علمی تخیلی vue test

madmaster_3d

Well-Known Member
این ها رو خودت مدل کردی یا فقط با اون برنامه یک کارایی کردی؟! اگر خودت کلش رو ساختی که خیلی خفن شده.

Gryphon

Member
کار خوبی شده من که با DOF و متریال خیلی حال کردم.
ولی کاش اون نور رنگی ها رو نمیذاشتی یا حداقل شدت رنگش اینقدر زیاد نبود و اینکه اون سفیدا ابر هستن یا گردو غبار؟ یه مقدار نامفهومه.
یه سوال کوچولو، کار با VUE چجوریه؟ خیلی دلم میخواد باهاش کار کنم ولی یه مقدار خووووووفه؟ آدم میترسه بره طرفش.:shock::shock:و اینکه این نرم افزار چندتا ورژن مختلف داره شما با کدومش کار کردی؟ اگه با ورژن هاش آشنایی داری میتونی درباره هرکدوم یه مقدار توضیح بدی ممنون.
:rose::rose:

آخرین ویرایش:

sassyboy

Member
این ها رو خودت مدل کردی یا فقط با اون برنامه یک کارایی کردی؟! اگر خودت کلش رو ساختی که خیلی خفن شده.
سلام این نرم افزار هم قابلیت اینو داره که خودت مدل کنی هم اینکه از مدل آماده استفاده کنی اینو من تقریبا خودم مدل کردم یعنی آماده بود تغیرش دادم:green:

sassyboy

Member
کار خوبی شده من که با DOF و متریال خیلی حال کردم.
ولی کاش اون نور رنگی ها رو نمیذاشتی یا حداقل شدت رنگش اینقدر زیاد نبود و اینکه اون سفیدا ابر هستن یا گردو غبار؟ یه مقدار نامفهومه.
یه سوال کوچولو، کار با VUE چجوریه؟ خیلی دلم میخواد باهاش کار کنم ولی یه مقدار خووووووفه؟ آدم میترسه بره طرفش.:shock::shock:و اینکه این نرم افزار چندتا ورژن مختلف داره شما با کدومش کار کردی؟ اگه با ورژن هاش آشنایی داری میتونی درباره هرکدوم یه مقدار توضیح بدی ممنون.
:rose::rose:
اونا ابر دوست عزیز چون دوربین نزدیکش شده فکر میکنی غبار هستش خیلی سخت نیست برنامش یکم ور بری میفهمی چیکار کنی نترس من مواظبتم برو جلو:green:
ورژن هاش خیلی با هم فرقی نداره من با ورژن 9 کار کردم و 10 این کار هم با 10 کلید زدم

Gryphon

Member
ورژن هاش خیلی با هم فرقی نداره من با ورژن 9 کار کردم و 10 این کار هم با 10 کلید زدم

نه منظورم از ورژن های مختلف اینه که شما با کدوم VUE کار کردی؟
اسم چندتاشون که از سایتش گیر آوردم
Vue Infinite - Vue xStream - Vue Pioneer - Vue Esprit - Vue Studio - Vue Complete - Vue 10 Frontier - Vue Pioneer
واینا که نمیدونم نرم افزار جدا هستن یا پلاگین
Carbon Scatter - LumenRT - Ozone

تازه فکرکنم چند تا دیگه هم بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:shock::shock:

sassyboy

Member
نه منظورم از ورژن های مختلف اینه که شما با کدوم VUE کار کردی؟
اسم چندتاشون که از سایتش گیر آوردم
Vue Infinite - Vue xStream - Vue Pioneer - Vue Esprit - Vue Studio - Vue Complete - Vue 10 Frontier - Vue Pioneer
واینا که نمیدونم نرم افزار جدا هستن یا پلاگین
Carbon Scatter - LumenRT - Ozone

تازه فکرکنم چند تا دیگه هم بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:shock::shock:
راست میگیا:green:من خودم اصلا اینارو ندیدم جایی ولی من با vue xstream کار میکنم

sajad_VFX

Member
سلام
اگه ادامه بدی حتما بهتر میشه،
شما توی ساخت ترین زیاد دقت نکردید یعنی تقریبا خیلی ساده باهاش ور رفتید، یه کم دقت و تلاش بیشتر نیاز داره
بعضی هاشون نوک تیزن ( بیش از حد) و بعضی هاشون هم اسکلاپت زیادی شدن که سرشون پخ شده
به جای سکلاپت زیادی میتونی Scale کنی، موفق باشی
:rose:

sassyboy

Member
سلام
اگه ادامه بدی حتما بهتر میشه،
شما توی ساخت ترین زیاد دقت نکردید یعنی تقریبا خیلی ساده باهاش ور رفتید، یه کم دقت و تلاش بیشتر نیاز داره
بعضی هاشون نوک تیزن ( بیش از حد) و بعضی هاشون هم اسکلاپت زیادی شدن که سرشون پخ شده
به جای سکلاپت زیادی میتونی Scale کنی، موفق باشی
:rose:
مرسی حتما سعیمو میکنم

جدیدترین ارسال ها

بالا