Template

Hamparvaz

Member
چطور ميتونم پروژه ام را به عنوان Template به پيشفرضهاي برنامه اضافه كنم

يعني يه Template درست كنم

آخرین ویرایش:

+Mohammad+

Well-Known Member
خب شما اول رابط گرافیکی خودتون یا همون Template رو توی یه نرم افزار گرافیکی مثل فتوشاپ طراحی کنید و بعد تو بیلدر پیاده سازی کنید
تخصص بنده هم در زمینه رابط های گرافیکی هستش... اگه بخواید می تونم به عنوان سفارش قبول کنم....البته اگه بخواید!

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
در محل نصب Multimedia Builder به پوشه ی Templates برید، Template ها اونجا قرار دارن و میتونه Template های خودتون رو اونجا اضافه کنید.
میبینید که در اون پوشه یک فایل تصویری همنام با فایل MBD هم هست که همون عکسی هست که در Template Wizard نمایش داده میشه.

در Template ها میتونید از کلمه هایی کلیدی خاصی استفاده کنید (مثل <ADD> - <TEL> ...) که در Template Wizard میشه مقادیرشون رو وارد کرد.

برای اینکه متوجه بشی چطور یک Template مثل Template های پیشفرض بسازید، یکی از اونها رو باز کنید و بررسیش کنید، ضمن اینکه یک فایل راهنما هم در اون پوشه موجود هست (در ویندوز 7 و Vista به یک ابزار برای باز کردن اون فایل Help نیاز دارید که میتونید از سایت مایکروسافت دانلودش کنید)

+Mohammad+

Well-Known Member
خیلی عذر می خوام ولی هر جور هم که هست شما نباید بنده رو مسخره کنید...:sad:
حالا من شاید متوجه منظور ایشون نشده باشم ولی شما هم نباید اینجوری مطرح کنید:mad:
اصلا شما متوجه سوال ایشون شدید؟
بهتر بود به جای سوالی کردن جمله ، منظور ایشون رو می گفتید...
بنده توجهم به این جمله جلب شد که اینجوری پاسخ دادم ( فکر کردم می خواد یه اسکین بسازه!!!!)
يعني يه Template درست كنم

ظاهرا شما تخصص جالبی در زمینه حال گیری بچه های انجمن دارید!!!!!:shock::shock::shock::shock:

silvercover

کاربر متخصص
خیلی عذر می خوام ولی هر جور هم که هست شما نباید بنده رو مسخره کنید...

دلیل این نوشته صرفا به خاطر ندانستن شما نبود. به خاطر تشویق کاربر به دادن سفارش به شما و تبلیغ نا به جا و از نظر من سو استفاده بود. همین. وگرنه عالم و آدم می تونند روزها و ماه ها به نادانی های من بخندند.

جدیدترین ارسال ها

بالا