بی بی کد vry exterior

m.n1362

Member
max 2011.vry2 سلام, کارو همین جوری زدم گفتم بذارم شماهم ببینید بیس اماده بود رو رنگا . ..متریال.. نور ...محیط....ستینگ... کار کردم میخواستم ببینم بدون پست پرو داکشن تا کجا میشه جلو رفت کیفیتو کم کردم تا راحتر ببینید :rose:

پیوست ها

• b2.jpg
    b2.jpg
    939.9 کیلوبایت · بازدیدها: 108

ALI_TAKHTI

Active Member
بیس اماده بود یعنی دقیقا چی؟ یعنی کل صحنه آمادس؟
رو رنگا . ..متریال.. نور ...محیط....ستینگ... کار کردم آخه این که میشه کل کار!!!!
من نفهمیدم دقیقا کار شما چی بوده؟؟؟؟؟؟؟
یعنی رو color maping کار کردی؟
متریال ها که آمادس شما چکار کردش؟
محیط؟ ستینگ؟
اقای کیانفر من از شما کارهای خیلی خوبی دیدم و میدونم سطح کارتون بالاست.اما نفهمیدم دقیقا کجای این کار رو از شماست.بیشتر توضیح بده.
مثلا اگر نور رو تغیر دادی بگو قبلا چی بوده و الان چکار کردی.
اما در باره پست پرو باید بگم به نظرم با کمی پست پرو رنگها جون دار تر میشه تو این کار گرچه الانم عالیه.

آخرین ویرایش:

m.n1362

Member
بیس اماده بود یعنی دقیقا چی؟ یعنی کل صحنه آمادس؟
رو رنگا . ..متریال.. نور ...محیط....ستینگ... کار کردم آخه این که میشه کل کار!!!!
من نفهمیدم دقیقا کار شما چی بوده؟؟؟؟؟؟؟
یعنی رو color maping کار کردی؟
متریال ها که آمادس شما چکار کردش؟
محیط؟ ستینگ؟
اقای کیانفر من از شما کارهای خیلی خوبی دیدم و میدونم سطح کارتون بالاست.اما نفهمیدم دقیقا کجای این کار رو از شماست.بیشتر توضیح بده.
مثلا اگر نور رو تغیر دادی بگو قبلا چی بوده و الان چکار کردی.
اما در باره پست پرو باید بگم به نظرم با کمی پست پرو رنگها جون دار تر میشه تو این کار گرچه الانم عالیه.

سلام.بیس آماده بود یعنی من سه بعدیش نکردم گرچه سه بعدی کردنش کار راحتی اما من همیشه کارایی که سه بعدیش از من نیست رو میگم.:wink:متریال :آماده نبوده خودم ساختم محیط :دارو درختارو اضافه کردم ..ستینگ:یعنی کل ستینگ رو انجنم دادم از color maping گرفته تا فیلتر . نویز.gi.subdiv.کل ستینگ...نمیدونم قبلا نورش چی بوده ولی نور من وی ری لایت 5 تا...در مورد پست که آره رو کار خیلی تاثیر داره ئولی تو خود مکسم میشه تا یه جاهایی پیش رفت واسه پست تو کارایی که واسه خودم میزنم تو جاهایی کار میکنم که کار نکردم یا مشکل دارم ...ر نگ متریال و نور و .....آره میشه کل کار اما فقط 3 بعدیش از من نیست بازن اگه بد توضییح دادم شرمنده ممنون از نقدت علی جان:rose:

ALI_TAKHTI

Active Member
احسنت فضا سازی عالیه.ای ول
فقط بتونی که رو دیوار دادی تایل شده.بتون و تایل شدن؟؟؟ د نه د نشد.
درختا عالی. آسمون عالی.متریال عالی.
اون کرکره های چوبی از تو کار نزدن بیرون؟ یعنی نباید داخل باشن؟
یک خوره نور آبی هم تو فضا زیاده البته کار رو روئیایی کرده.
موفق باشی

آخرین ویرایش:

madmaster_3d

Well-Known Member
به نظرم خیلی واقعی میزنه. فقط این الاف ها مشکوکه. پاینش خشکه بالاش سبز گیاه اول . این رو درست کنی توپ میشه کارت.

آخرین ویرایش:

aroen

Well-Known Member
خیلی خوب شده همه چی عالیه:rose: عجب آبی ساختی آفرین نویز دادی یا دیسپلیس یا ویو؟(چجوری ساختیش؟:green:)کاش یه کم روی آب خس و خاشاک پخش می کردی و یکم توی حوض دیده میشد تا رئال تر میزد.پشت شیشه چیزی وجود نداره نه؟! احساس می کنم عکس دادی

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام مجید جان.خوبی عید مبارک.
کار خوبی شده.رنگ هاشو زیاد دوست ندارم. البته خب پائیز دلگیر هست.اما به لحاظ تکنیکی خیلی خوب کار شده
تناقص کارت اینجاست که آسون تابستون هست و فضا پائیز.فضا رو ابری میزاشتی خیلی بهتر میشد.این ابر نه.ابر تاریک تر .به تناسب یه خورده فضا رو کدر تر میکردی.
خیلی خوبه که برا خودت کار زدی.البته کارهای بازاریت همیشه قشنگ هست.اما این کار نمره کامل داره.خب اینه دیگه .قائمشهری شدی پیشرفت کردی!

m.n1362

Member
احسنت فضا سازی عالیه.ای ول
فقط بتونی که رو دیوار دادی تایل شده.بتون و تایل شدن؟؟؟ د نه د نشد.
درختا عالی. آسمون عالی.متریال عالی.
اون کرکره های چوبی از تو کار نزدن بیرون؟ یعنی نباید داخل باشن؟
یک خوره نور آبی هم تو فضا زیاده البته کار رو روئیایی کرده.
موفق باشی
سلام..ببخشید دیر اومدم.نه مدلش همین بود.ممنون

m.n1362

Member
خیلی خوب شده همه چی عالیه:rose: عجب آبی ساختی آفرین نویز دادی یا دیسپلیس یا ویو؟(چجوری ساختیش؟:green:)کاش یه کم روی آب خس و خاشاک پخش می کردی و یکم توی حوض دیده میشد تا رئال تر میزد.پشت شیشه چیزی وجود نداره نه؟! احساس می کنم عکس دادی

سلام.نویز.آبو با راهای زیادی میشه ساخت..نویز میکس دیس÷لیس بامپ همشون خوب میشه.پشت شیشه عکس ممنونم

m.n1362

Member
سلام مجید جان.خوبی عید مبارک.
کار خوبی شده.رنگ هاشو زیاد دوست ندارم. البته خب پائیز دلگیر هست.اما به لحاظ تکنیکی خیلی خوب کار شده
تناقص کارت اینجاست که آسون تابستون هست و فضا پائیز.فضا رو ابری میزاشتی خیلی بهتر میشد.این ابر نه.ابر تاریک تر .به تناسب یه خورده فضا رو کدر تر میکردی.
خیلی خوبه که برا خودت کار زدی.البته کارهای بازاریت همیشه قشنگ هست.اما این کار نمره کامل داره.خب اینه دیگه .قائمشهری شدی پیشرفت کردی!
سلام عارف گل...ممنونم آره رنگاش یکم پاییزی خواستم سبزش کنم گفتم یه بارم اینجوریش کنم .. اسمونو توجه نکرده بودم ممنونم هر شما دوستش باشی پیشرفت میکنه:)اما من یکم کند ذهنم:wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا