Unreal Engine چیست و از کجا باید دانلود کرد

ببخشید یه سوال دارم...
شاید بگین مربوط به این انجمن نیست ولی چون در رابطه با برنامه نویسی هست اینجا سوالمو مطرح کردم:
من می خوام با Unreal Engine کار کنم...
احتیاجات من بعد از تهیه نرم افزار چیست؟
یعنی باید چه زبان های برنامه نویسی رو یاد بگیرم...
کلیه زبان هایی که در این نرم افزار مورد استفاده قرار میگیره رو به ترتیب اولویت نام ببرید و اگه شد یه منبع به صورت کتاب هم معرفی کنین...

خیلی ممنون

saalek110

Well-Known Member
بی زحمت بگید این Unreal Engine چیست و از کجا باید دانلود کرد.

Unreal Engine نرم افزاری قدرتمند در زمینه ساخت بازی های سه بعدی می باشد...
نسخه های بتای آن به درد نمی خوره ولی قرار وقتی آخرین ورژنش بیاد یعنی ورژن 4 اون به صورت کامل در سایت پرداخت قرار بگیره...

پس چی شد بابا من موندم چه کتاب هایی بخرم؟؟؟
در نرم افزاری که گفتم چه زبان هایی بیشتر کاربرد داره؟؟
چون من یه سری کتب آموزشی گیر آوردم نمی دونم بخرم یا نه...

pythoN

Active Member
سلام .
حتما بخر .

در ضمن اینم یه سری اطلاعات .
Programming Features
. کار روان با اکسپورت های مایا مکس و xsi در ضمن (فایلهای زیبراش هم اول توی مکس بعد به انجین منتقل میشه )
.فقط سی پلاس پلاس برای اسکریپت ها .
. framework
.عمل های زیادی رو هم خودش داره . تا بصورت اسان خیلی از کار هارو انجام بدی . بدون نوشتن ویا بلد بودن زبان برنامه نویسی .

در ضمن به این تاپیک یه سری بزن ما چند وقته که داریم در مورد ساخت بازی بحث میکنیم . حتما بیا نظراتت رو بیان کن .
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=74642&page=7

آخرین ویرایش:
مرسی از همگی این نرم افزار از دلفی و سی و سی شارپ و... پشتیبانی مکنه یعنی میشه توش استفاده کرد؟؟؟؟
یا اصلا لازم نیست؟؟؟

راستی می خوام اون منابع رو به شما هم بگم اگه خواستین بخرین
درضمن می تونین توی سایت بازم بگردین و چیزهای مورد نیاز خود را تهیه کنین
Visual Basic.Net

C plas plas

Delphi 7

همش فارسیه

saalek110

Well-Known Member
من قبلا با گیم میکر کار کردم. چند تا بازی باهاش ساختم. بدون یک خط کدنویسی میشه هر نوع بازی ئی را ساخت.
در مورد این انجین من تابحال باهاش کار نکردم. دیشب نصبش کردم و کمی ور رفتم.
ولی دوستمان پایتون در بالا گفته با این انجین هم بدون کدنویسی میشه خیلی کارا کرد.
.عمل های زیادی رو هم خودش داره . تا بصورت اسان خیلی از کار هارو انجام بدی . بدون نوشتن ویا بلد بودن زبان برنامه نویسی .

این نرم افزار از دلفی و سی و سی شارپ و... پشتیبانی مکنه یعنی میشه توش استفاده کرد؟؟؟؟
پایتون:
.فقط سی پلاس پلاس برای اسکریپت ها .

باز هم از ایشان می توانید سئوال کنید یا در آن سایت از بچه هایی که دارند کار می کنند بپرسید.

دوستمان گفته حتما کتابها را بخر.
اگر واقعا دوست داری کتاب بخری بخر ولی بعدا هم میشه خرید. چرا عجله؟

pythoN

Active Member
مرسی از همگی این نرم افزار از دلفی و سی و سی شارپ و... پشتیبانی مکنه یعنی میشه توش استفاده کرد؟؟؟؟
یا اصلا لازم نیست؟؟؟
بضعی جاها لازم نیست بعضی جاها هم فقط سی پلاس پلاس.

جدیدترین ارسال ها

بالا