Vps هنگ ميكنه

erroring

Member
و چطور ميشه فهميد كه يه اي پي در در زمان هاي زياد داره از سايت استفاده ميكنه. منظورم اينه كه مي خوام ببينم چه IP از دوازده ساعت پيش تا الان به سايت كانكت بوده و هي Request مي فرستاده؟ آيا ميشه اينو فهميد؟

erroring

Member
با اين تنظيمات سرور در ساعات پيك سرعتش كم ميشه و گاهي Network Timeout ميده. كدوم پارامتر رو بايد تغيير بدم ؟

erroring

Member
netstat -atun | awk '{print $5}' | cut -d: -f1 | sed -e '/^$/d' |sort | uniq -c | sort -n

با اين دستور مقابل برخي اي پي ها عدد 20 الي 35 نوشته ميشه. اين معنيش چيه؟ (آيا معنيش حملات DoS هستش؟ يا كانفيگ بد آپاچي؟) ميشه بيشتر در مورد اين عدد توضيح بديد و مثلا با باز كردن يك صفحه با چند frame توسط يك كاربر اين عدد چند ميشه؟

Mozafary

Member
واسه اون سایت های شما که در کل روز ۵۰۰تا بازدید داره ۳۲ زیاده و پیشنهاد میکنم اون ادرسهای رو ban کنی.

erroring

Member
ببخشيد در كل روز حدود 100,000 تا بازديد داره. من منظورم آنلاين بود كه ماكسيمم تا 300 ميرسه.

Mozafary

Member
خوب پس تا حدود بین ۳۰~۴۰ طبیعی هست.بالاتر دیدی ban کن
تعداد limit رو هم یکم بیشتر کن پس

erroring

Member
VPS ما هنوزم كه هنوزه هنگ ميكنه!!! نرم افزار هاي مديريت محتوا و انجمن سايت همگي آپديت شده و آخرين ورژن هستند. كسي يه شركت خوب و معتبر و كاردرست براي Manage يا شخص خاص سراغ نداره؟ كسي كه با اين مشكل دست و پنجه نرم كرده باشه؟

alimosavi

Active Member
فکر کنم باید بفکر سرور اختصاصی باشی.
حداکثر استفاده از رم vps چنده ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا