time

datum

Member
سلام دوستان
کسی میدونه با Asp چطوری میشه زمان سرور رو به زمان جاری تبدیل کرد؟ یا حد اقل با جاوا ؟
ممنون میشم کمکم کنید

در صفحات asp ساعت و تاریخ سرور رو نمیشه عوض کرد فقط میشه خوندش. درستش هم همینه: فرض کن هر کسی بخواد خودش ساعت و تاریخ سرور رو عوض کنه.

اگر منظور از جاوا همون جاوااسکریپت سمت کلاینت باشه روشش با سمت سرور هیچ فرقی نمیکنه فقط ساعت و تاریخ کامپیوتر کاربر رو برمیگردونه.

datum

Member
معذرت فکر می کنم منظورم رو درست بیان نکردم
من منظورم این نیست که بخوام تاریخ و ساعت سرور رو عوض کنم , من میخوام هر بار که کاربر اطلاعاتی وارد میکنه زمان ورود اطلاعات در بانک ثبت بشه , تاریخ رو که میدونم با دستور جاوا اسکریپت میشه اما زمان رو نمیدونم , در حقیقت میخام زمان حقیقی رو ثبت کنم نه زمانی که ساعت سیستم نشون میده

datum

Member
بابا اخه من اگه مشکلی نداشتم که همچین سوالی نمیکردم
ساعت سرور درست نیست و نمیشه ازش استفاده کرد برا همین هم باید یه کار دیگه ای کنم که زمان حقیقی رو بتونه ثبت کنه

اگر درست نبودن ساعت سرور طبق یک قاعده مشخص باشه (مثلا اختلاف زمان معین با ساعت واقعی) میشه از روی ساعت نادرست به ساعت درست رسید. ولی اگر تابع نظم خاصی نباشه بنظر میاد که راهی نباشه مگر اینکه سرور پیدا کنی که سرویس زمان بده و ازشون کوئری بگیری و بجای تاریخ سرور استفاده کنی.

datum

Member
سلام
از لطفتون ممنون
مشکلم حل شد ازamirlol هم متشکرم که خیلی کمکم کرد
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا