Tsearch مشکل گشای جستجوی متن فارسی و انگلیسی در فلش

BioDread

Banned
سلام biodread عزیز....
یه چیزی....
اگه space سرچ بشه یه مشکلاتی پیش می یاد
1 - درست همه فاصله ها رو پیدا نمی کنه و نمی تونه مشخص کنه
2 - توی سرچ های بعد مشکل پیش می یاد

شاید اگه اصلا نشه space رو سرچ کرد مشکل حل باشه ، منظور اینه که اول چک بشه برای وارد شدن به مرحله جستجو ،...

موفق و پیروز باشید:rose:
مرسی
جالب بود

ببینم کجا ایراد داره

BioDread

Banned
نسخه 2 این کلاس آماده شده و به زودی ارائه میشه
افزایش 50% prefrmance
اضافه شدن event
اضافه شدن preloader

بر طرق شدن باگ space و چند باگ کوچک - هر کاراکتری رو جستجو میکنه !!

خوانا تر شدن کد

و در کل خیلی بهتر شده !!!

mohsensemsarpour

کاربر فعال
اکشن دوش رو هم من با کمک بایو و مرتضی (برنامه نویس فارسی استایل) آماده کردیم البته 70 درصد مرتضی 20 درصد من 10 درصد کمک های بایو به هر حال من قصد دارم این کار رو به صورت کلاس آماده کنم البته امکانات خاص دیگه ای هم بهش اضافه شده که می شه از اون ها هم استفاده کرد ، به هر حال اگر نیاز بود بچه ها بگن تا اضافه کنم وگر نه که اکشن 3 رو بایو زحمت کشیده دیگه

موفق باشید

flashpro

کاربر فعال
اکشن دوش رو هم من با کمک بایو و مرتضی (برنامه نویس فارسی استایل) آماده کردیم البته 70 درصد مرتضی 20 درصد من 10 درصد کمک های بایو به هر حال من قصد دارم این کار رو به صورت کلاس آماده کنم البته امکانات خاص دیگه ای هم بهش اضافه شده که می شه از اون ها هم استفاده کرد ، به هر حال اگر نیاز بود بچه ها بگن تا اضافه کنم وگر نه که اکشن 3 رو بایو زحمت کشیده دیگه

موفق باشید
خوشحال میشیم اگه بزارید.

با تشکر از دوستانی که بدون چشم داشتی مشکلات ما رو به دوش می کشند
آقای BioDread من نتونستم کلاس رو دانلود کنم .اگه میشه لینک مستقیم بزارید
اون لینکی که گذاشتید صفحه ای باز می شه که لینک دانلود توش نبود
متشکرم

fery_p30

New Member
واقع برای فرومی مانند مجید آنلاین متاسف هستم که کاربری با این توانایی را با لغتی همچو Banned

همیشه آفلاین کردید !!!!!
وبه جای وی لینک می دهید !!!

++Hadi++

Active Member
لازم نیست متاسف باشین ...
کسری یا همون BioDread از دوستان نزدیکمه و چند بار خودم به ایشون پیشنهاد دادم تا با مدیران ارشد این سایت صحبت کنم تا پروفایلشو باز کنم و ایشون ممانعت کردند و دیگه رغبتی برای بازگشت ندارند . در مورد کسانی که قبلا باعث بسته شدن اکانت ایشون شدند واقعا متاسفم ..

جدیدترین ارسال ها

بالا