Visa Card

DaDaDooDoo

کاربر VIP
سلام ، اگه برای خرید component یا Template یا ... از سایتهای خارجی نیاز به Visa Card یا حساب بانکی خارجی داشتید من می تونم کمکتون کنم .

++Hadi++

Active Member
شرایط ؟ مایحتاج ؟ هزینه ؟ شرایط ؟ تخفیف دانشجویی ؟ تخفیف جانباز 999 درصدی ؟
البته با کمی مزاح ولی کلا چیجوریاست ؟

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

حالا اين يك نوع تبليغه ؟؟؟؟ يا رايگان اين كار رو انجام ميديد ؟؟؟

موفق باشيد

DaDaDooDoo

کاربر VIP
دادش گلم نه تبلیغ هست نه رایگان چون من خودم انجام نمیدم ... من یه واسطه هستم ، کلا شاید روی هر کارت 2 یا 3 هزار تومان سود باشه ... بسته به مبلغ خرید شما نوع سرویس و قیمت تفاوت میکنه ...اگه خواستید میل بزنید قیمت هارو می فرستم . [email protected]

Mr. LonelY

کاربر فعال
دادش گلم نه تبلیغ هست نه رایگان چون من خودم انجام نمیدم ... من یه واسطه هستم ، کلا شاید روی هر کارت 2 یا 3 هزار تومان سود باشه ... بسته به مبلغ خرید شما نوع سرویس و قیمت تفاوت میکنه ...اگه خواستید میل بزنید قیمت هارو می فرستم . [email protected]

چه کاریه؟! ، خوب قیمتارو اینجا بزار تا همه استفاده کنن دیگه!
درضمن اگه تو ایران اون محصول رو بخری خیلی ارزون تره
اگه میگی پیدا نمیشه، یه سرچ کنی هم واسه دانلود پیداش میکنی و هم واسه فروش تو ایران!!!
البت در بعضی از موارد مثلا 1% حق با شما باشه!!!
:)
راستی، به نظر شما جای این پست تو مبحث تخصصی as3.0 هست؟؟؟!

آخرین ویرایش:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

بنظر من اين تاپيك فقط جنبه تبليغاتي داره

موفق باشيد

DaDaDooDoo

کاربر VIP
سلام دوستان ، آقا اصلا مجانی انجام می دم یعنی اون 2 یا3 تومان سودی که واسه من داره هم نمیگیرم . این کار یک جورایی شغل اصلی منه (ارائه خدمات ارزی) و تقریباًماهیانه 300 الی 400 هزار تومان از این کار درآمد دارم حالا 10 ، 20 تومانی که (تو حالت خوشبینانه) از این تاپیک به گفته دوستان تبلیغاتی نسیبم می شد را نخواستیم اگه کسی می خواست میل بزنه بدون سود انجام می دیم.

mohsensemsarpour

کاربر فعال
سلام دوستان ، آقا اصلا مجانی انجام می دم یعنی اون 2 یا3 تومان سودی که واسه من داره هم نمیگیرم . این کار یک جورایی شغل اصلی منه (ارائه خدمات ارزی) و تقریباًماهیانه 300 الی 400 هزار تومان از این کار درآمد دارم حالا 10 ، 20 تومانی که (تو حالت خوشبینانه) از این تاپیک به گفته دوستان تبلیغاتی نسیبم می شد را نخواستیم اگه کسی می خواست میل بزنه بدون سود انجام می دیم.

چه جالب ... :shock:

جدیدترین ارسال ها

بالا