Usb fall in love with the Flower "animation"

*farshid*

کاربر VIP
ایده ی جالبی داره
کاش پست اولتو آپدیت کنی

این یو اس پی هم بهتره شکل ادمیزاد نباشه ... یه تکونی بخوره یه جاهاییش بچرخه بلرزه یه حرکتی بکنه بعد تبدیل شه به چیزی که میخوای
در کل عالیه
منتظر ادامه ی کارتم

M O R T E Z A

Son of South Darkness
سلامرتضی
خب بی تعارفی ما رو بپذیر ...:rose:
من از مدل محیط و متریالهاش سر در نمیارم.
من این داستانو تو یه محیط فانتزی فقط میتونم مجسم کنم.

اما در مورد یو اس بی به نظرم اون وایر اولیه که گذاشته بودی بی اندازه ظرفیت داشت. خطوط ممکنه اتفاقی یا بر حسب مدل باشه ولی با غراق و شیار کشی میشه خیلی جالب بشه.

اشل داستانت باید بر حسب یو اس بی و گل باشه.
این اتاق به عنوان یه نمای معرف خوبه اما روی میز یا توی یه تاقچه که اتفاق اصلی و از نزدیک تر میفته خیای مهمتره و من منتظر دیدن اونم.

گلی که خانم مدیر درست کرده خیالی زیباست. ارزش داستانتو میبره بالا. اگه میخوای بدون صورت یو اس بی رو نشون بدی کار سختی داری و اگه با صورت کاری سخت تر.
هنوز قطعات پازل گمه. عکس نماد تاپیک رو هم عوض کن. چند بار دیده بودم اما فکر میکردم یه کار معماریه که خب گفتم سردرنمیارم.

منتظرم کارتو ببینم تا بعضی حرفهامو پس بگیرم و بعضی هاش رو اصلاح کنم.

موفق باشی عشق مصنوعی

یا علی

ممنون سيد جان
:rose:

فقط به خاطر تو ميخوام داستان رو بزارم كه همه بخونن
:green:
كلاً فيلم نامه اينه + حركات دوربين + ديالوگ ها و ...

ایده ی جالبی داره
کاش پست اولتو آپدیت کنی

این یو اس پی هم بهتره شکل ادمیزاد نباشه ... یه تکونی بخوره یه جاهاییش بچرخه بلرزه یه حرکتی بکنه بعد تبدیل شه به چیزی که میخوای
در کل عالیه
منتظر ادامه ی کارتم

ممنون فرشيد جان

پست اول رو هم آپديت ميكنم ، حساس شديا :green: من خودم دوست دارم همه پست ها رو بخونم كه بدونم چي شده و ...

In the Name Of God
[FONT=&quot]USB is Flower Lover Animation[/FONT]​
[FONT=&quot]ساعت نزديك 10 شب[/FONT]​
[FONT=&quot]شات 1 : دوربين از ته اتاق مياد به سمت ميزكار و روي USB [FONT=&quot] زوم ميكنه ،{كلوز آپ} [/FONT]USB [FONT=&quot] چشاشو باز ميكنه [/FONT][/FONT]​
[FONT=&quot]خودشو مياره بالا ، روي پاهاش ايستاده { face out[FONT=&quot]}[/FONT][/FONT]​
[FONT=&quot]شات 2 :{Fade In[FONT=&quot]}[/FONT]USB [FONT=&quot]به اطراف نگاه ميكنه { دوربين [/FONT]arc [FONT=&quot] ، يا به صورت چرخشي با [/FONT]USB [FONT=&quot]جابه جا ميشه } {[/FONT]Fade Out [FONT=&quot]}[/FONT][/FONT]​
[FONT=&quot]شات 3 : USB[FONT=&quot] در حال نگاه كردن به نماي بيرون شهر :[/FONT][/FONT]​
[FONT=&quot]{ point of view[FONT=&quot]}[/FONT][/FONT]​
USB [FONT=&quot] : امشب چقدر عجيب است [/FONT]​
[FONT=&quot]شات 4: USB [FONT=&quot] نگاهش به گل مي افتد و به سمت گل ميرود [/FONT]{fade out}[/FONT]​
[FONT=&quot]شات 5 : { over shoulder shot[FONT=&quot]}[/FONT] [FONT=&quot] نگاه [/FONT]USB[FONT=&quot]به گل ، به گل خيره ميشه [/FONT][/FONT]​
[FONT=&quot]شات 6 :USB [FONT=&quot]در حال دراز كردن دستهايش به سمت گل ، او ميخواهد گل را در بغل بگيرد ولي دستهاي كوچكش به گل نميرسد {[/FONT]Fade Out [FONT=&quot]}[/FONT][/FONT]​
[FONT=&quot]شات 7 : USB [FONT=&quot]سرش را پايين انداخته و ميگويد : [/FONT]I LOVE U [FONT=&quot] {[/FONT]Fade Out[FONT=&quot]}[/FONT][/FONT]​
[FONT=&quot]شات 8 : سرش را بالا ميگيرد و ميبيند گل دارد به او نگاه ميكند ، سكوتي همه جا رو فرا ميگيرد[/FONT]​
[FONT=&quot]شات 9 : USB [FONT=&quot] در حال جلو رفتن ، ولي ناگهان گل سرش را به سمت ديوار ميكند و ميگويد :‌ من به اين زيبايي ، تو ؟ تو من را دوست داري ؟ با آن دست هاي كوچكت به قد بلند من هرگز نميتواني برسي [/FONT][/FONT]​
[FONT=&quot]شات 10 : USB [FONT=&quot] غمگين و ناراحت در حالي كه سرش رو به پايين است به سمت لبه ميزكار ميرود و ناگهان خودش را به پايين مي اندازد [/FONT][/FONT]​
[FONT=&quot]و .....[/FONT]​

سلامرتضی
خب داستانو خوندم. چیزایی که به نظرم میرسه ...
اگه استوری بورد داری هم بذار ( یه تامبنیل هم کافیه) موقعیت گل رو بازم نفهمیدم کجاست.
بعدشم آیا با حرکات پانتومیمی و بدون کلام بهتر نمیشد نشون داد حس رو؟

درسته کوتاهه اما مساله مهمی رو چون میخواد نشون بده و ریتمش هم کنده باید نکات بیشتری داشته باشه
تو عاشقی زودرنجی و نا امیدی اولین جواب نیست. ما که اینجور نبودیم:green:
من مثلا اینجور بیشتر دوست داشتم که ... باز خاطر عزیز حضرت عشق خواب رو از پسرک دیجیتال گرفته یعنی عشقش یهویی نیست... یا مثلا تو یه تلاش برای راضی کردن گل یه بلایی سرش بیاد و بیننده و گل رو به سوگ بکشونه... کوتاهی دستها خیلی خوبه چون میتونه طبیعی باشه اما ایده های مکمل و عکس العمل های ناب تر ... مثلا گل بخواد ناز کنه اما نه با شیطنت ... یا گل در تعجب و سوءظن باشه و مثلا جایی دورتر یا بالا باشه و رسیدن یو اس بی با سختی بهش خودش نشونه عزم راسخ و عشق راستینش باشه ...
...
در کل من سواد سینماییم خیلی کمه اما داستان رو مثل بچه ها گوش میکنم و دوست دارم همه جاش به هم جوش بخوره...

از اینکه افتخارا داستانت رو پیشنمایی کردی مفتخرا متشکرم:rose:

یا علی

FATEMEH

همسفر قاصدک ها
ای بابا چقدر غمگین شد داستانش :-(
در مورد مدلا که خوب شدن
1- تصویر پشت پنجره اصلا مناسب نیست
2- نورپردازیش هم باید روش کار بشه
3- همینا دیگه :دی

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
منم اصلا با داستانت موافق نیستم، پیشنهاد می کنم قبل از ادامه کارت وقت بذاری روی داستان و ایده ی کار. یه داستان برای این به وجود می آد تا یه پیامی رو برسونه به مخاطب، اما داستانی که شما الان روایتش کردید واقعا چیزی برای گفتن نداشت. من پیشنهاد می دم همینجا روی داستان کار کنی و ادامه اش بدی، دوستان خوش ذوقی مثل borhani59 جان هم می تونن کمکی باشن برای ایده پردازی و سوق دادن داستانت به سمتی که یه نتیجه ی اخلاقی و یه پیام خوبی رو منتقل کنه به بیننده.
در مورد رندرهایی هم که از اتاق گرفتی بیشتر و بیشتر روی نورپردازی و تنظیمات رندرت کار کن دوست من.
شاد باشی و موفق.

M O R T E Z A

Son of South Darkness
سلامرتضی
خب داستانو خوندم. چیزایی که به نظرم میرسه ...
اگه استوری بورد داری هم بذار ( یه تامبنیل هم کافیه) موقعیت گل رو بازم نفهمیدم کجاست.
بعدشم آیا با حرکات پانتومیمی و بدون کلام بهتر نمیشد نشون داد حس رو؟

درسته کوتاهه اما مساله مهمی رو چون میخواد نشون بده و ریتمش هم کنده باید نکات بیشتری داشته باشه
تو عاشقی زودرنجی و نا امیدی اولین جواب نیست. ما که اینجور نبودیم:green:
من مثلا اینجور بیشتر دوست داشتم که ... باز خاطر عزیز حضرت عشق خواب رو از پسرک دیجیتال گرفته یعنی عشقش یهویی نیست... یا مثلا تو یه تلاش برای راضی کردن گل یه بلایی سرش بیاد و بیننده و گل رو به سوگ بکشونه... کوتاهی دستها خیلی خوبه چون میتونه طبیعی باشه اما ایده های مکمل و عکس العمل های ناب تر ... مثلا گل بخواد ناز کنه اما نه با شیطنت ... یا گل در تعجب و سوءظن باشه و مثلا جایی دورتر یا بالا باشه و رسیدن یو اس بی با سختی بهش خودش نشونه عزم راسخ و عشق راستینش باشه ...
...
در کل من سواد سینماییم خیلی کمه اما داستان رو مثل بچه ها گوش میکنم و دوست دارم همه جاش به هم جوش بخوره...

از اینکه افتخارا داستانت رو پیشنمایی کردی مفتخرا متشکرم:rose:

یا علی

ممنون سيد جان

داستان 3 شات ديگه داشت كه اونا رو دوست نداشتم الان بگم ولي انگاري بايد بگم

استوري بورد نداره ، من همش رو تجسم كردم ( حس استوري بورد اصلاً نيست )‌

من ميخوام نشون بدم كه گل غرور داره ، البته غرور بيجا

غرور به خاطر زيبايش
غرور به خاطر بوي خوبش
غرور به خاطر اون محبت و علاقه اي كه از همه به خصوص انسانها ميبينه

ادامه داستان رو آخر همين پست ميگم:rose:

ای بابا چقدر غمگین شد داستانش :-(
در مورد مدلا که خوب شدن
1- تصویر پشت پنجره اصلا مناسب نیست
2- نورپردازیش هم باید روش کار بشه
3- همینا دیگه :دی

هنوز كجاشو ديدي آجي
:green:
1- چرا ؟
2- بله دست ميگي
3- واقعاً دست گلت درد نكنه :rose: :green:

ممنون

منم اصلا با داستانت موافق نیستم، پیشنهاد می کنم قبل از ادامه کارت وقت بذاری روی داستان و ایده ی کار. یه داستان برای این به وجود می آد تا یه پیامی رو برسونه به مخاطب، اما داستانی که شما الان روایتش کردید واقعا چیزی برای گفتن نداشت. من پیشنهاد می دم همینجا روی داستان کار کنی و ادامه اش بدی، دوستان خوش ذوقی مثل borhani59 جان هم می تونن کمکی باشن برای ایده پردازی و سوق دادن داستانت به سمتی که یه نتیجه ی اخلاقی و یه پیام خوبی رو منتقل کنه به بیننده.
در مورد رندرهایی هم که از اتاق گرفتی بیشتر و بیشتر روی نورپردازی و تنظیمات رندرت کار کن دوست من.
شاد باشی و موفق.

ممنون امين جان
اين داستان واسه خودش مفهوم داره و يك پيام رو ميخواد برسونه ، شايد عينه خيلي از داستانا نباشه ولي اگه همشو بخوني يا كلاً انيميشن رو ببيني اون موقع هست كه ميبيني چي هست مفهومش
ادامه داستان رو آخر پست قرار ميدم

در مورد رندر هم بگم كه فقط تست بوده
مرسي:rose:

آورين
خيلي جالبه
منتظر اتمامش هستيم

ممنون گيلاس جان :rose:

شات 11‌: USB در حال سقوط از بالاي ميزكار ( صحنه آهسته ) داره به گل نگاه ميكنه ! ميبينه گل يهو شوكه شده و بي قرار و پشيمون و در همون لحظه داد ميزنه : نـــــــــــــــــــــــــــه نــــــــــــــــــــــــــــــــــه

شات 12 : USB به زمين ميخوره و خاموش ميشه و گل سرتاپا پر از اندوه و غم ميگه : چرا ؟؟ ، من نميخواستم اينطوري بشه ، منو ببخش ( گلبرگ هاي گل يكي يكي مي افتند ! ) و گل ميميره

شات 13 : USB در بالاي ميز كار ( فردا شب ) بيدار ميشه و داره به جاي خالي گل نگاه ميكنه و ............

ممنون :rose:

آخرین ویرایش:
من از قربانی های راه عشق به هر حال تجلیل میکنم.
خب داستانی که فیکس شده رو کاری نمیشه کرد.
منتظرم اجرا رو ببینم.
+ البته ناگفته نمونه که داستانش خیلی بهتر شد توش جنبه های ناقص عشق مصنوعی هست در مقابل علاقه قابل جذب گل که در لحظات مرگ حاصل شد. اما تم کار غمگین هست و من بعدش احساس آزردگی کردم. یه ترک دیگه برداشتم! حیف. حتی اگه یو اس بی واقعا بفهمه چه اتفاقی افتاده و حتی اگه روح گل، عشق! دوباره یو اس بی رو ببینه ...
خب من از داستانهای شاد کنده بیشتر شاد میشم... به دل نگیر
دفعه بعد مرتضی جون یا داستانو کامل بذار از شروع یا تا آخر هم گرا نده که غیرمنتظره باشه.

یا علی

آخرین ویرایش:

M O R T E Z A

Son of South Darkness
من از قربانی های راه عشق به هر حال تجلیل میکنم.
خب داستانی که فیکس شده رو کاری نمیشه کرد.
منتظرم اجرا رو ببینم.
+ البته ناگفته نمونه که داستانش خیلی بهتر شد توش جنبه های ناقص عشق مصنوعی هست در مقابل علاقه قابل جذب گل که در لحظات مرگ حاصل شد. اما تم کار غمگین هست و من بعدش احساس آزردگی کردم. یه ترک دیگه برداشتم! حیف. حتی اگه یو اس بی واقعا بفهمه چه اتفاقی افتاده و حتی اگه روح گل، عشق! دوباره یو اس بی رو ببینه ...
خب من از داستانهای شاد کنده بیشتر شاد میشم... به دل نگیر
دفعه بعد مرتضی جون یا داستانو کامل بذار از شروع یا تا آخر هم گرا نده که غیرمنتظره باشه.

یا علی

ممنون سيد جان

خوب ديگه ، هميشه توي اين دنيا خوبي و خوشي كه نيست :rose:
من كلاً نميخواستم داستان رو بگم ولي چون ديدم تو و دوستان دقيق نميدونين قراره چي بشه گذاشتم :rose:

اميدوارم با كمك شما دوستان عزيزم بتونم كارو خوب مديريت كنم و به خوبي به پايان برسونم

من الان با USB خودم مشكل دارم

animations

Active Member
موضوعت خیلی جالبه دوست عزیز. البته توی پست اول که نوشته بودی 15 ثانیه، تعجب کردم. فکر کنم منظورت 15 دقیقه بود، نه؟

به نظرم اگه بتونی دیالوگ ها رو حذف کنی و فقط با آهنگ و شات های مناسب و انیمیت خوب، موضوعت رو برسونی، خیلی جشنواره ای می شه.

موفق باشی

sharin

Member
سلام مرتضي جان . :rose:

در مورد داستان كه بحثي ندارم ...
هر جور كه خودت مي دوني ...
دوستان پيشنهاداي خوبي دادن .

كارات رو هم بد موقع شروع مي كنيا ...
موقع امتحان ها ... ، ‌3d مي شه شيطان ... :snap:
منتظرم ، بره جلوتر ، بد بپرم وسط :)
تا حالا هم كارات جالب شده از نظر من ، اما بچه هاي معماري در زمينه ي محيط بهتر مي تونن كمك كنن.
البته به نظر من كادر دوربينت خيلي بايد بسته باشه ... ( خيلي لازم نيست محيط رو بزرگ كني. )
كل ماجرا رو يه ميز و ...

تا بعد.

موفق تر باشي.
يا علي.

M O R T E Z A

Son of South Darkness
موضوعت خیلی جالبه دوست عزیز. البته توی پست اول که نوشته بودی 15 ثانیه، تعجب کردم. فکر کنم منظورت 15 دقیقه بود، نه؟

به نظرم اگه بتونی دیالوگ ها رو حذف کنی و فقط با آهنگ و شات های مناسب و انیمیت خوب، موضوعت رو برسونی، خیلی جشنواره ای می شه.

موفق باشی

ممنون

15 دقيقه ؟‌ :O
نـــــه همون 15 ثانيه درست بود ولي الان هرچي دارم فكر ميكنم ميبينم بيشتر از اينا ميشه
بله حرف شما كاملاً درسته ، منم تو فكر اينم كه ديالوگ ها رو حذف كنم

شما كه تو كار انيميشن هستين ميشه يه سري اطلاعات در مورد جشنواره ها بديد ؟؟ كه مثلاً چه زمان هايي هستن ، چطوري شركت كننده ها انتخاب ميشن و معيار ها چي هستن

ممنون ميشم :rose:

شما هم موفق باشيد

سلام مرتضي جان . :rose:

در مورد داستان كه بحثي ندارم ...
هر جور كه خودت مي دوني ...
دوستان پيشنهاداي خوبي دادن .

كارات رو هم بد موقع شروع مي كنيا ...
موقع امتحان ها ... ، ‌3d مي شه شيطان ... :snap:
منتظرم ، بره جلوتر ، بد بپرم وسط :)
تا حالا هم كارات جالب شده از نظر من ، اما بچه هاي معماري در زمينه ي محيط بهتر مي تونن كمك كنن.
البته به نظر من كادر دوربينت خيلي بايد بسته باشه ... ( خيلي لازم نيست محيط رو بزرگ كني. )
كل ماجرا رو يه ميز و ...

تا بعد.

موفق تر باشي.
يا علي.

سلام مرتضي جان :green: :rose:
دارم خودم رو با اين كار از يك سري مشكلات دور ميكنم :wink:

درس رو هم وقت گذاشتم واسش از فردا خيلي اصولي درس ميخونم :rose: دعا كن اين ترم سخت افزار رو خوب بگيرم :green:

كادر دوربين فقط تو شات اول كه صحنه رو داره ، شات هاي بعدي تقريباً كلوز آپ هستن :rose:
ممنون
شما هم موفق باشي داداش :rose:

M O R T E Z A

Son of South Darkness
يكم روي كاركتري كه مدل كرده بودم كار كردم و تكستچر

با تشكر از سيد عزيز به خاطر كمك كردن و درست كردن UV :rose: ممنون سيد جون

ميدونم زياد جالب نيست و قشنگ نشده ولي نميدونم ديگه بايد چه كار كنم :sad:

ممنون :rose:

پیوست ها

• 13_1.jpg
    13_1.jpg
    104.7 کیلوبایت · بازدیدها: 200
  • 12_1.jpg
    12_1.jpg
    38.4 کیلوبایت · بازدیدها: 14

sharin

Member
آفرين مرتضي ...

مدلش خوب شده .
فقط رنگ دستاش بي حاله ( به قول حسين --> دست :green: )
فقط جنسش بنظرم خوب نيست ... مثل lambert !! يكمي بهش جون بده ( البته نظر منه ! )
رنگ اون قسمت ترمينالش هم خيلي كدر شده ... ( احتمالا بخاطر محيط )
جلو تر كه بري بهتر هم مي شه ...

موفق باشي.
يا علي.

::reza::

کاربر VIP
سلام
کار قشنگیه آفرین . دوست دارم مثل اون کارای خیلی خوبت درش بیاری. داستانش خوبه میشه باهاش کار کرد.
فقط یه چیزی، چطوری میخوای ارتباط این فلش مموری رو با گل نشون بدی؟ منظورم ریل بودن فلش مموریته . یعنی میخوای بهش دستو پا بدی؟
منتظرم ببینم انیمیشن چطوری میشه.
موفق باشی:rose:

*farshid*

کاربر VIP
اگه یه طرح گل کوچولو رو usb باشه بهتره به نظرم... یه نظرم یه وجه اشتراکی باید بین این دو کاراکتر باشه ...
مثلا میتونه یه همچین طرحی داشته باشه usb
jabay2008$210616389%28s%29.jpg

il_fullxfull.236293795.jpg

M O R T E Z A

Son of South Darkness
کی میگه خوب نیست:snap:
اتفاقا خوشم اومد ازش.
اون قسمت های آبی رو دیدم فکر کردم دستاشه.
برو جلو ببینیم چه میکنیاااااااااااااا
چاکریم داش مری:rose:
ممنون حسين جان :rose:
فعلاً حالم خوب نيست بعداً ميام ميگم ...

این فلشه قراره خودشو بندازه پایین؟
حیفه ها:wink:

پسر خوب درآوردیش

امیدوارم انیمیشنت هم مثل فلشت خوب بشه:rose:
ممنون علي جان:rose:

آفرين مرتضي ...

مدلش خوب شده .
فقط رنگ دستاش بي حاله ( به قول حسين --> دست :green: )
فقط جنسش بنظرم خوب نيست ... مثل lambert !! يكمي بهش جون بده ( البته نظر منه ! )
رنگ اون قسمت ترمينالش هم خيلي كدر شده ... ( احتمالا بخاطر محيط )
جلو تر كه بري بهتر هم مي شه ...

موفق باشي.
يا علي.

ممنون مرتضي جان :rose:
درست ميكنم اينارو ، درست ميگي :rose:

ممنونم :rose:

موفق باشي :rose:

سلام
کار قشنگیه آفرین . دوست دارم مثل اون کارای خیلی خوبت درش بیاری. داستانش خوبه میشه باهاش کار کرد.
فقط یه چیزی، چطوری میخوای ارتباط این فلش مموری رو با گل نشون بدی؟ منظورم ریل بودن فلش مموریته . یعنی میخوای بهش دستو پا بدی؟
منتظرم ببینم انیمیشن چطوری میشه.
موفق باشی:rose:

سلام :rose:
ممنونم ،

پا كه نميخواد ، دست كه داره :rose: ريگ كه شد نشون ميدم
ممنون:rose:

اگه یه طرح گل کوچولو رو usb باشه بهتره به نظرم... یه نظرم یه وجه اشتراکی باید بین این دو کاراکتر باشه ...
مثلا میتونه یه همچین طرحی داشته باشه usb
jabay2008$210616389%28s%29.jpg

il_fullxfull.236293795.jpg

ممنون فرشيد جان

ايده ي جالبيه ، تست ميكنم

:rose:

ممنون

دوستان ميشه بدونم كي داره عوض ميكنه اسم تاپيك رو ؟؟‌

3بار عوض شد

Fall in Love به نظر من درست تر هست يا همون اسم اولش

لطفاً دليل عوض شدن رو همينجا اعلام كنيد ممنون:rose:

animations

Active Member
ممنون

15 دقيقه ؟‌ :O
نـــــه همون 15 ثانيه درست بود ولي الان هرچي دارم فكر ميكنم ميبينم بيشتر از اينا ميشه
بله حرف شما كاملاً درسته ، منم تو فكر اينم كه ديالوگ ها رو حذف كنم

شما كه تو كار انيميشن هستين ميشه يه سري اطلاعات در مورد جشنواره ها بديد ؟؟ كه مثلاً چه زمان هايي هستن ، چطوري شركت كننده ها انتخاب ميشن و معيار ها چي هستن

ممنون ميشم :rose:

شما هم موفق باشيد

به نظرم توی 15 ثانیه خیلی خوب نمی شه. اگه می خوای کمتر رندر بگیری، ترجیحا روی بعضی از نماها مکث بذار.
بعدا اگه یه استوری برد ساده بکشی، بهتر می تونی برای زمان بندیش تصمیم بگیری.

اطلاعات جشنواره ها رو قبلا توی این تاپیک می ذاشتیم، ولی یه مدته که درست آپدیت نشده. جشنواره توی دنیا زیاد برگزار می شه (چند هزار تا در سال!!) یه سایت خارجی هم پیدا کرده بودم که اونها رو بر حسب مهلت ارسال طبقه بندی می کرد.

معمولا معیار جشنواره ها موضوع و کیفیته. ولی هر کدومشون قوانین خاص خودشون رو دارند که می شه توی سایتشون خوند. بعضی ها محدودیت موضوعی دارند، بعضی ها مدت زمان... برنده ها رو هم معمولا داورها تعیین می کنند.

جشنواره دو سالانه تهران هم خیلی وقت نیست که تموم شده. احتمالا پاییز سال دیگه دوباره فراخوان می ده.

جدیدترین ارسال ها

بالا