vBulletin یا MY BB ؟

jojejoon

Member
با سلام خدمت شما دوستان عزيز و گرامي ؛

من ميخوام به اميد خدا يک انجمن درست کنم و يه سوالاتي دارم که هرکسي ميدونه خواهش ميکنم بگه

اول اينکه ويباليتن روي هاستم نصب کنم يا ماي بي بي ؟

دوم هم اينکه : آخرين نسخه هاي رايگان اين دوتا اسمشون چيه ؟

سوم هم اينکه : نسخه رايگان با نسخه پولي چه فرقي داره ؟

و اينکه قالب هاش يا استايل هاشون چطوره ؟ و آسون گير مياد يا نه ؟

تورو خدا کمکم کنید ، تا چند روز دیگه باید سایت رو افتتاح کنم !

---------

از همتون ممنونم و مرسي

sparksun

Member
از مای بیبی سر در نمیارم ولی در مورد ویبولیتین تو ایران خوب ثاپورت میشه و انتخاب این دو هم دست خود شما هست اگر نظر بنده را می خواهید می گم ویبولیتین .. دلیلم هم این هست که همین انجمنی که درونش پست دادید دارد از ویبولیتین استفاده می کند .. ببینید بخش های مختلفش را ..
در مورد نسخه رایگان باید بگم نسخه رایگانی وجود نداره نال شده و یا همان کرک شده می باشد که در همین انجمن جستجو بکنید توضیحات کامل و جامعی داده شده است ..
در مورد هک ها و پلاگین ها هم می توانید از سایت خود ویبولیین استفاده بکنید و یا از سایت های ایرانی که در این زمینه فعالیت می کنند .

Mybb بزن!
من الآن وی بی زدم تمش گیر نمیاد! یا اگر هم بیاد پولیه! mybb بزن چون حداقل تم فارسی براش پیدا میشه!

sparksun

Member
اگر معیار انتخاب قالب باشد باید بگم ویبولیتین قالب های ازاد فارسی شده هم زیاد دارد در همین دنیایی اینترنت ایرانیان ولی اگر قالب خوب و جدید و حرفه ای یم خواید درسته پولی هست و همچنین فکر کنم برای مای بی بی هم پولی باشه زمانی که شخصی قالبی درست می کنه و تک هست فکر نکنم مجانی در اختیار شخصی قرار بدهد ..

ولی باز هم درسته ویبولیتین از مای بیبی پولی تر هست بیاد خرج بکنید تا به انجمن مطلوب خود برسید

Mr.Steres

Active Member
طرف مای بی بی نرید ! اصلا پنل و امکانات جالبی نداره ! فارسی سازش هم ایراد داره . اگر می خواهید کامل باشه vBulletin ولی اگه می خواید رایگانم باشه phpbb یا smf

jojejoon

Member
بله ، من میخوام رایگان ، با امکانات خوب باشه ؛ میشه یک سایت نمونه ویلیتن ( رایگان ) و یک نمونه مای بی بی به من بدین ؟

ممنون میشم ،

VAHID216

مدیر بازنشسته
دوست من Vbulletin رایگان نیست وللی نمونش همین سایتی هست که دارید استفاده می کنید . اگر دنبال یه انجمن ساز رایگان قدرتمند هستید PHPBB3 رو انتخاب کنید که از همه لحاظ از انجمن ساز های رایگان دیگه سر تره.
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا