پشتیبانی .:: The Darkness Fisher ::.

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
سلام

soul reaver

attachment.php

منو یاد این بازیی انداخت که یکی از خاطره انگیز ترین بازی های عمره بوده (( البت بعد commandos)) که هر سه ـش رو بازی کردم و میتونم بگم اون زمان یکی از تنها بازی هایی بود که روی داستان میچرخید و تو آخرین ورژنش منو رو به نوعی شکه کرد تو داستان. در کل بازی خلاقانه و نویی بود واسه اوووووووووون زمان.

در مورد خرید باید بگم من جز اون آدم هایی هستم که هر بازی خارجی ارضام نمیکنه، فقط شرکت های بزرگ با بازی های یزرگشون میتونن منو راضی کنن ولی وقتی بازی ایرانی میبینم با این که بازیش نمیکنم میخرم و میذارم تو کشوم یا میدم به بچه های فامیل.
این که بازی اون وری ها خیلی خوبه و چرا این رو بخرم باید بگم Activision که الان منتشر کننده سری های COD هست، بابا call of duty ، از بازی های آتاری شروع کردن. هر کسی یه نقطه شروعی داره و هر شخصی غیر این فکر کنه فکر کنم ... آره . یعنی خود اون فرد هم یه نقطه شروع داره، آیا خوبه کسی به آثاری خود اون که هنوز به اوج نرسیده توجه نکنه؟ آیا این درست است؟ آیا این حرف درت است؟ (( ارسطو )) آخه این حرفه؟ نه خدایی حرفه؟!!

ولی حیمد جان طبق حرف دوستان یه حالت و pos بهتر به کاراکتر بده، یعنی یه deform ـگی خاص و جالب مثلا بجای این که زانوش از جلو خم بشه از پشت خم بشه، این حالت حس چندش و شکستگی به بیننده میده موقع حرکت و میتونه حس آزار دهنده به gamer القا کنه.

به نظر من بجای گرافیک بالا دنبال یه game play خوب باشید، خلاقیت میتونه خیلی ضعف ها رو بپوشونه، تو بخش انیمیت ما میگیم اگه یه box رو با یه داستان و زیبایی خاص انیمیت کنی برای بیننده خیلی جذاب تر از یه تک شات realistic هست.

نمیدونم گوشی اندرویید داری یا نه، یه بازی توش هست به نام free run که توی این بازی فقط دو گزینه jump و roll قرار داره که شما فقط کاراکتری که توی افق تصویر حرکت میکنه رو از روی موانق باید بپرونی یا به زیر موانع غل بدی، هر موقع بازی هامو بین یه جمعی نشون دادم همه سر این بازی با هم کل کل میکردن و گوشی رو با زور از هم میگرفتن، گرافیک بازی هم مثل کاراکتر کوتلاس همون انیمیشن ساده فوق العاده بود.

مردم گرافیک خوب دیدن ولی همیشه خلاقیته که نظرشون رو جلب میکنه.
میدونم تو هم مثل من خیلی به رنگ و لاآب اهمیت میدی ولی باید بگم خلاقیت از رنگ و لاآب جذاب تره.

فعلا همینا به ذهنم رسید.

موفق باشین حق یارتون

پیوست ها

• 3_640.jpg
    3_640.jpg
    64.6 کیلوبایت · بازدیدها: 27
آخرین ویرایش:

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
پسر تو درس و مشق نداری؟ کلاً چسبیدی پای سیستم جدا نمیشی ها.
برو با خانواده بشین، یه ذره آشنا شو باهاشون :green:
خدا بگم چیکارت کنه، نمیگی یکی مثل من این کاراکترو ببینه شب خوابش نمیبره؟؟
من که بازیتو نمیخرم، مریضم مگه با این Ficher نمیدونم Fisher چیه، در بیفتم.
جدای شوخی خدایی ایول داری، از تلاش و پشتکارت خوشم میاد. تلاشی که اگه همه داشتن، الان این وضعمون نبود و اینهمه عقب نبودیم از دنیا.
آرزوی موفقیت ... یا علی

:rose:

madmaster_3d

Well-Known Member
بابا بازی خیلی زیاده. تو از فیر خوشت میاد. خوب منم خوشم میاد. ولی بازی زیاده. من اسماش رو یادم نیست. ولی مثلا alone in dark خیلی بیشتر ترسناکه تا فیر. یا خیلی بازی های دیگه. تازه شما نگاه نکن silent hill ترسناک نیست. اون شماره 1 2 اینا زمان خودش دیوانه میکرد ادم رو. تو قبول بکن نیستی. روی این فیر ترسیدی فکر کردی خیلی تزسناکه :lol:. من دیگه باهات بحث نمی کنم سر این قضیه.

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
بابا بازی خیلی زیاده. تو از فیر خوشت میاد. خوب منم خوشم میاد. ولی بازی زیاده. من اسماش رو یادم نیست. ولی مثلا alone in dark خیلی بیشتر ترسناکه تا فیر. یا خیلی بازی های دیگه. تازه شما نگاه نکن silent hill ترسناک نیست. اون شماره 1 2 اینا زمان خودش دیوانه میکرد ادم رو. تو قبول بکن نیستی. روی این فیر ترسیدی فکر کردی خیلی تزسناکه :lol:. من دیگه باهات بحث نمی کنم سر این قضیه.
اتفاقا از فیر نترسیدم من مشکلم اینه اصلا از بازی نمیترسم اما فیلم اصلا نیگا نمیکنم
فیر داستانش مارو گرفت ...

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
حمیدجون سلام.خوبی؟ کارات مثل همیشه لذت داره نگاه کردنش.ببین سوال داشتم.
برای فوکوس حتما باید توی افتر کارکنم؟ توی فتوشاپ پلاگین خوب سراغ نداری؟
من خواستم red giant knoll light factory رو برای پریمیر و افتر نصب کنم اما مشکل اینجاست با سریال نامبر بصورت کامل و کرک شده نصب میشه اما توی خود برنامه ازم سریال نامبر میخواد و عملا کار نمیکنه.اگه زود جواب بدی ممنونت میشم

javadgonbadi

Well-Known Member
سلام به حمید و دوستان گل

من نت ندارم با گوشی اومدم عجب چیزی شده به قول مجتبی این از اونایی یه که فرت وفورت میپره جلو آدم.من یه بار evil1رو بازی کردم یه زامبی پرید جلو درجا alt+f4 رو زدم خدا اینو بخیر کنه

از همه اینها بگذریم من با قسمت پشتش حال نکردم خاراش یه جور دیگه بود بهتر بود

LinkinForEver

حمیدجون سلام.خوبی؟ کارات مثل همیشه لذت داره نگاه کردنش.ببین سوال داشتم.
برای فوکوس حتما باید توی افتر کارکنم؟ توی فتوشاپ پلاگین خوب سراغ نداری؟
من خواستم red giant knoll light factory رو برای پریمیر و افتر نصب کنم اما مشکل اینجاست با سریال نامبر بصورت کامل و کرک شده نصب میشه اما توی خود برنامه ازم سریال نامبر میخواد و عملا کار نمیکنه.اگه زود جواب بدی ممنونت میشم

سلام بر عارف عزیز ، مرسی ، شما هم مثل همیشه خیلی لطف داری :rose:
راستش فوکوس توی افتر هم زیاد خوب در نمیاد و من بهترین راه رو تنظیم دستی میدونم ، اما پلاگین AlienSkin Bokeh خیلی معرکست ، عکس هایی که تاحالا از من دیدین با همین بوده ، red giant knoll light factory رو فکر کنم واسه ساخت LensFlare بود .
خوب شاید ورژنش با افتر نمیخومه یا کلا ایراد داره کرکش چون این مشکلات خلی هست تو پلاگین های افتر ، به نظرم واسع Flare از Optical Flare که بهترین تو این کار هست استفاده کن ، همه جا هم ریخته کافیه یک سرچ فارسی بزنی ...

LinkinForEver

سلام به حمید و دوستان گل

من نت ندارم با گوشی اومدم عجب چیزی شده به قول مجتبی این از اونایی یه که فرت وفورت میپره جلو آدم.من یه بار evil1رو بازی کردم یه زامبی پرید جلو درجا alt+f4 رو زدم خدا اینو بخیر کنه

از همه اینها بگذریم من با قسمت پشتش حال نکردم خاراش یه جور دیگه بود بهتر بود

سلام به جواد و دوستان گل:green:

والا پشتش رو چه کنم ؟ خودم که خوشم اومده ...
ممنون !

hesam_sn

کاربر VIP
کاراکتر جالب شده. داری 70 درصد کارو تنهایی انجام میدی ولی 30 درصد میگیری؟؟؟؟
مطمئنی وقتی موضوع قبلی رو تایید نکردن اینو تایید میکنن؟

LinkinForEver

کاراکتر جالب شده. داری 70 درصد کارو تنهایی انجام میدی ولی 30 درصد میگیری؟؟؟؟
مطمئنی وقتی موضوع قبلی رو تایید نکردن اینو تایید میکنن؟

سلام ، مرسی حسام ، دیگه اینجا ایرانه ! :دی :rose:

همون 30 هم راضی هستیم ، فقط بدن ...:sad:

قبلی چون کلا یک دختر تو داستان بود که نمیشدم حذفش کرد ، میگفتن داستان مقصد فراماسونی داره ! به خدا این بنیادی ها هم ...
حالا به امید خدا تایید میکنن ، تایید نکردن با بروبچ مجید انلاینی شبانه حمله میکنیم ... :green:

Ali_CG

Well-Known Member
خسته نباشی حمید جان . . .
کاراکترت بشیتر شبیه توله زامبی شده :lol:
سن و سالش کم نشون میده . . .
تو بازی اگه منو ببینه فرار میکنه :green:
جنسیتش هم درست مشخص نیست!
دماغش و گوشاش اگه جور دیگه بودن بهتر میشد . . .
یه دم اگه بهش اضافه میکردی بهتر میشد . . .
یادمه یه عکس از یه بنده خدایی دیدم خیلی تمیز بود . . .
اگه پیداش کردم واست میزارمش . . .

mojtaba 3d

Member
آقا رفیقم رفیق مارو کی bann کرده ؟؟؟؟؟؟ :mad:.این سوسول بازیا چیه آخه در میارید به خدا آدم خندش میگیره از کاری بعضی از دوستان مدیر.بخشش از بزرگان است :green:

جدیدترین ارسال ها

بالا