Upload کردن MySQL Database

Rostamiani

Active Member
سلام
من برای Upload کردن Database به مشکل برخوردم !

تنها روشی که برای Upload کردن database پیدا کردم، Export کردن با PHPMyAdmin و Import کردن اون از داخل PHPMyAdmin سایت هست.
ولی PHPMyAdmin سایت گزینه Import نداره. در واقع Account پیش فرض اون از نوع Usage هست :sad:

1.من با کنترل پنل سایت (cPanel) یک Account دیگه برای Connect شدن به Database ساختم، ولی نمی دونم چطور باید با این Account در PHPMyAdmin وارد بشم :neutral:

2.در صفحه اول PHPMyAdmin نوشته No Privileges و به دلیل بالا نمی تونم Privilege بسازم :sad:

3.اگه راه بهتری برای Upload کردن Database می شناسین، بگین

ممنونم

peyman1987

Member
شاید بتونین بروشهای زیر حلش کنین:

1- یه دیتابیس خالی بسازین ( اگه مجوز دارین ) بعد از داخل خود دیتابیس از طریق گزینه SQL فایلتون رو Import کنین.
2- میتونین کل محتوای فایل Export شده رو داخل پنجره SQL در PHPMyAdmin کپی کنین و اجراش کنین.

Rostamiani

Active Member
از جوانتون خیلی ممنونم

دیتابیس رو ساختم.داخل دیتابیس گزینه SQL و Import هست :D

خیلی متشکرم :D:D:D

foranyone

Well-Known Member
بهترین کار این بود که به جای export کردن یه فایل php بسازی که شبیه فایل های install یک سری queary رو اجرا کنه و مشکلت

با فراخوانی اون فایل حل بشه بدون اینکه نیازی باشه مستقیما با phpmyadmin سایت کار کنی

hpgh

New Member
سلام ميشه در خصوص نحوه ساخت يه ديتا بيس در Cpanel به صورت گام به گام توضيح بدين من ميخوام در وب سايتم يه صفحه قرار بدم كه اطلاعات مربوط به سفارش رو به همراه آدرس و مشخصات مشتري بگيره و تو يه بانك اطلاعاتي نگهداري كنه
ضمناً من به مفاهيم پايگاه داده آشنايي دارم و با Access برنامه نويسي ميكنم ، همچنين من سايتم رو بوسيله Publisher ساختم .
لطفا من رو راهنمايي كنيد

جدیدترین ارسال ها

بالا