unloadmovie

***UNIQUE***

Active Member
من میخوام 2 تا Button روی Document داشته باشم که با فشردن یکی یه فایل Flash Load بشه و با فشردن اون یکی unLoad بشه در Buttonاولی این دستور رو مینویسم
کد:
loadMovie("C:\\11.swf", this);
برای Unload شدن مقدار ورودی به دستور
کد:
unloadMovie();
چی باید باشه ؟
و یه مسئله دیگه وقتی Load انجام میشه همه bject های روی صفحه میره
چیکار کنم عمل Load انجام بشه اما مثلا"button Unload هم روی صفحه بمونه؟

Security9776

Active Member
شما باید دستور زیر رو قرار بدی :
unloadMovie("this");

یا اگه تو یک لول خاصی لود کردی دستور
YOUR_LEVEL_NUMBER
رو قرار بدید .

***UNIQUE***

Active Member
ممنونم اما یه مشکلش حل نشد
من 2 تا Button روی document دارم Button اول رو که فشار میدم فایلم Load میشه و هر دو تا Button با Load شدن فایل invisible میشن اصلا" دیگه button unload نشون داده نمیشه !!(اون Level بندی اینجا کاربرد داره )
ممنون میشم کمک کنید چیکارش کنم درست بشه؟

Security9776

Active Member
آهان . حالا فکر کنم متوجه بشید که چرا گاهی باید اطلاعات و فایلتون رو در یک لول جدید لود کنید .
شما یا باید فایلتون رو در یک لول جدید لود کنید و یا اینکه اون رو تو یک مووی کلیپ لود کنید .
شما با دستور بالا به جای level0 خودتون ( _root ) فایل جدیدتون رو لود کردید و با این کار دیگه اون 2 تا دکمه رو نمی بینید .

***UNIQUE***

Active Member
ممنونم حالا میخوام یه Level ایجاد کنم این فایل رو توی اون Level Load کنم
این دستور رو نوشتم
کد:
on (release)
{
//	this.createEmptyMovieClip("logo_mc", 999);
	trace(_level1);
	loadMovie("C:\\Documents and Settings\\Nazanin\\Desktop\\11.swf", _level1);
	loadMovie();
}
اما Bug داد اجرا نشد باز یه جای کارم ایراد داره ؟:(
ممنون میشم راهنمایی کنید

Security9776

Active Member
کد شما چند تا مشکل داره . شما مگه نمی خوای فایلت رو تو یک لول لود کنی ؟
برای این کار شما کد زیر رو امتحان کن :
on (release) {
loadMovieNum("C:\\Documents and Settings\\Nazanin\\Desktop\\11.swf", 15);
}

با این کار شما مووی فایلت رو در لول 15 لود می کنی .

***UNIQUE***

Active Member
خیلی ممنونم
خیلی لطف کردید
درست شد
فقط یه سوال دیگه من چه جوری فایل های دیگه مثل Html یا exe رو میتونم Load کنم مثل این فایل swf؟

Security9776

Active Member
شما عملا فقط می تونید از طریق این دستور فقط فایل های .jpg و .swf رو لود کنید .
برای لود کردن یک فایل html باید از راه های دیگری وارد بشید .
در مورد فایل exe هم این امکان رو ندارید .

اما ....
اگه از نرم افزار های جتنبی فلش استفاده کنید کلی امکانات دیگه بدست می یارید . البته من نمی دونم فایل شما می خواهید exe بشه یا نه ولی اگه می خواهید اون رو exe کنید بهترین کار استفاده از این برنامه ها است .
شما با این نرم افزار ها حتی می توانید یک فایل PDF رو هم لود کنید و یا اکتیو ایکس word یا excel رو داخل برنامه لود کنید .

اگه نیاز به توضیح بیشتری داشتید بگید تا کمکتون کنم .
موفق باشید .

***UNIQUE***

Active Member
از توضیحتون بسیار ممنونم
میشه لطف کنید اسم اون نرم افزار جانبی رو بگید که امکان Load فایل های دیگه رو هم تو flash میده؟

Security9776

Active Member
اون برنامه اسمش هست MDM Flash Studio Pro که می تونید از سایت www.multidmedia.com اون رو بگیرید . فقط ورژن های موجود که هست همه از دم تریال هست و شما نمی تونید از فایل های لودر موجود در اینترنت استفاده کنید . ( البته من 1 سال پیش دنبال این برنامه بودم ) . تا اینکه یکی از دوستانم زحمت گیر آوردنش رو برام کشید .

***UNIQUE***

Active Member
نه اتفاقا" از اینترنتهای معمولی هم شاید پایینتر باشه
داشتم این نرم افزار رو کاربردش رو نمیدونستم
که شما لطف کردید گفتید :)

***UNIQUE***

Active Member
بازم چند تا سوال ممنون میشم راهنمایی کنید :neutral: :)

شما این Message که بالای خروجی برنامه میده (که این نسخه Trial بوده ) چجوری حذفش کردید؟
شما Crack این برنامه رو دارید ؟(اگر دارید ممنون میشم لطف کنید اینجا بذارید)

میشه لطف کنید بگید چه جوری باید فایلهای exe یا خروجیهای برنامه های دیگرو با استفاده از این نرم افزار تو flash load کنم
من نتونستم ازش این استفاده رو بکنم(با دستورات fscommand باید اینکارو انجام داد ؟)

من این دستور رو توی یه Button نوشتم اما کار نمیکنه میشه لطف کنید این فایل رو ببینید مشکلش چیه ؟
کد:
on (release)
{
	fscommand("flashstudio.prompt","\"Hello World\"");
}

پیوست ها

• Test.zip
    5.8 کیلوبایت · بازدیدها: 2

Security9776

Active Member
با سلام ،
این نسخه های موجود همگی trial است و فایل های loader که در اینترنت موجود هست رو ورژن های trial جواب نمی ده . همون طور که گفتم من یکی از دوستانم برام ورژن فول رو گیر آورد .
در مورد لود کردن فایل exe : من نگفتم که این برنامه فایل exe رو لود می کنه ، بلکه گفتم شما می تونید Activx برنامه های دیگر رو در اون وارد نمایید . مثلا اگر اکتیو ایکس word رو لود کنید مثل این هست که برنامه word رو داخل برنامتون لود کردید . ولی شما عملا نمی تونید هر فایل exe رو لود کنید . برای این کار از نرم افزار MMB استفاده کنید .
در مورد دستوری هم که نوشتید این دستور کاملا کار می کنه . من فایل شما رو هم تست کردم و جواب داد . شما اگه این مشکل حل نشد مراحل زیر رو چک کنید :
1. اولا مطمئن بشید که از صفحه اولی که می یاد حتما pc رو انتخاب کنید .
2. از گزینه Edit>Preference و از سمت چپ گزینه Pc Projects رو انتخاب کنید و سپس از سمت راست StandAlone Standard Pc Projects رو انتخاب کنید .

اگه سوال دیگه ای بود در خدمتم .

***UNIQUE***

Active Member
از توضیحاتتون ممنونم
درست شد من مورد دوم رو اشتباه انتخاب میکردم :)

***UNIQUE***

Active Member
من برای loadMovie آدرس میدم از روی هاردم کار میکنه میخوام اونو رو cd بریزم رو کامپیوتر دیگه ای اجرا کنم اما نمیدونم چه آدرسی به Button ها بدم که یه فایل swf خاص رو از روی cd load کنه ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا