قالب toy car

agira3d

کاربر VIP
سلام خدمت همه دوستان:rose:
این کارو واسه تمرین زدم .مدل ماشین از انیمیشنی بود که ساختیم.این هم یه ماشین پلیس اسباب بازی هستش.
مایا ـ منتال ری

پیوست ها

• final image.jpg
    final image.jpg
    301.7 کیلوبایت · بازدیدها: 59

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.کار خوبی شده.
مدل معلوم هست لوپلی هست.اگه وایر بزارین بهتر میشه روی مدل نظر داد
شیدرها می تونست خیلی بهتر باشه
درست هست برای انیمیشن باید سبک کار کرد اما وقتی تک شات میزارین باید با بالاترین کیفیت ممکن باشه
تقریبا دیتیل کار خیلی کم هست
لاستیک انگار بادکنک هست.هیچ برجستگی نداره.البته با موضوع که اسباب بازی هست سازگار هست.
طبق معمول منتال ری عزیز رنگ مرده کنتراست پائین عدم شفافیت و ...
کارهای منتال ری و مایا از 60 کیلومتری داد میزنن سلام من مایا هستم
نور پردازی ضعیف شده.خیلی ضعیف.نقاط سیاه زیاد داریم توی کار در عین حال شیدرها اصلا خوب ظاهر نشدن
موفق باشید

agira3d

کاربر VIP
سلام ممنون از توجه.
مدل. فکر نکنم پلی واسه انیمیشن بیشتر نیاز یاشه.این کارو 6 ماه پیش انجام دادم .این هم فقط یه تمرینه رندر بود.فقط میخواستم نورهایه منتال رو تست کنم.خروجی خیلی خوب از مایا گرفتن کار سختیه.مخصوصا منتال ری.مثل وی ری یا موتور هایه دیگه نیست خودتون بهتر میدونید.نمیشه رندر هر فریم 3 ساعت باشه اینجوری نمیشه تو ایران انیمیشن ساخت. من توساخت انیمیشن بیشتر فعالیت میکنم تا تک شات.
موفق باشید.

SinaTR

Well-Known Member
مدل خيلی خوب شده...
ولی جزئيات کمه حتی در حد همون اسباب بازی که خودتون گفتين.
دستگيره، آينه، داخل ماشين ...
لاستيکای اسباب بازی هم به اين شکل صاف نيست (رينگا در اين حد ساخته شده و چرخ های جلو قابليت چرخيدن داره بعد همچين لاستيکی؟؟؟ اصلا امکان نداره)

hdnsoft

Well-Known Member
کار زیبایی شده
و متشکرم از دوستان فنی !
عجب نظر های دقیقی دادن انصافا
خسته نباشید

koorosh_kh

باحالترین کاربر
سلام
خوب شده
به نظر من باید در جهت پیشرفت نظر داد
مثلا اگر من بگم که با پیکان 120 تا سرعت رفتم کسی نمیگه که ای بابا لامبورگینی 300 تا میره
موتور منتال هم همین هستش اگر کسی باهاش یه کار زد باید دید که آیا میشده که بهتر هم باشه یا نه
الان به نظر من تو این کار شیدر لاستیک اشتباهه کاملا لمبرت هستش در حالی که لاستیک واقعی رفلکت داره
دوم اینکه با توجه به اینکه اسباب بازیه و معلوم نیست جنس بدنه چیه زیاد نمیشه ایراد گرفت اما چیزی که معلومه فلز نیست
سوم اینکه رفلکتی که رو ماشین هست به خاطر نور توی استدیو هست که این نتیجه خوبی نداره برای کنترل بهتر رفلکتها از پلن های سفید باید استفاده کرد
در آخر هم درسته که تست نور و رندر گرفتی اما باید شیدر ها درست باشه که مثل قسمت های سفید فلت دیده نشه.
موفق باشی:rose:

Mehroo

Member
به نظرم برای انیمیشن لاستیک نیاز به مدل سازی نداره چون تو حرکت اج ها مشخص نیستن
صرفا یک تکسچر ساده میتونه برای زیبا تر شدن این کار در قالب تک شات هم کفایت کنه
سایر موارد رو هم که دوستان زحمتش رو کشیدن و بیان کردن

جدیدترین ارسال ها

بالا