URI formats are not supported

maxpayn2

New Member
سلام
من در سایتم (ASP.NET & C# ) یک صفحه رجیستر دارم که بعد از اینکه کاربر اطلاعاتش رو وارد کرد و دکمه تایید رو زد سیستم یک فایل رو که یک عدد توش نوشته شده از روی هاست میخونه و نسبت به اون عدد یک شناسه به کاربر اختصاص میده و اطلاعات کاربر رو در دیتا بیس ذخیره میکنه بعد عدد اون فایل رو یک واحد اضافه میکنه ، روی دستگاه خودم این کار به درستی انجام میشه و لی وقتی آپلود میکنم این ارور رو میده :

URI formats are not supported
این یعنی چی ؟

TNZ187

Member
سلام
خیلی خوب می شد اگه می گفتید که دقیقا کدوم قسمت کد این پیغام رو می ده . ولی با این حال :
این پیغام به این مطلب اشاره داره که شما آدرس درستی رو برای دسترسی به فایل انتخاب نمی کنید و یا شیئ مناسبی رو برای دسترسی به فایل استفاده نمی کنید . مثلا اگه شما نوع آدرسی که می دید مخصوص وب باشه ( یعنی دارای /) باشه اشیاء
File.IO و یا MY.computer.filesystem این پیغام رو می دن و برای اشیائی که از آدرس وب پشتیبانی می کنند اگه آدرس کلاینتی بدید همین پیغام رو خواهید داشت .
نکته : مطمئن باشید که آدرسی که استفاده می کنید دروی سرور هم مثل دستگاه خودتون تفسیر می شه
برای راهنمایی بیشتر اگه درون MSDN library به مبحث system.web.hosting.hostingenvironment.mappath یه نگاهی بندازید خوبه
نکته 2 : برای تبدیل آدرس های وب به آدرس های ویندوز سرور می تونید از تابع MapPath که در اشیاء server , hostingenvironment موجود است استفاده نمایید . ( hosting.hostingenvironment.mapPath برای مثال )
البته من سعی کردم بیشر حالت ها رو در نظر بگیرم . اطلاعات بیشتر از سمت شما می تونه باعث پاسخ گویی بهتر از طرف دوستان شما بشه .

جدیدترین ارسال ها

بالا