انیمیشن titi fast food

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام. آخرین انیمیشن معماری من هست
با لومیون 4 رندر گرفته شده.
موزیک متن هم مال فیلم man of steel هست. ( ممنون از حامد عزیز )
با پریمیر کنار هم چیده شد.
تی تی به زبون مازندرانی یعنی شکوفه گل
لینک ویدئو

لینک آپارات

titi fastfood.jpg

آخرین ویرایش:
خسته نباشی عارف جان
خوب بود ولی تو اون قسمتی که زمان سریع میشه و نور خورشید جابجا خیلی بهتر بود که آدمای در حا ل حرکت و ماشین ها هم سریع میشدن به نظر تو ذوق میزنه
افکت نورها و عمق میدان خیلی خوب شدن و در کل خسته نباشید

ashkanyeganeh

New Member
خسته نباشی خیلی خوب شده .انیمیشن معماری دوستدارم تو کارام استفاده کنم نمیدونم چطوری؟میشه کمکم کنید یاد بگیرم.

AREF

خسته نباشی خیلی خوب شده .انیمیشن معماری دوستدارم تو کارام استفاده کنم نمیدونم چطوری؟میشه کمکم کنید یاد بگیرم.
سلام ممنون از نظرات دوستان
راستش باید مکس رو تا حدی بلد باشین تا پلاستیک حجمی رو بسازین.بعد وارد این برنامه Lumion بشین.

mo-hammad

Active Member
سلام خوب بود ولی با یکم سلیقه ی بیشتر میشد به جای مدلهای کارتونی پشت پرده سبز از چنتا آدم فیلم گرفته بشه و میکس بشه خیلی با حال میشد . التبه تو تغییر سریع حالات روز باید سرعت حرکت انسهانها هم بیشتر میشد. اما در کل شما که فیلم سینمایی نمیخواستی بسازی میخواستی طرح زیبات رو به معرض نمایش بزاری که واقعا هم زیبا بود :)

javadgonbadi

Well-Known Member
سلوم خسته نباشی عارف جان
عالی بود کارت:rose:

به غیر از نظر دوستان تو اون قسمتی که شب روز میشه اون زنه که وسط داشت راه میرفت تا روز میشه سریع بر میگره انگار یه چیزی رو یادش رفته بوده!:green:
فکر میکنم مسیر پاپیولیتش کم بوده
ولی در کل حال کردم خیلی وقت بود انیمیشن تو سایت ندیده بودم

AREF

سلام خوب بود ولی با یکم سلیقه ی بیشتر میشد به جای مدلهای کارتونی پشت پرده سبز از چنتا آدم فیلم گرفته بشه
سلام.آره متاسفانه هنوز یه آرشیو حرفه ای که فیلم گرفته باشن نیومده.محدودیت برنامس دیگه! :rose:حرکت سریع خوب میشد اما تو این برنامه نمیشد

max vray

کاربر VIP
به سلام عارف جان.خیلی هم خوب بود و ضرب اهنگ کار هم جالب بود اما در کل مثل همیشه و مثل بقیه کارات پر زحمت بود!!!
بنظرم برای حرفه ایی تر شدن کارت نیاز به موتوری مثل مکسول داشتی تا یکسری از انیمیشن هارو با اون انجام میدادی.
از لرزش دوربین قافل شدی چرا؟!باور کن کاری که لرزش دوربین تو اینجور انیمیشن ها با کیفیت کار میکنه شاهکاره.
موفق هستی موفق تر باشی:paint:

amir0172

Well-Known Member
به سلام عارف جان.خیلی هم خوب بود و ضرب اهنگ کار هم جالب بود اما در کل مثل همیشه و مثل بقیه کارات پر زحمت بود!!!
بنظرم برای حرفه ایی تر شدن کارت نیاز به موتوری مثل مکسول داشتی تا یکسری از انیمیشن هارو با اون انجام میدادی.
از لرزش دوربین قافل شدی چرا؟!باور کن کاری که لرزش دوربین تو اینجور انیمیشن ها با کیفیت کار میکنه شاهکاره.
موفق هستی موفق تر باشی:paint:

سلام در مورد این لرزش دوربین یکمی توضیح میدین ؟ ممنون

aliamel

کاربر فعال
سلام.
بنده یه نظر منتقدانه و صمیمانه رو خدمتت عرض می کنم.
فکر می کنم تو بحث سناریو و موضوع داستان یه کم می تونستید قوی تر کار کنید.کلیات کار بسیار خوبه اما بعضی جاها نیاز داره تغییراتی اعمال بشه.به طور مثال کارکترهایی که نشسته اند رو توجه کنید.هیچ حرکت خاصی ازشون سر نمی زنه.بیشتر جاها تنها نشسته اند و حتی مشغول غذا خوردن هم نیستند.

pclord

کاربر متخصص
سلام

عارف جان بسیار عالی ، کار جالبی بود. خسته نباشی.

با تشکر

AREF

سلام.ممنون.محمد رندر مکسول سنگین برادر!

سلام در مورد این لرزش دوربین یکمی توضیح میدین ؟ ممنون
توی خود لومیون یه قابلیت داره انگار دوربین دست یارو هست داره راه میره تکون تکون میخوره توی نمای برفی همین کار کمی معلومه

فکر می کنم تو بحث سناریو و موضوع داستان یه کم می تونستید قوی تر کار کنید.
ممنون دوست خوبم.راستش سناریو رو بچه های شرکتم هم بهم گفتن.مثلا از صبح شروع میشد و به شب ختم میشد
در مورد آدم ها خب لومیون مثل مکس اینها نیست .همه چیش آمادس و نمی تونیم توی حرکاتشون تغییری ایجاد کنیم.برنامه ای هست فقط برای انیمیشن معماری

::reza::

کاربر VIP
کل کار خوب بود. ولی واووو عجب موزیکی داشت :green: . از موزیک خیلی خوشم اومد گرچه به کار نمی خورد.

جدیدترین ارسال ها

بالا