update كردنى بروزة از طريق اينتر نيت

ali guard

Member
سلام دوستا من يك برنامة نويشتم ميخواهم يك فايلى dll كة داخلى مسير سير برنامة هست تو دراوى c: ميخواهم با كليك زدنى دكمةى update ابديت . فايك جديد از يك سايت ابلود ابلود كردم با ان فايلdll جا بجا بشة

]دكمةى ابديت توى برنامة هست لطفا يك ميسال بزرن

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
مسير فايلي كه از اينترنت دانلود كرديد رو تو يك متغير رشته اي (مثلا $src) برگردونيد. مسير مقصد رو هم تو يك متغير رشته اي ديگه (مثلا $dest) برگردونيد. بعد با پلاگين MicrobFileandFolder و دستور Copy_File فايل جديد رو به جاي فايل قبلي overwrite كنيد.

کد:
src$='X:\myfolder\myfile.dll'
dest$='C:\myprogram\myfile.dll'
set$=src$ + '|' + dest$ + '|' + 'True'

PluginSet("Plugin","set$")
PluginRun("Plugin","Copy_File")

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
چنین امکانی رو به طور مستقیم تو mmb ندارید.بسته ای که از اینترنت دانلود میکنید معمولا یک فایل فشرده هست که باید اول دانلود بشه تو یک مسیر و بعد unzip بشه و بعد با روشی که گفتم کپی کنید.

راه حلی که فعلا به ذهنم میرسه اینه که تو برنامه دکمه ای بسازید و آدرس دانلود فایل رو بهش بدید.

کاربر فایل شما رو دانلود میکنه و بعد با یک دکمه دیگه و دستور OpenFile پنجره انتخاب فایل رو اجرا کنید تا کاربر خودش فایلش رو انتخاب کنه.

بعد آدرسی که کاربر فایل رو انتخاب میکنه رو تو بک متغیر رشته ای برگردونید. با پلاگین Plugy فایل رو unzip کنید و بعد از روشی تو پست قبلی گفتم استفاده کنید

ali guard

Member
خيلى ممنون جواب داديد
1 من مشكيل ندارم فايل zip باشة يا هر فايلى ديكة فقت منظورم ان هست از تريق اينتر نيت يك فايل با سيتم كار بر كبى بشة
من اين نمونة بيدا كردم اللبتة از فايلهاى auto it هيستفادة كرداست ولى باهر حال ميطة فايل دانلود شود ولى فايل كة هيج جاى نيست شوها هم يك امتحان كنيد ببينيد توى سايت mmbforum بيدا كردم
ولى بيش من كار نميكند لطفا شوما هم تيست كنيد اشكالاتش بما بكيد
http://www.onlinethaidictionary.com/MMBDemos/Downloads.html

پیوست ها

• MMBDownloader.zip
    396.1 کیلوبایت · بازدیدها: 60
آخرین ویرایش:

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
شما میتونید با استفاده از پلاگین های Internet PlugIn یا Weirdo PlugIn فایلتون رو از اینترنت دریافت کنید و بعد اون رو جایگزین فایل قبلی کنید.

توضیحات این تاپیک و پیوست های موجود در اون میتونه بهتون کمک زیادی بکنه: http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=109174

جدیدترین ارسال ها

بالا