بی بی کد vila evermotion

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.آفرین چه کار خوبی شده.من یه عذر خواهی میکنم از شما که چنین کار خوبی رو با تاخیر نگاه انداختم.
فضای بامزه ای شده.سعی کن آرچ مدل 113 رو برای جلو دوربین استفاده نکنی
این نوع چراغ برای معماری فکرکنم کوتیگ باشه.
بهت تبریک میگم بابت کار خوبت
سعی کن با انواع اتمسفر تمرین کنی مثل hdri های مختلف ابری بارونی آفتابی غروب شب

Meiti

Member
مرسی عارف جان
شما لطف داری
اما اینجا دیگه سرد شده
یعنی آدم میشینه کار میزنه بعد میبینی بازدید زیاده اما کسی نظر نمیده
نظر تعریف نیست
نظر بیشتر انتقاد کردن و گفتن مشکلات
آدم همون انرژی هم که داره دیگه نداره

Barnara

کاربر متخصص 3ds max
همونطور که عارف جان گفتن روی اتمسفر بیشتر کار کن، استفاده از hdri باعث میشه نور دهی توی محیط تکراری نشه و صحنه طبیعی به نظر برسه، روی متریال درخت و چمن هم یکم کار کن. کار زیبایی شده
موفق باشی

Mehran coyote

Well-Known Member
به به کاره خیلی خوبه شده
فضا خیلی با صفایی شده افرین

همه چیش خوب شده فقط نورت باید نسبت به سایه ای که داری ملایم تر باش و الان سایه کار خیلی تیره هست و قسمت آفتاب خیلی روشن
چمن ها هم روشن کار کنی کارت خیلی بهتر میشه
فک کنم ساختمان رو آنرپ کردی و بعد از ساخت تکسچر، متناسب با آنرپ تو درزها یا سه گوشه سیاه مونده
اگه آنرپ می کنی همیشه بیشتر از محدوده آنرپ تکسچر بده تا جایی سیاه و بدون تکسچر نمونه

در مورد اینکه کسی نظر نمیده کاری نداشته باش شما از کسایی که دوست داری رو کارت نظر بدن تو پروفایلشون دعوت نامه بفرست
مثلا یکی الان من برات فرستادم :)
از همون قدیم من بیشتر کارهایی که میزارمو به بچه ها اطلاع میدم.

موفق باشی عزیز

Meiti

Member
همونطور که عارف جان گفتن روی اتمسفر بیشتر کار کن، استفاده از hdri باعث میشه نور دهی توی محیط تکراری نشه و صحنه طبیعی به نظر برسه، روی متریال درخت و چمن هم یکم کار کن. کار زیبایی شده
موفق باشی

مرسی عزیز
آره باید ازین به بعد hdri کار کنم

Meiti

Member
به به کاره خیلی خوبه شده
فضا خیلی با صفایی شده افرین

همه چیش خوب شده فقط نورت باید نسبت به سایه ای که داری ملایم تر باش و الان سایه کار خیلی تیره هست و قسمت آفتاب خیلی روشن
چمن ها هم روشن کار کنی کارت خیلی بهتر میشه
فک کنم ساختمان رو آنرپ کردی و بعد از ساخت تکسچر، متناسب با آنرپ تو درزها یا سه گوشه سیاه مونده
اگه آنرپ می کنی همیشه بیشتر از محدوده آنرپ تکسچر بده تا جایی سیاه و بدون تکسچر نمونه

در مورد اینکه کسی نظر نمیده کاری نداشته باش شما از کسایی که دوست داری رو کارت نظر بدن تو پروفایلشون دعوت نامه بفرست
مثلا یکی الان من برات فرستادم :)
از همون قدیم من بیشتر کارهایی که میزارمو به بچه ها اطلاع میدم.

موفق باشی عزیز

مرسی دوست من
آره این هم میشه
اما کلا من خودم دوست دارم بیشتر بدونم کجاها مشکل دارم
ازین به بعد دعوتنامه میدم
مرسی

جدیدترین ارسال ها

بالا