Theme جدید ویندوز XP فیروزه ای

javadsoltani

New Member
سلام
این هم از Theme جدید برای ویندوز XP که خیلی زیبا هست.
آخرین به روز رسانی 15 ژوئن 2008 برابر 26 خرداد 86 به نسخه 0.11
این Theme خصوصیاتی داره که تا حالا کمتر Theme این خصوصیات رو داشتند:

- این Theme طوری طراحی شده که کمترین مشکل رو با فونت های فارسی داره
- مثل Theme های دیگه این Theme چشم شما رو نمی زنه و بعد از یک مدت خستتون نمی کنه
- رنگ ها درش طوری انتخاب شده که در هماهنگی و زیبایی بالا به کار رفتند
- علاوه بر تغییر ظاهر ویندوز XP موارد زیر هم در ویندوز مطابق Theme تغییر می کنه:
* تصویر پس زمینه بسیار زیبا و با کیفیت و ابعاد 1600x1200 که روی هر ریزولیشنی کمترین افت کیفیت رو خواهد داشت
* صداهای ویندوز (خاموش, روشن, لاگ آن لاگ آف و ...) هم عوض می شند و صداهای جدیدی به ویندوز شما افزوده می شه
* آیکن های MyComputer, My Documents و سطل زباله ویندوز ویستا روی کامپیوتر شما ست می شه (البته با تغییر Theme دوباره به حالت قبل بر میگرده)
* اشاره گر ماووس هم عوض می شه
* این Theme در 5 رنگ ارائه شده:
> فیروزه ای (پیش فرض)
> یاقوت
> زر یا طلا
> کبود
> شهریور (تیره فقط نسخه 0.11)

البته هر رنگ شامل دو مجموعه هست که یکی مجموعه نرمال و اون یکی مجموعه فشرده هست که در مجموعه فشرده از فونت پیشفرض Theme ویندوز ویستا یعنی SEGOE UI استفاده شده. این فونت برای متون لاتین کیفیت فوق العاده بالایی داره.
- شما هیچ کاری لازم نیست انجام بدید چون این Theme به شکل بسته نصب ارائه می شه. فقط نصبش کنید و هر وقت خواستید پاکش کنید بدون هیچ زحمتی از توی Add Remove Programs قابل UnInstall شدن هست.

- تصویر نمونه رو هم اتچ کردم ببیند اگر خوشتون اومد بعد دانلودش کنید.
- فقط یادتون باشه بعد از نصب به بخش Apparence هم برید تا بتونید بقیه رنگ های این Theme رو ببیند. دیگه تصویر بقیه رنگ هاشو نمی زارم تا وقتی خودتون دیدید شکه بشید.
- برای اون افرادی هم که ویندوزشون مشکل UxTheme رو دارند (مثلا اون هایی که از ویندوز XP سرویس پک 3 استفاده می کنند) من دو تا Patch مخصوص حل این شکل همراه بسته گذاشتم, شما بسته به اینکه ویندوزتون چه نسخه هست (SP3 یا SP2) پتچ مربوط به خودتون رو اجرا کنید تا بتونید به راحتی از این Theme استفاده کنید. اگر هم قبلا پتچ رو اجرا کردید که دیگه هیچی لازم نیست و تم براتون به نمایش در میاد.

لینک دانلود بدون UxPatchers ها: DargXPTheme011
حجم: 4.16 مگ
فرمت: Rar
موضوع: Theme جدید برای ویندوز XP نسخه 0.11

لینک دانلود فقط Ux-Patchers ها: دانلود
حجم: 1.09 مگ
فرمت: Zip
موضوع:پتچ برای ویندوز های XP نسخه های SP3 و SP2 تا Theme ها اجرا شوند

پیوست ها

• Preview.jpg
    Preview.jpg
    154 کیلوبایت · بازدیدها: 25
آخرین ویرایش:

vrb_3d

Active Member
سلام.خیلی ممنون که قرار دادی.من با rapidshare مشکل دارم ! نمی شه جای دیگه آپلود کنی؟

javadsoltani

New Member
اینجا انجمن گرافیک هست, انتظار داشتم درباره گرافیک تم نظرات بیشتری گذاشته بشه...
خوبه, بده, تهوه آوه, عالیه ... چیه؟

EMIRATES

Active Member
با سلام

دوست عزیز متشکرم از این قالب زیبا , بسی بسی ممنون!

این بخش هم واسه نرم افزاره گرافیک نیست. (میدونم کلا گفتید)

اگه شما قالب رو درست کردید , بذاریدش تو بخش گرافیک .

با تشکر.

javadsoltani

New Member
سلام
یک سری از استفاده کننده ها معتقد بودند که این Theme خیلی روشن هست و چشم رو اذیت می کنه (بر خلاف نظر من)...
من هم برای رعایت حال این دسته از دوستان این تم رو به نسخه جدید 0.11 به روز کردم که در اون یک نوع رنگ به اسم "شهریور" که نسبتا تیره رنگ تر هست (همین تصویر ضمیمه) و هم شدت رنگش کمتره, ایجاد شده.
اون آدرس های دانلود رو به روز کردم. و البته برای هماهنگی رنگ ها با تصویر پس زمینه مجبور شدم دو تا تصویر پس زمینه جدید هم همراه بسته نصب قرار بدم که بعد از نصب از طریق دسکتاپ قابل دسترسی هستند.
این و تا Wallpaper تنها با Scheme جدید یعنی 'شهریور' هماهنگی رنگ دارند.
به هر حال خیلی سعی کردم در این مد رنگ جدید کیفیت کار حفظ بشه اما از اونجایی که خود من از مد رنگ های روشن قبلیش بیشتر خوشم میاد از مد رنگ جدیدش زیاد راضی نیستم.
دوستانی که قبلا نسخه قبلی رو دانلود کردند در این نسخه جدید هیچ اتفاق خاصی نیافته جز اینکه حجمش کمی بیشتر شده که مجبور شدم Ux-Patchers ها رو سوا آپ کنم, "پس لازم نیست دوباره دانلود کنید".

پیوست ها

• ShahrivarPreview4.jpg
    ShahrivarPreview4.jpg
    48.5 کیلوبایت · بازدیدها: 2

جدیدترین ارسال ها

بالا