Wallpaper های مذهبی

emdad

Member
دستتون درد نکنه عالیه !!؟

اگه بقیه دوستان هم بتونن کارهای خامشون یعنی مثل بالا بذارن از اونا ممنون میشیم

نمومنه کار خام را در پایین گذاشتم (درضمن این کار مال من نیست)
:d

پیوست ها

• dsa.jpg
    dsa.jpg
    19.8 کیلوبایت · بازدیدها: 68
آخرین ویرایش:

[EHSAN]

Well-Known Member
ashura

besmeallah.png

سلام علیکم

پیوست ها

• usa.jpg
    usa.jpg
    214.8 کیلوبایت · بازدیدها: 6
آخرین ویرایش:

Montazer.M

New Member
بسم الله الرحمن الرحیم
لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم

تشکر از همه خیلی خیلی ممنون

100 * 70 سانتی متر 180DPI با مد رنگی RGB حجم 3/72 مگابایت

مرحوم علامه آقا سید عبدالعزیز طباطبائی یزدی نقل نمود که از استادم مرحوم آیت الله العظمی خوئی شنیدم که فرمود:
« در ایام وفات استاد اخلاق آقا سید علی قاضی تبریزی تناثر نجوم رخ داد و این به جهت رفعت مقام آن مرحوم بود.
مرحوم طباطبائی یزدی نقل کرد که ما گفتیم: این اصلاً محال است که ستاره ها به خاطر کسی ریزش کنند
و سقوط نمایند ولی استادمان آقای خوئی تأکید نمود، شما انکار کنید من که خودم این واقعه شگفت انگیز
را با چشمان خود دیدم و نمی توانم چیزی را که در پیش من یقینی است، انکار نمایم. »
ghazi_06.jpg

دوستان حتما کتاب شرح حال آیت الله سید علی قاضی (ره) را مطالعه کنند حتما

واقعاً که منو شرمنده کردین عاشورای عزیز.....
از این همه لطف محبت شما سپاسگزارم.....
دوستدار همیشگی شما......

[EHSAN]

Well-Known Member
سلام به همگي
قبلا اينو ساخته بودم اما سايزش كوچيك بود ايندفعه سايز 1024 كار كردم.(مخصوص والپيپر)!:lol:

فقط سعي كنيد در حالت فول سايز ببينيد چون سايز كوچيكش خيلي خراب نشون ميده.:cry:

علي علي

سامی

New Member
سلام دوستان
کسی فایل دعاهای ماه مبارک رمضان رو برای اجرا در بنر داره ؟
اصولا در پیش بودن ماه مبارک زمان مناسبی برای ارائه طرح های مرتبط خواهد بود...

m0h4mm4d

Active Member
ماه مبارک رمضان - Ramathan

بسم الله
سلام علیکم

یا رَبِّ إِنَّ لَنا فیکَ أَملا طَویلاً کَثیراً
« پروردگارا همانا ما به تو آرزویی دراز و فراوان داریم. » [ دعای ابوحمزه ی ثمالی ]

دیدار شد میسر و بوس و کنار هم
از بخت شکر دارم و از روزگار هم

زاهد، برو که طالع اگر طالع من است
جامم به دست باشد و زلف نگار هم

به دوستان بزرگوارم در تاپیک Wallpaper های مذهبی سایت یا فوروم مجید آن لاین و همه کسانی که به این تاپیک سری می زنند، فرا رسیدن ماه مبارک رمضان رو شادباش عرض می کنم. امیدوارم که توی دوره آموزشی خدا از هرچی ابتلای دنیاست معاف شیم و عاقبت به خیر و سعادت مند اون دنیا.

خب به برکت و احترام این ماه مبارک خدا، اول دو طرح مربوط به فرا رسیدن این ماه رو پیش کش ساحت مقدس حضرت ولی عصر [ علیه آلاف تهیه و الکرامه ] می کنم و بعد هم چند تا از طرح های مربوط به شهدا که با کمک عزیز بزرگوارم، عاشورا(Ashura) طراحی شدند رو تقدیم می کنم.

نکته: به این خاطر که بعضا این طرح ها در محیط CMYK طراحی شدن و تغییر مود داده نشدند به RGB و اینکه Image Hosting نمی تونه ساپورت کنه CMYK رو، به صورت درستی دیده نمی شن، اما مشکلی نیست؛ اگر روی تصویر کلیک کنید تصویر با شکل و شمایل درست خودش براتون باز میشه!!!

اهميت شب اول ماه رمضان

امام باقرعليه السلام روايت فرموده كه پيغمبر اكرم(ص) در جمعه آخر ماه شعبان پس از ستايش و ثناي خداوند فرمود: اي مردم ماهي بر شما سايه افكنده است كه در آن ماه شبي است كه از هزار ماه نيكوتر است، و آن ماه رمضان است، پروردگار روزه اين ماه را واجب فرمود و عبادت و بپاداشتن نماز را در يك شب اين ماه برابر با عبادت هفتاد شب ماههاي ديگر قرار داده است، آن كسي كه در اين ماه كردار نيكي از امور مندوب و مستحب بجاي آورد، آفريدگار پاداش واجبي را به وي عطاء مي فرمايد...
وَ من اَدّي فيهِ فَريضَةً مِن فَرآئضِ اللهِ كانَ كَمَن اَدّي سَبعينَ فَريضَةٌ في ما سِواهُ مِنَ الشُهُورِ وَ هُوَ شَهرُ الصَّبرِ وَ اِنَّ الصَّبرَ ثَوابُهُ الجَنَةُ وَ هُوَ شَهرُ المُواساةِ، وَ هُوَ شَهرُ ، يزيدُ اللهُ فيهِ في رِزقِ المُؤمِنِ، وَ مَن فَطَّرَ فيهِ مُؤمِناً صائِماً كانَ لَهُ بِذلِكَ عِندَاللهِ عَزَّوَجَلَّ عِتقُ رَقَبَةٍ وَ مَغفِرَةٌ لِذُنُوبِه في ما مَضي، فَقيلَ يا رَسُولَ اللهِ لَيسَ كُلَّما يقدِرُ عَلي اََن يفطِرَ صائِماً، فَقال: اِنَّ اللهَ تَبارَكَ وَ تَعالي كَريمٌ يعطي هذَا الثَّوابَ مِنكُم مَن لَم يقدِرَ اِلاّ عَلي مَذَقَةٍ مِن لَبَنٍ فَفَطَّرَ بِها صائِماً.
ترجمه : و هر كس كه واجبي از واجبات الهي را در اين ماه تأديه كند پاداش اداء هفتاد فريضه در ماههاي دگر بدو عنايت مي گردد، اين ماه، ماه شكيبايي است و پاداش شكيبايي بهشت است اين ماه، ماه مواسات و برابري است و ماهي است كه خداوند بر روزي افراد با ايمان مي افزايد، آنكس كه در اين ماه مؤمن روزه داري را افطار دهد براي وي پاداش آزاد كردن بنده اي در دربار كبريائي پروردگار منظور مي شود و گناهان گذشته اش مورد آمرزش قرار مي گيرد. عرض شد يا رسول الله عموم ما مسلمين توانايي نداريم كه ضيافت افطاري تشكيل دهيم، حضرت فرمود: خداوند تبارك و تعالي كريم است، همين ثواب را به آن كس كه به يك جرعه شير. اَو شَربَةٍ مِن ماءٍ عَذبٍِ يفطِرُ بِها صائِماً اَو تَميراتٍ لا يقِدرُ عَلي اَكثَرَ مِن ذلِكَ، وَ مَن خَفَّفَ فِيه عَن مَملُوكِه خَفَّفَ اللهُ عَنه حِسابَهُ، وَ هُوَ شَهرٌ اَوَّلُهُ الرَّحمَةٌ وَ اَوسَطُهُ مَغفِرَةٌ وَ اخِرُهُ اِجابَةٌ وَ العِتقُ مِنَ النّارِ وَلا غَني بِكُم فِيه عَن اَربَعِ خِصالٍ خِصلَتَينِ تُرضُونَ اللهَ بِهِما وَ خِصلَتَينِ لا غِني بِكُم عَنهُما اَمّا اللَّتانِ تَرضُونَ اللهَ بِهِما فَشَهادَةُ اَن لا اِلهَ اِلاّ اللهُ وَ اِنّي رَسُولُ اللهِ وَ اَمَّا اللَّتانِ لا غِني بِكُم عَنهُما فَتَسأَلُونَ اللهَ حَوائِجَكُم وَ تَساَلُونَ اللهَ فيهِ العافِيةَ وَ تَتَعوَّذُونَ بِهِ مِنَ النّارِ.
ترجمه : يا آب گوارا يا چند دانه خرما روزه داري را افطار دهد، عطاء ميفرمايد، آنكس كه وظايف خدمتگزاران خود را در اين ماه سبك سازد خداوند در مورد محاسبه وي در قيامت بر او آسان مي گيرد ، اين ماهي كه اولش رحمت و ميانه اش آمرزش و انتهايش استجابت دعا و آزادي از آتش است، در اين ماه شما از چهار خصلت بي نياز نيستيد كه به سبب دوخصلت آن خداوند خشنود مي شود، و آن گواهي دادن به يكتايي خدا و پيامبري من است، و دو خصلت ديگر كه در تمام عمر ناچار به آن متصف باشيد، يكي خواستار شدن حوائج از خداوند به ضميمه عافيت است و ديگر پناهنده شدن به وي از آتش دوزخ.

آخرین ویرایش:

emdad

Member
ممنون از جناب [ehsan]
هدف من از تایپیک بالا این هست که وقتی قالب های خام باشه ما می تونیم اونو بیشتر تغییر بدیم . کار های جالب تری خلق کینم و اسم سازنده قالب را در پایین کار درج کنیم .

آخرین ویرایش:

SPD

Member
سلام . مرسي از همگي بابت اين ذوق و شوق قشنگتون .... عكسها همگي زيبا بود و حرفه اي...
يك خواهشي داشتم ... براي يك هئيتي مشغول زدن يه بنر در رابطه با ماه مبارك رمضان هستم و شب هاي قدر بخصوص شهادت حضرت علي ... ازتون يه خواهشي دارم اگر كسي ميتونه يه طراحي حرف اي خوشگل بزنه .. و اگر خواهشم زياد نيستش اون رو با رزلوشن 150 با برنامه زيپ بزاره براي دانلود ... ثواب داره ... مرسي

m0h4mm4d

Active Member
رمضان کریم - Ramathaan kareem

للحق
سلام و درود بر همه ی دوستانم
آقای عاشورا؟
آقا احسان؟
و الخ ...
چه را استند بای شده اید؟
باز که یادتان رفت رسالت مان انتقاد کردن و انتقاد پذیری منصفانه است؟
چه را کسی نظر نمی دهد؟
با هر نظری که ندهید، کیفیت مجموعه تحت تاثیر آن پایین می آید ها!
من منتظر نقد و نظر شما هستم!

خب، در مورد تصویر زیر یک کمی توضیح لازم هست. شرکت نستله(Nestle) یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید و عرضه ی قهوه و فست درینک(Fast Drink) در جهان می باشد. شرکت اصلی و اولی نستله در سوئیس می باشد. در سوئیس دو فرقه وجود دارد. فرقه ی مذهبی و فرقه ی نژادی که بسیار ناسیونالیست و نژاد پرست و سرمایه دار می باشند. جالب این که در تمام جهان، سردمداران اصلی نستله ها، سوئیسی های فرقه ی نژادی می باشند. حتا در کشور هایی مثل خود ایران دیده شده که بسیاری از کارگران این کارخانه ها نیز سوئیسی الاصل می باشند.
اما در سال های پیش، شرکت نستله توانست جایزه ی جوبیلی حمایت از اقتصاد اسرائیل را که بین کمپانی های جهان افتخاری محسوب می گردد ، از آن خود کند و در زمره ی حامیان آشکار این رژیم سفاک و سخیف قرار بگیرد. آمارها حاکی از آن است که سالانه، شرکت های نستله و یهودیان سرمایه دار آن در سرتاسر جهان مبالغ هنگفتی را صرف کمک به رژیم غاصب صهیونیستی می کنند. حالا ما که داعیه ی مسلمانی داریم، الحق و والانصاف نباید حواسمان بیش تر به دور و برمان جمع باشد؟
مگر فلسطین آرمانی مقدس نبود که امام خمینی (ره) دفاع از مردم مظلوم آن را واجب دانسته بودند؟
حالا خدا را خوش می آید که پول های ما گلوله شود در تن کودکان و زنان و مردم بی پناه فلسطین؟!!!

payam21

Member
نظركي چند

للحق
سلام و درود بر همه ی دوستانم
آقای عاشورا؟
آقا احسان؟
و الخ ...
چه را استند بای شده اید؟
باز که یادتان رفت رسالت مان انتقاد کردن و انتقاد پذیری منصفانه است؟
چه را کسی نظر نمی دهد؟
با هر نظری که ندهید، کیفیت مجموعه تحت تاثیر آن پایین می آید ها!
من منتظر نقد و نظر شما هستم!

خب، در مورد تصویر زیر یک کمی توضیح لازم هست. شرکت نستله(Nestle) یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید و عرضه ی قهوه و فست درینک(Fast Drink) در جهان می باشد. شرکت اصلی و اولی نستله در سوئیس می باشد. در سوئیس دو فرقه وجود دارد. فرقه ی مذهبی و فرقه ی نژادی که بسیار ناسیونالیست و نژاد پرست و سرمایه دار می باشند. جالب این که در تمام جهان، سردمداران اصلی نستله ها، سوئیسی های فرقه ی نژادی می باشند. حتا در کشور هایی مثل خود ایران دیده شده که بسیاری از کارگران این کارخانه ها نیز سوئیسی الاصل می باشند.
اما در سال های پیش، شرکت نستله توانست جایزه ی جوبیلی حمایت از اقتصاد اسرائیل را که بین کمپانی های جهان افتخاری محسوب می گردد ، از آن خود کند و در زمره ی حامیان آشکار این رژیم سفاک و سخیف قرار بگیرد. آمارها حاکی از آن است که سالانه، شرکت های نستله و یهودیان سرمایه دار آن در سرتاسر جهان مبالغ هنگفتی را صرف کمک به رژیم غاصب صهیونیستی می کنند. حالا ما که داعیه ی مسلمانی داریم، الحق و والانصاف نباید حواسمان بیش تر به دور و برمان جمع باشد؟
مگر فلسطین آرمانی مقدس نبود که امام خمینی (ره) دفاع از مردم مظلوم آن را واجب دانسته بودند؟
حالا خدا را خوش می آید که پول های ما گلوله شود در تن کودکان و زنان و مردم بی پناه فلسطین؟!!!

محمد عزيز سلام
آقا جان من اصلا عددي نيستم كه بخوام نظري راجع به كار كسي بدم.ولي توي كارهاي شما 2 تا نكته هميشه زده توي ذوق من. البته كارات عاليه اما شايد اگه به اين دو تا پيشنهاد دوستانه من توجه كني كارات عامه پسندتر بشه.البته اگه بقيه دوستان هم يه نظري راجع به پيشنهادهاي من بدن بهتر ميشه.
اول اينكه كارات خيلي شلوغه.يعني از افكتهاي خيلي زيادي استفاده ميكني و آبجكتهاي زيادي رو توي يك كار استفاده ميكني.خدايي كاراي عاشورا با يك يا دوتا آبجكت و افكت بدجوري به دل ميشينه.اگه خلوت تر كار كني خيلي بهتر ميشه.
نكته دوم اينكه توي كارات افراط خيلي زياده.منظورم شعارها يا نمادهايي هستش كه استفاده ميكني.مثلا توي بعضي كارهات اونقدر چهره يك موضوع رو نفرت انگيز جلوه ميدي كه آدم احساس بدي بهش دست ميده و يا توي بعضي ديگه كاملا بر عكس اونقدر موضوع رو پر عظمت ميكني كه آدم احساس ميكنه (نعوذ بالله) طرف خود خدا هستش.اميدوارم به اينم توجه كني.
انشا الله كه از حرفام برداشت بد نكني.حدف بهبود بخش هستش.موفق باشي

emdad

Member
تقاضا

من هم از دوستان تقاضا دارم که پوستر برای ماه رمضان درست کنن >>> تشکر :):d

emdad

Member
اولین کار من !

سلام به تمام دوستان
این اولین طراحی من هست و دوست دارم دربارش نظر بدید :cool:
امیدوارم از کارم خوشتون بیاد
:cry::cry::cry::cry::cry::cry:

پیوست ها

• ramezan.jpg
    ramezan.jpg
    128.2 کیلوبایت · بازدیدها: 43

[EHSAN]

Well-Known Member
بسمه تعالي

سلام به تمام دوستان
این اولین طراحی من هست و دوست دارم دربارش نظر بدید :cool:
امیدوارم از کارم خوشتون بیاد
:cry::cry::cry::cry::cry::cry:
و عليك سلام
حالا چرا گريه ميكني؟؟؟!

قصد ندارم ايراد بگيرم و اصلا كسي نيستم كه بخواد ايراد بگيره چون كار هاي خودم كلي ايراد دارن و هنوز شاگردم.

1. سعي كن هيچوقت از نوشته سياه اينطوري استفاده نكني مگر اينكه بخواي متن رو به خورد بيننده بدي اينجوري كارت توي ذوق ميزنه سعي كن براي نوشته هات از رنگهاي مناسب كارت استفاده كني تا دلنشين تر بشه.

2. براي عكسها تا جايي كه ميتوني از عكسهاي با كيفيت بالا استفاده كن در غير اين صورت به عكس افكت بده تا بي كيفيتيش به چشم نياد.

3. اون عكسي كه در حال سجده هست رو سعي كن براي دور بري عكسهات بيشتر وقت بزاري و لبه هاشو دقيق تر و تميزتر ببري.

4. حتما لزومي نداره كار رو يك روزه تحويل بدي.. سعي كن در حالات مختلف كار رو بسنجي.. چون اگر همه كار يكدفعه تموم بشه چشم شما عادت ميكنه به اون كار و ممكنه ايراداتشو نفهمي اما اگر در چند نوبت كار رو تموم كني هر دفعه راحتتر اشكالاتش رو متوجه ميشي و همچنين ايده هاي بيشتري به ذهنت ميرسه.

موفق باشي

جدیدترین ارسال ها

بالا