انیمیشن titi fast food

m.n1362

Member
سلام بر عارف لومیون واسه انیمت خیلی خوبه اما من از داخلیای لومیون خوشم نمیاد ...کارت خیلی خوب شده

archman3d

Member
خسته نباشی
با اون قسمت برفیش خیلی حال کردم، و لنزی که کثیف بود، کلا افکت های جالبی به کار برده بود
چند سوال داشتم
نمیشه لومیون رو توری تنظیم کرد که از سی پی یو هم استفاده کنه زمان رند؟
رندر زیاد باعث صدمه دیدن گرافیک نمیشه؟
من یک رندر سنگین گرفتم و الان احساس میکنم گرافیکم خنگ شده!!!!

max vray

کاربر VIP
عارف جان سنگین نیست رندر مکسول اگر فقط یک تک فریم بگیری :) بعد با همون تک فریم میتونی رندر روز تا شب رو بگیری :)

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
نه عزیز امکان نداره ، چون مکان خورشید باید تغییر فیزیکی داشته باشه ...
مکسول خیلی خیلی سنگینه اگر همچین پروژه ای قرار باشه درش اجرا بشه ...
مکسول یادگیریش از همه چیش سخت تره ...
مکسول به سختی نتیجه خوبی میشه ازش گرفت ...

خیلی دلیل هست که نمیشه همچین کاری رو با مکسول زد .

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
نمیشه لومیون رو توری تنظیم کرد که از سی پی یو هم استفاده کنه زمان رند؟
سلام ممنون.نه نمیشه.الگوریتم لومیون بر اساس انجین آنریل و امثال اون هست و فقط هسته گرافیکی میشناسه
نه بابا مگه گرافیک به این راحتی ها از پا در میاد .

من یک رندر سنگین گرفتم و الان احساس میکنم گرافیکم خنگ شده!!!!
نه ربطی نداره.دمای کارت گرافیک رو چک کنین. درایورش حتما آپدیت باشه. گرافیکتون چیه؟

میشه بیشتر راهنمایی کنید؟کارمو تو مکس چه کار کنم؟چجوری ببرم تو lumin
شما کافیه مکس کارتون رو توی مرکز صفر وصفر بزارین. حتما متریال ها از نوع استاندارد باشه وی ری یا منتال نه!
سعی کنین لایه بندی کنین.در غیر این صورت هر آبجکت میشه یه متریال جدا جدا.یعنی رفرنس جدایی و قاطی نشدن متریال هست.

max vray

کاربر VIP
نه عزیز امکان نداره ، چون مکان خورشید باید تغییر فیزیکی داشته باشه ...
مکسول خیلی خیلی سنگینه اگر همچین پروژه ای قرار باشه درش اجرا بشه ...
مکسول یادگیریش از همه چیش سخت تره ...
مکسول به سختی نتیجه خوبی میشه ازش گرفت ...

خیلی دلیل هست که نمیشه همچین کاری رو با مکسول زد .

میشه :) نمیدونم چقدر با مکسول کار کردی اما من انیمیشن سفره هفت سین که یک کار گروهی بود رو با همین مکسول زدم با یک فریم 3 ساعت طول کشید و کل انیمیشن بسته شد چون دوربین ثابت هستش و نور ها در طول روز و شب عوض میشند.چون مکسول فیزیکال هستش و نور رو برای کل کار محاصبه میکنه و با کار کردن روی ایتم های نور های مصنوعی و نور خورشید و نور اسمان میتونی حس صبح تا شب رو القا کنی...
http://forum.majidonline.com/threads/185524-هفت-سین-گروهی-91?highlight=

LinkinForEver

بله خوب با این کیفیت میشه ( اصطلاحا Flat Render گفته میشه . نور شدید سراسری مثل نور یک مهتابی یا فلوئور سنت ) ... اما خوب اگر بیش از 2 نور منسدد استفاده بشه با 3 ساعت نمیشه یک فریم رو تا 20% هم برد . مثلا داخل یک خونه با نور روز و متریال های چوب و ...

شما توی یک صحنه ی حرفه ای و با خروجی مناسب بعضی وقت ها مجبورید برای یک کف چوب معمولی 5 یا 6 لایه بسازید که هر لایه حدودا 1.5 % به زمان رندر اضافه میکنه به اضافه ی پخش سراسری فتون ها که در مکسول خیلی کند پردازش میشه چون از روش Patch Tracing استفاده میکنه اما نرم افزاری مثل ARION 2.5 ، روش جدید تری داره که خیلی سریع تر هست توی پخش فتون .

و Multilight هم حدودا 35% به زمان رندر اضافه میکنه با و این روند با اضافه شدن Emitter جدید بیشتر میشه ...

حدودا 2 سال هست مکسول رو به صورت جدی دنبال میکنم . یک سری مقاله هم هم در ضمینه مکسول نوشتم که میتونید در Mostafa3D مطالعه کنید . ولی خوب بازم مکسول اینقدر سخت هست که مبتدی هستم درونش اما بازم اینقدر جذابه داره که نمیتونم ولش کنم . :green:

ولی خوب اگه عارف جان بخوان با مکسول بزنن ، چرا با ویری نزنن ؟ :)

:rose:

آخرین ویرایش:

max vray

کاربر VIP
اخه ویری که save sequens نداره مثل مکسول!!!!داره؟!!!یکسری تنظیمات بود که epower قرار داده بود تو سایت تخصصش هم با مکسول بود و سرعت و تایم رندر رو بسیار خوب تنظیم میشد کرد باهاش و من و دوتا دیگه از بچه های سایت رو واسه کار با مکسول وسوسه میکرد کارهاش و اخرش هم سراغ مکسول و فرای و اریون و در نهایت کرنا رفتیم که واقعا هرکدوم جذاب و رویایی بودن.با ویری اگه بشه با همین سرعت رندر گرفت که عالیه!!!من جایی ندیدم سیو سکونس بده ویری با یک رندر!!!

LinkinForEver

بهتون قول میدم ازا خر به ویری میرسید :دی

بــله ! ویری خیلی پیشرفته تر هم داره !
شما میتونید توی ویری بدون تغییر زمان رندر عکس رو با Deep 64 بیتی زخیره کنید و توی NUKE اون رو کد بندی کنید ، که بهشون کد تصویر میگن ، بعد میتویند با چند اسلایدر مجهز ، کل تصویر رو ادیت کنید .
حتی منتال ری هم این قابلیت رو داره ، اموزشش هم در وبلاگم قرار دادم .

ویری به جز این میتونید Cache های GI هم ادیت کنید اگر به زبان XML مسلط باشید یا Phyton به راحتی این امر امکان پذیره ، شاید بتونم بگم حتی از لیومون هم بهتره ...

تازه درون ورژن ویری 3 متود کامل مکسول قرار گرفته و شما در ویری 3 میتونید هم زمان هم فیزیکال و هم ان بیس رندر کنید و در ان واحد دو رندر فیزیکال و غیر فیزیکال با حدود 120 المنت دریافت کنید ! واقعا محشره نه ؟؟؟

به نظرم Chaos Group نابغست !

max vray

کاربر VIP
مرسی عالی بود :) اره اخرشم با ویری کار کردم چون واسه بازار کار همون ویری بهتره فقط سعید پاکزاد پابند کرنا فکر کنم باقی موند :)

toyz

Member
کارت عالی بود شیخ .
واقعا لذت بردم و امیدوارم که از این به بعد بیشتر از شما انیمیشن ببینیم .
:rose:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
توی خود سایت رسمی لومیون یه سری آموزش هست که کامل ساده زیبا کل نرم افزار رو معرفی میکنه. حتما دانلود کنین.با یه بار دیدن فول میشین

ashkanyeganeh

New Member
سلام عارف جان ممنونم ازکمکت.من تو سایتش رفتم ولی نفهمیدم چجوری حرکت خورشید انیمیشن کنم.ممنون میشم کمک کنید؟

Mandana

Active Member
نماهای داخلی یکم به دلم ننشست ولی نماهای بیرون عاااالی بود
موفق بباشی عارف هاین :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا