khafan

Active Member
خوشحالم میبینم مشکل حل شد.

بالاخره دارید به هم کمک میکنید.خدا کنه همیشه همین جوری باشید با هم. !

موفق باشید
حامد

آخرین ویرایش:

Ray9.net

Member
نه نشد!!
من فقط برخوردم را عوض كردم تا ببينيد ما هم در پشتيباني كردم چيزي از وب شهر كم كه نداريم هيچ بهتر هم هستيم.
ولي در كل به دوستان عزيزم سفارش مي كنم كه فارسي ساز وب شهر را كنار بگذارند و از نسخه واقعي فارسي سازي ساز استفاده كنند (نمي گم فاقد مشكل است) اگر مشكلي دارد ما هم دوست داريم آن را برطرف كنيم.

h.khafan

Active Member
ای بابا ................

شما پشتیبانی تون رو قوی کنید و اینقدر هم به زبون نیارید که وبشهر رو ول کنید چون نتیجه ی معکوس داره.

خود به خود اعضا به سمت سایتی که پشتیبانیش بهتره و خالصانه تر کار میکنه میرن.اینکه دیگ درگیری نداره .....

موفق باشید
حامد

J4vad

Member
با سلام

Ray9.net دوست عزيز فكر نمي كنم مسير و موضوع تاپيك بايد به اينجا ختم مي شد !‌يا ادامه پيدا مي كرد

h.khafan جان فكر نمي كنيد براي بيان مشكلات خارج از بحث تاپيك جداگانه بديد بهتر باشه تا حداقل اين تاپيك مجددا بي مورد بالا نياد

يا حق .

Ray9.net

Member
پپ

نه بهتره ادامه پيدا كند اين طوري يك بحث كامل خواهد بود منم از اين گونه تاپيك هاي خيلي خوشم مي آيد

لازم است بگم من با هيچ كس ديگر نمي شوم من با همه دوست هستم فقط نوع برخوردام فرق مي كند:D

پشتيباني را در چنين زمان هايي مي توان فهميد شما فقط امتحان كنيد سايت ها را.

با سلام

Ray9.net دوست عزيز فكر نمي كنم مسير و موضوع تاپيك بايد به اينجا ختم مي شد !‌يا ادامه پيدا مي كرد

h.khafan جان فكر نمي كنيد براي بيان مشكلات خارج از بحث تاپيك جداگانه بديد بهتر باشه تا حداقل اين تاپيك مجددا بي مورد بالا نياد

يا حق .

جدیدترین ارسال ها

بالا